Disco Polo

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 03 cze 2011, 20:30

p_sagittarius pisze:Super! Ciągle słoneczko, roześmiani ludzie... pełen optymizm ;)


I trujące ogórki :)


Awatar użytkownika
p_sagittarius
Posty: 161
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:57
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: p_sagittarius » 04 cze 2011, 01:00

Alkhilion pisze:
p_sagittarius pisze:Super! Ciągle słoneczko, roześmiani ludzie... pełen optymizm ;)


I trujące ogórki :)




Oj, mój drogi bracie, ja zawsze staram się dostrzec te pozytywne aspekty... :)


alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 04 cze 2011, 22:04

p_sagittarius pisze:Super! Ciągle słoneczko, roześmiani ludzie... pełen optymizm

Ciągły upał nie do wytrzymania że aż odechciewa się żyć, mental ludzi na poziomie równym zeru, tak że aż tęskno ci za depresyjną Polską, bieda w niektórych regionach jakiej u nas nie zobaczysz. A skażone ogórki to tylko od nich, bo z higieną w ogóle są mocno na bakier.
I pomarańcze na drzewach w środku miasta


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego
Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"
Obrazek
Awatar użytkownika
p_sagittarius
Posty: 161
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:57
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: p_sagittarius » 04 cze 2011, 22:53

alessa pisze:
p_sagittarius pisze:Super! Ciągle słoneczko, roześmiani ludzie... pełen optymizm

Ciągły upał nie do wytrzymania że aż odechciewa się żyć, mental ludzi na poziomie równym zeru, tak że aż tęskno ci za depresyjną Polską, bieda w niektórych regionach jakiej u nas nie zobaczysz. A skażone ogórki to tylko od nich, bo z higieną w ogóle są mocno na bakier.
I pomarańcze na drzewach w środku miasta



I to jest właśnie to, o czym wcześniej już wspomniałam. Ja staram się dostrzegać te jasne strony naszego życia. Mnie Hiszpania odpowiada, więc i tak mi jej nie obrzydzisz(jeśli w ogóle to miałaś na celu?). Upały mi nie przeszkadzają, co do "mentalu" ludzi...cóż, ja miałam akurat przyjemność z ludźmi na pewnym poziomie. Współczuję Ci,że wszystkich wrzucasz do jednego wora.
U nas też jest bieda, o której w Hiszpanii nawet nie śnili.
Pomarańcze są OK.
Co kraj, to obyczaj, szkoda,że niektórym tak trudno to zrozumieć...? :/


alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 05 cze 2011, 07:12

ależ nie chcialam Ci obrzydzić i bardzo dobrze że masz taki obraz. wspaniałe miejsce na wakacje, jednak po kilku latach człowiek nieco zmienia zdanie... szczegolnie co do tego ciąglego słoneczka


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego

Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"

Obrazek
Awatar użytkownika
p_sagittarius
Posty: 161
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:57
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: p_sagittarius » 05 cze 2011, 10:45

alessa pisze:ależ nie chcialam Ci obrzydzić i bardzo dobrze że masz taki obraz. wspaniałe miejsce na wakacje, jednak po kilku latach człowiek nieco zmienia zdanie... szczegolnie co do tego ciąglego słoneczka



To dobrze,że się zrozumiałyśmy :)
Czasami po prostu bywa tak,że mamy z czymś jakieś bardzo miłe skojarzenia czy wspomnienia. I ja tak właśnie mam z tym krajem. ;)

Pozdrowionka!!


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 05 cze 2011, 17:19

alessa pisze:[...]jednak po kilku latach człowiek nieco zmienia zdanie... szczegolnie co do tego ciąglego słoneczka


alessa, dla mnie taki klimat jest wręcz idealny do zycia :D Tysiąc razy bardziej wolę upały od szarości i mrozu, które działaja na mnie depresyjnie.


alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 05 cze 2011, 17:58

Przechodzę ciężko depresję jesienną (i ogólnie zmiany metereologiczne) dla tego myślałam że to będzie dobre rozwiązanie. ale zdanie można bardzo szybko zmienić.
Gdzieś nawet wyczytałam że oni pod względem samopoczucia spowodowanego pogodą mają o wiele gorzej niż my. i ja w to wierzę. nie ma nic gorszego niż pocić się od rana do wieczora tak że ręką nawet nie chce się ruszyć i cały czas widzieć tylko słońce, czy lato czy zima


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego

Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"

Obrazek
alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 05 cze 2011, 18:00

nie mamy źle pod względem pogody. i to doświadczenie pozwoliło mi to zrozumieć


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego

Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"

Obrazek
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 05 cze 2011, 18:18

alessa pisze:[...]nie ma nic gorszego niż pocić się od rana do wieczora tak że ręką nawet nie chce się ruszyć i cały czas widzieć tylko słońce, czy lato czy zima


Wszystko zależy od tego co się lubi :P


alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 05 cze 2011, 19:26

Albo co się wydaje że się lubi


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego

Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"

Obrazek
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 06 cze 2011, 09:40

Wyspy Brytyjskie to JEST TO :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
p_sagittarius
Posty: 161
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:57
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: p_sagittarius » 06 cze 2011, 13:28

Imperator pisze:
Lash pisze:Wyspy Brytyjskie to JEST TO :)


Tak. Jeszcze kilka dni temu byla fala goraca, pelne plaze i staruszkowie umierajacy z upalow. Dzis zimno i jesiennie. :-)



Niektórzy lubią takie "mixy" ;)



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości