Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Postautor: Samolub » 16 sty 2016, 15:20

Ladies & Gentelmen przed wami Ks. Piotr Natanek
https://youtu.be/HP-3l-Beibs
w skeczu pod tytułem "baby"


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Postautor: niebieska777 » 16 sty 2016, 21:05

"już wam prawy sierpowy sie gotuje za negatywne mówienie o Janie Pawle!!!"
a baby to wścibskie - to mi matka boża powiedziała!
Haaaaaaaaaaahahah kupa śmiechu


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Postautor: andevi » 16 sty 2016, 21:47

A ja go tam lubię, na swój sposób ciekawa postać w polskim KRK. Mówi katolikom o symbolice okultystycznej, masońskiej w ich własnych rytuałach, sprzętach liturgicznych, medaliczkach i obrazeczkach, trochę im prawdy o Złym w ich własnych wierzeniach pokazał. W sumie dobrą robotę robił, inaczej by mu kardynał ust nie zamykał i nie ekskomunikował.


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Postautor: Samolub » 16 sty 2016, 21:47

"bo niektórzy są, coś nie tak szrz w klepke"

:lmao:

Kolejny odcinek "pasterze świń- Nowy przekład Biblii Natanka"
https://youtu.be/aQ54MIkyHP0

Prosze mocno trzymac sie fotela =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Postautor: niebieska777 » 16 sty 2016, 22:19

andevi pisze:A ja go tam lubię, na swój sposób ciekawa postać w polskim KRK. Mówi katolikom o symbolice okultystycznej, masońskiej w ich własnych rytuałach, sprzętach liturgicznych, medaliczkach i obrazeczkach, trochę im prawdy o Złym w ich własnych wierzeniach pokazał. W sumie dobrą robotę robił, inaczej by mu kardynał ust nie zamykał i nie ekskomunikował.


masz troche racji, ja też uważam ze otwieranie oczu Katolikom na takie sprawy, niezależnie od metody jest dobre.
Ale jakie owoce przynosi, jeśli Biskupi go wyklęli i tylko stał sie pośmiewiskiem dla kraju, zaś dla garstki fanów z Grzechyni koło Suchej Beskidzkiej jest guru? Jestem z tamtych okolic, wiem co ludzie tutejsi o nim mówią, raczej nikt go nie bierze na poważnie, prócz paru "szaleńców" bo przecież KSIĄDZ Z AMBONY OGŁOSIŁ ŻE TO CHORY PSYCHICZNIE CZŁOWIEK I MA ZAKAZ BYCIA KSIĘDZEM KATOLICKIM

A CO DO ŚWIŃ TO Z ZAWODOWEGO PUNKTU WIDZENIA POWIEM ŻE : On nie ma pojecia o czym gada
świnia sie czasem lepiej od ludzi zachowujeod razu po oproszeniu nie ma rui przei=cieżco on CHRZANIjak karmi małe to wogóle by nie wstała jakby nawet knur do niej przyszedł musi 3 tyg minimum odkarmić małe dopiero 3-4 dni po odsadzeniu małych ja zapłodniają i to nie jest że jak usłyszay tylko knura to juz chce trzeba 3 razy dziennie ruje sprawdzać u nich bo czasem knur chodzi a ona nie od razu wstanie!

ruja zaraz po wyproszeniu jest fizjol. niemożliwa bo prosiaki ciągną mleko i oksytocyna działa tak że blokuje estrogeny.

gdyby odsadzić świnie zaraz po porodzie od prosiaków to zanim oksy przestanie działać trzeba odczekac min,3-4 dni na kolejną ruję
ale sie odsadza tylko takie chore maciory od prosiaków wiec logiczne ze sie jej wtedy nie kryje tylko leczy- ale to są wyjątkowe przypadki!

jako osoba pracująca na fermie, żona zootechnika i technolog żywnosci co też przedmioty o hodowli zwierząt miałam - uznaje że gość się zbłaźnił takim poziomem wiedzy o rozrodzie i zachowaniu zwierząt!
jak nie wie, niech nie mówi ludziom
niech se choć na wikipedii sprawdzi jak chce cokolwiek gadac

TYLE WYJAŚNIENIA PRAKTYCZNEGO DLA WAS, ZEBYŚCIE PO OBEJRZENIU TEGO GŁUPIEGO FILMIKU TAK NIE MYSLELI ŹLE O ŚWINKACH MOICH KOCHANYCH :)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2016, 22:42 przez niebieska777, łącznie zmieniany 1 raz.


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Heroiczne mowy, wystapienia, kazania Ks. Natanka

Postautor: Samolub » 16 sty 2016, 22:41

On jest chory i ci ktorzy go wykluczyli też. Roznica tylko taka że ten jest jeden a tamtych kilku. Przy okazjii wyszlo pare rzeczy z obu stron...
Tak sie sprawy mają...

Obejrzyjcie film... nowy przeklad Biblii mamy chyba by Natanek

Że powie troche o zepsutym Kościele w którym byl kaplanem i widział brudy, że powie pare rzeczy innych poprawnie Swietym czy madrym go nie czyni. To tak jak przed i po soborowi kloca sie o to jak wygladac ma komunia na lezaco, siedzaco, stojaco etc. A kloca sie o celebracje herezjii i anty ewangelii. Skupieni na obyczajach. Jedni zachowali stare herezje, odrzucili nowe, drudzy przyjeli nowe a odrzucili stare. I absorbuja ludzi,

Wnioski sami wyciagnijcie


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości