Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 04 paź 2015, 02:26

wlasnie prawy górny róg nie ma nic, tak samo jak te zdjęcia, nie wiadomo w ktorym momencie Papież
taką czy inna minę zrobił, a jest to wyciągane, w sposob niestety śmieszny, jako prawda objawiona.
Niby z nutka ironii i śmiechu, ale jednak magda np nie wyglada na taką co by sie smiała, tylko wierzy ze to jest probierz poznawczy.


No ja mysle że tych min nie robil na bierzaco do postow Magdy, ja mam do tego dystans i rozumiem przeslanie takich postow. Co nie oznacza że jesli wpiszesz tekst i dodasz zdjecie kogos kto sie smieje to oznacza że smieje sie akurat z tego... nonsens.

Chodzi o to ze Franciszek jak kazdy kto chce zajac miejsce Chrystusa czy postawic sie w roli slugi Pana sluzac jednoczesnie swiatu jest zdany na niebyt.

Franciszek sam potrzebuje pomocy, jak wiec może prowadzic wiernych?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 02:40

No ja mysle że tych min nie robil na bierzaco do postow Magdy


oczywiscie, ze nie robi do postów Magdy, tylko Magda znajduje takie piekne zdjęcia
zeby wmówić intencje, to ja podam w kolejności
autor: magda » wczoraj, o 23:17

zdj.1- zacieram rączki, żeby zrobić coś złego
zdj.2 - a nie mowilem wy dziady ?hyg hyg
zdj.3 - siema panie putin , razem rozwalimy ten świat
zdj.4 - co wy prostaki mozecie ja tu wygladam na mistrza, wiec jestem nim
zdj.5 - blaszka! demoniku wyłaź

No i tak to wygląda z oczu cielesnego człowieka, ktory kieruje sie tym co widzi,
tymczasem sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej, przykładowo:

zdj1. troche speszony papież widzi człowieka, niepewnie nie wie jak sie zachować
ale potem przywita go i spokojnie uda sie na nabożeństwo
zdj2. papiez roześmiał sie bo ktoś opowiedział żart, jednak nie wiedział czy moze sie roześmiać,
bo to był żart na kapłaństwo
zdj3. no cóż musze dopełnic formalności, putin przyszedł, musze ugościć
Chrystus gościł najwiekszych grzeszników ja tez .
moze go namówie na to zeby szedł drogą pokoju....
zdj4. no dobra, czasem muszę wygladac poważnie , bo zle mni ejuz komentują wszędzie witajcie
zdj5. oo witam moi drodzy :)

I co ? Warto patrzeć po minach , pozorach i twarzach? Niewarto, bo moze sie to okazac najwiekszą pomyłką
w życiu :(


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 04 paź 2015, 03:23

navi31 pisze:
No ja mysle że tych min nie robil na bierzaco do postow Magdy


oczywiscie, ze nie robi do postów Magdy, tylko Magda znajduje takie piekne zdjęcia
zeby wmówić intencje, to ja podam w kolejności
autor: magda » wczoraj, o 23:17

zdj.1- zacieram rączki, żeby zrobić coś złego
zdj.2 - a nie mowilem wy dziady ?hyg hyg
zdj.3 - siema panie putin , razem rozwalimy ten świat
zdj.4 - co wy prostaki mozecie ja tu wygladam na mistrza, wiec jestem nim
zdj.5 - blaszka! demoniku wyłaź

No i tak to wygląda z oczu cielesnego człowieka, ktory kieruje sie tym co widzi,
tymczasem sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej, przykładowo:

zdj1. troche speszony papież widzi człowieka, niepewnie nie wie jak sie zachować
ale potem przywita go i spokojnie uda sie na nabożeństwo
zdj2. papiez roześmiał sie bo ktoś opowiedział żart, jednak nie wiedział czy moze sie roześmiać,
bo to był żart na kapłaństwo
zdj3. no cóż musze dopełnic formalności, putin przyszedł, musze ugościć
Chrystus gościł najwiekszych grzeszników ja tez .
moze go namówie na to zeby szedł drogą pokoju....
zdj4. no dobra, czasem muszę wygladac poważnie , bo zle mni ejuz komentują wszędzie witajcie
zdj5. oo witam moi drodzy :)

I co ? Warto patrzeć po minach , pozorach i twarzach? Niewarto, bo moze sie to okazac najwiekszą pomyłką
w życiu :(


Nie, ona przekazuje co wylapala i ma doswiadczenie zyciowe i rozpoznanie takich sytuacji czy natury ludzi, to nie dla kazdego jest oczywiste.

Putin jest jednym z wielu ludzi, to ze ma wrogow i źle cos robi nie znaczy że jest gorszy od zachodu. Rosjanie innaczej wiele kwesti widza niz Polacy i na ich poziomie postrzegania świata uwazają ze Polacy sa medialnymi marionetkami tak jak zachod w rekach elit, interesow czy kapitalizmu.
Zeby ich myslenie rozumiec trzeba rozumiec ich doswiadczenia. Kazdy narod ma Inna historie, interes, kulture i doswiadczenia.

Kwestia Syryjska nie jest taka prosta jak sie Tobie przedstawia, ktos chce aby cos bylo proste dla niego i potrzebuje prostakow. Putin ma swoich, ale nie gorszych niz Polska, Uk, Ukraina, czy Amerykanie.

Przecietny Polak patrzy na zyski plynace z tego czy oplaca sie byc sojusznikiem Usa. Przecietny Polak nie wie nic o Usa poza tym co mu ktos powie czy jaki film obejrzy.

Komunizm czy Masoni gospodaruja niezadowolenie z innego zlego systemu jakim byl feudalizm rownież propagowany przez Kosciół Katolicki, to ze Sa rownież bledne nie oznacza że chrzescijanie maja popierac KK bo islam, komunizm, masoni sa be. To Sa problemy starego czlowieczenstwa i wynikowe bledow... na nich zbudowac mozna nowe bledy, zalozenia, hybrydy, ktore na sobie samych bazuja i tlumacza swoje dzialania.

A chrzescijanie nie powinni sie tym interesowac ani takich bytow karmic, lecz wrocic do Ewangeli przez duze E. Wtedy jak domek z kart runą i tyle logiki. Angazowanie w takie pierdoly ludzi jest zbedne i tylko przedstawiciele jakis grup wplywow pchani prostymi pozadliwosciamu tak robia, a ci ktorzy za tym Ida znajduja to czego szukali. Wogole jestem za tym by ci ktorzy mieczem chca wojowac od miecza gineli. Ty się nie martw tak o Lud Boży bo jakby zeszli do czyjegos poziomu to kilka razy byliby w tym lepsi niz przedstawiciele reszty świata w calej roznorodnosci. Tylko by sie upaprali, wiec takie rzeczy mozna zostawic Bogu... chyba nie powiesz ze nie wierzysz w moc Bożą? To sa tylko pionki Navi31


Putin przy Papiezach, elitach Usa to jest czlowiek swiety, a robi źle :lol-sweat:
Tylko ze to jest bardziej widoczne dla przecietnego zjadacza chleba w Pl. Zrozum ze zyjesz w swiecie czlowieka, wladca i Panem tego świata jest szatan. Jesli tego nie widzisz to zastanow sie dlaczego.

Myslisz ze mnie Papiez Franciszek czy jakis celebryta inny bardziej zaintryguje na ulicy niz inna osoba? To jest tylko czlowiek jak Ty czy Ja. Dzieci sa madrzejsze czesto niz Papieze czy jacys polityczni celebryci.

Jak myslisz oni sa wolni? A ktos wogole jest wolny albo bezgrzeszny? Kazdy cos tam doklada do smierci Chrystusa. Pierwsza wazna rzecza jest zrozumienie ze i Ja czlowiek bylem winny Jego smierci.

Apostolowie nie bredzili, nie wymyslali pustych nauk, oni wiedzieli dobrze co glosza... jakie tajemnice Bog im objawil, wiedzieli jak dziala Duch Swiety.
Ostatnio zmieniony 04 paź 2015, 03:34 przez Samolub, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 03:29

Nie, ona przekazuje co wylapala i ma doswiadczenie zyciowe i rozpoznanie takich sytuacji czy natury ludzi, to nie dla kazdego jest oczywiste.


wrecz przeciwnie, na pierwszy rzut oka jest to oczywiste, ale trzeba umiec wyjść poza to pierwsze wrażenie
tylko i aż tyle, nie myśleć płasko , ale troche bardziej zaawansowanie.
Nie wszystkich na to stac, a przecież wystarczy minimum wysiłku, zeby dostrzec, ze nie zawsze
rzeczy są takie, jakie nam sie na 1 rzut oka wydają.
No nie oszukujmy sie- każdy czytelnik raczej na 1 rzut oka kojarzy pierwszy zestaw, a potem dopiero przychodzi (lub nie przychodzi) refleksja...
ten cielesny człowiek jednak jest, i trzeba z nim walczyć, a nie mowić:
''zapraszam Cie stary człowieku''


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 04 paź 2015, 04:01

Hmm walczyc tak, ale samego siebie zwalczyc sie nawet nie da w tym sensie. Jedynym posrednikiem naturalnie jest Chrystus, bez tego wsparcia i uswiecenia robi sie taka lipa.

Uczynki jednoczesnie prowadza i są/mogą być owocem Zbawienia, ale ono jest z łaski.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 04:24

no oczywiscie Jezus umacniA do takiej walki i nie pozostawia człowieka na pierwszym
(zewnętrznym) etapie, wystarczy sie nad tym pohylić i nie sprzeciwiać
tak przynajmniej myśle
choc nie do konca weystarczy- czasem, mimo postanowien nie wychodzi,
wtedy trzeba prosic o pokorę :-) (tylko bez głupich skojarzen)


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości