Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Ian » 03 paź 2015, 17:31



I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: magda » 03 paź 2015, 22:30

No mnie to przypomina jak Michael Jackson przecchodził a fanki chcialy go dotykać no jak te zakonnice. Nie ma co on jest gwiazdą międzynarodową no to tak jest,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 03 paź 2015, 23:08

Spojrz na jego twarz czy gesty... czy on przypomina ci czlowieka z ktorym chcialabys porozmawiac? Bo dla mnie to taki klaun


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Albertus » 03 paź 2015, 23:11

Delikatnie mówiąc średnio śmieszne.

A konkretnie mówiąc i biorąc pod uwagę wypowiedzi protestantów - żałosna żenada


Jak ostatnio zwykle.


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: magda » 03 paź 2015, 23:23

Ostatni papieże mają dziwaczne twarze

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Benedykt jest chwilami przerazajaco upiorny a Franek raczej błazen


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 03 paź 2015, 23:41

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Poczet_papie%C5%BCy

Polecam poogladac wizerunki i portrety

A tu Jan ktorystam

Obrazek


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 03 paź 2015, 23:44

gdzie oko zwodzi , tam sie serce nie narodzi :]


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 03 paź 2015, 23:59

A co jesli oko nie zwodzi?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 00:12

to wtedy mam jeszcze inny wierszyk :

kto po pozorach , patrzy samym wzrokiem
czasem nie widzi serca okiem
bo nawet gdy czasem wzrok widzi właściwie
czasem jednak spojrzy krzywiej
dlatego nie ufaj do konca oku swemu bracie
bo mozesz skonczyć jak Adam w zewnętrznej kracie ;]
(genesis 1 rozdziałki wellcome too :P )


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: magda » 04 paź 2015, 00:17

Te błazeńskie miny Franciszka niech nas nie zmylą to szczwany lis , gdyby był tylko błaznem to nie zaszedłby tam gdzie jest , wybrali go bo te jego blazeńskie zachowanie odwraca wagę od czegos innego. Za duza radość i beztroska się na jego twarzy maluje zważywszy ze czasy raczej okropne czasem tylko widać ze to szczwany lisek.ObrazekObrazek

A to szczwany lisek
Obrazek
Obrazek

A tak dla publiki znów radocha Obrazek


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 00:18

ouuu ale pani jest ''zmysłowa'' wodzą za nosek zmysły ,
oj wodzą ...
i jak chleb upiec z takiego ciasta?? :(


Niby nowonarodzona osoba, a wyrokuje wzrokiem cielesnym
jakaś hybryda, musi :lol: :lol:


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 04 paź 2015, 00:48

navi31 pisze:to wtedy mam jeszcze inny wierszyk :

kto po pozorach , patrzy samym wzrokiem
czasem nie widzi serca okiem
bo nawet gdy czasem wzrok widzi właściwie
czasem jednak spojrzy krzywiej
dlatego nie ufaj do konca oku swemu bracie
bo mozesz skonczyć jak Adam w zewnętrznej kracie ;]
(genesis 1 rozdziałki wellcome too :P )


A wzrok jest pozbawiony serca?
Jezyk ciala to wiele informacji, bo jak innaczej rozpoznasz ze ktos klamie?
Ja osobiscie po mimice twarzy, zachowaniu, gestach wiele rzeczy moge zobaczyc. Chyba kazdy tak ma mniej lub wiecej.

Z czego ciesza sie ludzie widzac Franciszka? Ze ma podleglych wielu ksiezy i dysponuje ziemska wladza? A może pasuje im taka wiara... W co oni wierza? W pieniadze, oplatek, w to ze wszystko jest okey?

Nic nie jest dzis okey, przeciez Franciszek wie jak to wszystko dziala. Przeciez ma wybor... albo Bog albo Szatan, uwazasz że nie ma takiego wyboru albo rozpoznania swojej sytuacji? Uwazasz ze ludzie za zycia nie opowiadaja sie po jednej ze stron?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 00:59

Jezyk ciala to wiele informacji, bo jak innaczej rozpoznasz ze ktos klamie?
Ja osobiscie po mimice twarzy, zachowaniu, gestach wiele rzeczy moge zobaczyc. Chyba kazdy tak ma mniej lub wiece


to ty po mowie ciała poznajesz czy kto kłamie , czy nie?
To musze Cie uświadomić, ze jest to bardzo zwodnicze,
przykładowo, ktoś sie stresuje i wykonuje ruchy, ktore zwykle są odczytywane
jako fałsz np przewraca oczami, lub patrzy w prawy górny róg, co przez pscychologów
jest odbierane jako kłamstwo, a moze być zwykłym efektem stresu, autosugestii, zmęczenia bądz czegokolwiek
Tutaj te wszystkie nauki zwyczajnie kłamią i są nieżyciowe


A co do papieża i jego min, to uwierz mi, kazdemu z nas, niczym paparazzi, mozna pyknąć tego typu fotki
i powklejac na forum :)
Jezus badał dusze i nerki, a nie mimike, wzrok i inne takie
i tak to powinien każdy nowonarodzony chrześcijanin potrafić , sory nie ma lekko;]


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: Samolub » 04 paź 2015, 01:56

to ty po mowie ciała poznajesz czy kto kłamie , czy nie?
To musze Cie uświadomić, ze jest to bardzo zwodnicze,


Czemu zwodnicze? Ja zakladam dobre intencje i nie oceniam nawet jesli mam 100% watpliwosci to sobie obserwuje. Czy sie sprawdza ? Sprawdza sie, skoro da sie duchy rozpoznawac, czasy to czemu nie intencje ludzi czy serc?

przykładowo, ktoś sie stresuje i wykonuje ruchy, ktore zwykle są odczytywane
jako fałsz np przewraca oczami, lub patrzy w prawy górny róg, co przez pscychologów
jest odbierane jako kłamstwo, a moze być zwykłym efektem stresu, autosugestii, zmęczenia bądz czegokolwiek
Tutaj te wszystkie nauki zwyczajnie kłamią i są nieżyciowe


No wiec nie chodzi mi tu o jakies ksiazkowe objawy, czy nauczanie psychologow/psychiatrow to sa tendencje, opisy... ja sie takimi rzeczami nie kieruje. Jak sie ktos stresuje to chyba to widac? Co ma prawdy gorny rog do tego czy ktos klamie czy nie.

A co do papieża i jego min, to uwierz mi, kazdemu z nas, niczym paparazzi, mozna pyknąć tego typu fotki
i powklejac na forum :)
Jezus badał dusze i nerki, a nie mimike, wzrok i inne takie
i tak to powinien każdy nowonarodzony chrześcijanin potrafić , sory nie ma lekko;]


Tak, mozna tez wyciagac tylko dobre gesty, teksty etc. te przykladowe zdjecia nic do tego nie maja.
Mozna przedstawic kazdego w zlym i dobrym swietle

Zwierzeta i dzieci wyczuwaja intencje, od czlowieka doroslego tez chyba mozna wymagac tego, jedni rozumieja potrzeby dzieci, innym gepard je z reki.

Mozna tez np rozumiec calkiem innaczej wiele spraw w kwestiach duchowych czy wiary. Mozna czytac Biblie i nic nie rozumiec, mozna czytac ta sama przypowiesc przyklad - o zagubionej owcy

Jeden bedzie uwazal ze pasterz to Bog owce wierni, a zagubiona owca to wierny ktory zbladzil. Drugi bedzie uwazal ze pasterz to czlowiek, owce to dusza, a owca zagubiona to jakas jej czesc najwazniejsza ktora zagubil i zostawia cala reszte.

Zalezy co Kosciół naucza, jesli Kosciół zamyka Zbawienie dla ludzi i podaje się za pasterza chrzescijan to jest jak wilk. Ktos kto podaje się jako sluga Chrystusa a nie jest nim jest tysiac razy bardziej niebezpieczny niz ktos kto glosno stoi w opozycji do Boga.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Gdyby papież był mistrzem wagi ciężkiej

Postautor: navi31 » 04 paź 2015, 02:06

Czemu zwodnicze? Ja zakladam dobre intencje i nie oceniam nawet jesli mam 100% watpliwosci to sobie obserwuje. Czy sie sprawdza ? Sprawdza sie, skoro da sie duchy rozpoznawac, czasy to czemu nie intencje ludzi czy serc?


ale czy ja podważam rozpoznawanie intecji serc?
ja podważam tylko takie metody poznawania

No wiec nie chodzi mi tu o jakies ksiazkowe objawy, czy nauczanie psychologow/psychiatrow to sa tendencje, opisy... ja sie takimi rzeczami nie kieruje. Jak sie ktos stresuje to chyba to widac? Co ma prawdy gorny rog do tego czy ktos klamie czy nie.


wlasnie prawy górny róg nie ma nic, tak samo jak te zdjęcia, nie wiadomo w ktorym momencie Papież
taką czy inna minę zrobił, a jest to wyciągane, w sposob niestety śmieszny, jako prawda objawiona.
Niby z nutka ironii i śmiechu, ale jednak magda np nie wyglada na taką co by sie smiała, tylko wierzy ze to jest probierz poznawczy.

Tak, mozna tez wyciagac tylko dobre gesty, teksty etc. te przykladowe zdjecia nic do tego nie maja.
Mozna przedstawic kazdego w zlym i dobrym swietle


No to dobrze, ze jednak to rozumiesz, tylko stosuj i tłumacz koleżance teraz, bo ona niestety nie wyglada na taką co to rozumie. Na mnie niestety zatkała uszy, wiec mozesz sie przysłużyc Ty :)


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości