Islamofobia pod lupą

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Islamofobia pod lupą

Postautor: Dragonar » 20 maja 2015, 23:55

http://islamofobia.info.pl/

Proszę państwa, oto świat z "Roku 1984" Orwella powstaje na naszych oczach. Powyżej mamy nawet "Obserwatorium islamofobii", które posługując się pseudonaukowym językiem nowomowy stara się tropić myślozbrodnię, jaką jest islamofobia. Autor bloga ma nawet czelność pisać o "metodologii" swojego internetowego śledztwa i tworzyć zabawne schematy, które mają nadać jego pracy charakter specjalistyczny: LINK. :rotfl:

Czy przyszłość naprawdę tak ma wyglądać?


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Kamil M.
Posty: 5330
Rejestracja: 11 sty 2008, 11:16
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Kraków
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil M. » 21 maja 2015, 00:08

Myślę, że jeśli w logo strony znajduje się najwspanialsza świątynia świata chrześcijańskiego stojąca w stolicy tysiącletniego chrześcijańskiego Cesarstwa, którą muzułmanie oszpecili, obudowali minaretami i zamienili w meczet, a do dzisiaj nie zwrócili chrześcijanom, to każdy rozsądny człowiek utożsamiający się z cywilizacją europejską ma się czego obawiać.

A tak poza tym to zapewne na drugim końcu łącza stroną tą kręci jakiś nawiedzony konwertyta toczący walkę na odcinku ideologicznym. Szkoda nabijać mu wejścia.


Jestem raczej nieobecny na forum; jeśli chcesz się ze mną skontaktować, wyślij do mnie e-mail poprzez mój profil.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 21 maja 2015, 00:42

Kamil M. pisze:Myślę, że jeśli w logo strony znajduje się najwspanialsza świątynia świata chrześcijańskiego stojąca w stolicy tysiącletniego chrześcijańskiego Cesarstwa, którą muzułmanie oszpecili, obudowali minaretami i zamienili w meczet, a do dzisiaj nie zwrócili chrześcijanom, to każdy rozsądny człowiek utożsamiający się z cywilizacją europejską ma się czego obawiać.

A tak poza tym to zapewne na drugim końcu łącza stroną tą kręci jakiś nawiedzony konwertyta toczący walkę na odcinku ideologicznym. Szkoda nabijać mu wejścia.

Takich stron jest jeszcze kilka, jednak ta jest wybitna w zachowywaniu pozorów naukowości. Najzabawniejsza jest ta tabelka: LINK. Jeżeli tzw. "islamofobia" rzeczywiście byłaby chorobą, to należę do grupy ostrych przypadków, która jest nawet dumna ze swojej choroby. Myślę, że to nieuleczalne - chyba, że nagle bym zgłupiał i operacyjnie usunęliby mi połowę mózgu. Czasami myślę, że świat oszalał, a ludzie stracili umiejętność czytania, logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Niekiedy idiotyzm obrońców islamu doprowadza mnie do pełnego pychy przekonania o swojej wyższości intelektualnej. Czas założyć stronę "Obserwatorium nazifobii" i zamieszczać podobne posty o nieludzkiej i obrzydliwej nietolerancji wobec nazizmu. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 21 maja 2015, 02:30

Brak mi slow.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
PawełSz
Posty: 553
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: PawełSz » 24 maja 2015, 14:59

Allah nakazuje mordować chrześcijan i żydów , więc co tu gadać Allah to wcielony Diabeł :-(


Tylko Bogu chwała :)
Powtórzonego Prawa 6:4 "4 Słuchaj, Izraelu, Pan jest naszym Bogiem - Panem jedynym"

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości