Charyzmatycy łykają każdą bujdę

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Charyzmatycy łykają każdą bujdę

Postautor: Imperator » 12 maja 2015, 11:01

Obrazek

Zrywam boki ze smiechu. Oprocz ze smieszne, to jeszcze smutne ze sie dajecie tak zwodzic.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 maja 2015, 11:16

Dlaczego piszesz do ogółu charyzmatyków? Jestem pewny, że 99% charyzmatyków tego forum nie wierzy w takie działanie i nie nazywa tego Bożym.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 12 maja 2015, 11:34

Takie akcje były opisane w filmie Palec Boży razem ze złotym pyłem, pojawianiem się kamieni szlachetnych itp.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 12 maja 2015, 11:35

Oberyn. pisze: Jestem pewny, że 99% charyzmatyków tego forum nie wierzy w takie działanie i nie nazywa tego Bożym.


To jestescie w mniejszosci w swoim charyzmatycznym nurcie.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 12 maja 2015, 16:33

:eek: Hahaha nie moge. To bylo naprawde zabawne :lmao: Musze isc do tego zboru. Zlote zeby idealnie pokryja koszty kursu gotowania na ktory sie ostatnio zapisalam :laughing2:


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 maja 2015, 16:57

Później taki przylatuje z USA, jeździ po Europie od zboru do zboru, każdy robi zrzutkę by go czymś obdarować i biznes się kręci. Za bilety zapłaci 10K wraca ze 100K. :]


.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 12 maja 2015, 17:15

dr.sky pisze:Później taki przylatuje z USA, jeździ po Europie od zboru do zboru

Czy nie ma jakiegoś bata na takich szarlatanów??! To powinno być karalne!!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 maja 2015, 17:23

Zbyszekg4, a kto by tam sprawdzał swoich guru. Zbory charyzmatyczne często są w dodatku wspomagane finansowo przez różnego rodzaju organizacje z USA tworząc jakby piramidy finansowe. Wiem, bo znam taki przypadek w jednym ze zborów w Gdyni.
A poza tym "godzien robotnik zapłaty swojej" :]


.
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 maja 2015, 17:26

To jestescie w mniejszosci w swoim charyzmatycznym nurcie.


Być może. W Polsce tradycyjni zielonoświątkowcy nie odbiegają formą nabożeństwa od KWCH czy od KCHB i na takie rzeczy patrzą z uśmiechem politowania. Zachód i KZ to inna sprawa, niektórzy charyzmatycy to totalne odjechanie.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 12 maja 2015, 18:08

A co się robi z takim otrzymanym złotym zębem?? Wyrywa się go i sprzedaje?... a w to miejsce wprawia ząb porcelanowy?... :roll:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 12 maja 2015, 20:52

a ilu jest takich tradycyjnych Zielonych? 5% ? a na swiecie? 1% ? Pewnie wiecej nie


A nie wiem ilu, ale sporo. Problemem jest to, że ci ludzie nazywają się zielonoświątkowcami, choć z nimi nie mają wiele wspólnego. W Polsce mamy CHWZ i EWZ i dużo społeczności nierejestrowanych, gdzie takie coś nie ma racji bytu.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)

Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości