Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Jeżeli znasz dobry kawał, widziałeś śmieszny filmik, stronę, itp. - to tutaj możesz się tym wszystkim z nami podzielić :-)
Piotrek.
Posty: 3695
Rejestracja: 17 gru 2012, 11:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: Piotrek. » 30 lip 2014, 20:13

"Ty żałosny stary klecho, długo już nie pociągniesz" – takie SMS-y miał dostawać od szatana ksiądz Marian Rajchel, egzorcysta z Przemyśla. (...) Miałem go za poważnego człowieka – mówi ks. Jarosław Dąbrowski, egzorcysta archidiecezji warszawskiej. (...)

Ksiądz Rajchel miał prowadzić SMS-ową korespondencję z szatanem w 2011 roku. Wtedy w wywiadzie dla portalu glosojcapio.pl mówił o niej tak: "Wczoraj o godzinie 23.54, po modlitwie nad opętaną dziewczyną, dostałem bardzo 'miły' SMS (zachowałem wiadomość w poczcie, jakby ktoś nie wierzył): 'Pożałujesz tego', marny klecho, dotknij mnie jeszcze raz tymi wyświęconymi łapami i swoimi zabawkami, a cię zabiję! Dość już tego, dość, dość, dość... Dość mówię!'. Aż się z tego ucieszyłem. Dlaczego? Bo niekiedy się wydaje, że nasze modlitwy nic nie znaczą, a gdy zły duch się wścieka, to znaczy, że mocno ucierpiał i jest porządnie trafiony".


Całość : http://natemat.pl/111755,szatan-wysylal ... z-stalkuje

Bardziej stonowane podejście do tematu : http://www.ekumenizm.pl/content/article ... 905372.htm

No cóż, wypada spytać tylko o jedno - u którego z operatorów siedzi diabeł? :D


"All heretics quote Scripture. The question in this controversy is not the normativity of the Bible but who gets to interpret it." - Scott Clark

"Religion could be a source of error as well as wisdom and light. Its role should be to inculcate, not a sense of infallibility, but a sense of humility." - Reinhold Niebuhr

Ku refleksji.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 31 lip 2014, 13:22

Niech wrzuci telefon do wody święconej.


damsem
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2014, 22:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: z Polski :)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: damsem » 26 lis 2014, 21:41

Kurde jestem z Przemyśla a pierwszy raz słyszę :) Pewnie mu ktoś jakiś kawał zrobił .


,,bo prawy siedmiokroć upadnie i wstanie,
a występni w nieszczęściu upadną."

Przysłów 24 wers 16
lixlix
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2018, 23:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: lixlix » 04 kwie 2018, 23:43

Drwijcie, drwijcie, drwijcie. Mam znajomą osobę która jest opętana, właśnie ten ksiądz pomaga jej w modlitwie egzorcyzmującej. Najczęściej wieczór szczególnie gdy dosłownie "zmuszam" tą osobę do modlitwy, takie sytuacje się zdarzały, że JA RÓWNIEŻ DOSTAŁEM SMSY właśnie o treści typu "Jest mój! Nienawidze cie! Gdyby nie on już bym go dawno zabił". (gdyby nie on=Jezus)


Takie rzeczy się zdarzają. Warto poczytać o zjawisku tzw "pisma automatycznego". Jeśli opętanie tyczy osób młodych, którzy cały czas siedzą na komórce to jest to możliwe żeby zły duch nie przemawiał ustami tylko właśnie przez tekst. I co najciekawsze - osoba ta nie pamięta takich sytuacji. Po prostu film się "urywa" i budzi się rano, najczęściej nie mając już tych SMSów w telefonie.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: magda » 05 kwie 2018, 02:08

No no no checa z tym djabłem i to tylko w katolickim na razie . Nie doszukujcie sie tam szatana raczej jakiś parafianin ma do nich numery i sobie jaja robi ,nie inaczej, chociaż z drugiej strony mój laptopek jest teś podległy chyba djabłu bo jak włączam kazanie to zaraz w drugim okienku otwiera się filmik o bredniach i dużo głośniejszy niz kazanie wiec chyba coś w tym jest ;) :devil: :kaplan:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: ZbiMacz » 05 kwie 2018, 07:31

Ciekawe ile diabeł płaci za abonament i w jakiej sieci ma simkę? Z pewnością w Play.


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: magda » 05 kwie 2018, 16:30

No to mnie przestraszyłeś bo ja mam tez playa, aż się trzesę!!!!!!!!!!!!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: nan » 05 kwie 2018, 18:29

magda pisze:mój laptopek jest teś podległy chyba djabłu bo jak włączam kazanie to zaraz w drugim okienku otwiera się filmik o bredniach i dużo głośniejszy niz kazanie wiec chyba coś w tym jest ;) :devil: :kaplan:


Tak, coś w tym jest, nazywa się wirus :]


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
lixlix
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2018, 23:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szatan SMS-uje z egzorcystą.

Postautor: lixlix » 05 kwie 2018, 23:03

To nie działa w taki sposób. Osoba opętana komunikuje się normalnie, modlitwa, i w trakcie nie wytrzymuje - następuje manifestacja. Jak trzeba być zamkniętym, żeby tego nie widzieć. Przecież taki sytuacje już w Biblii sa opisane, tylko jeszcze nie znano środka komunikacji jakim jest wiadomość elektroniczna. Stąd to może brzmieć dziwnie że "SMSy", ale diabeł przemawia tak jak osoba którą dręczy - własnie przez nią.

To nie jest jakiś parafianin, tylko SMS przychodzi z od osoby opętanej, z jej numeru i to najczęściej nie "nagle" tylko własnie jeśli np jest motywowana bardzo do modlitwy. Doświadczyłem tego nie tylko ja ale również i księża z otoczenia tej osoby.



Wróć do „Popraw wszystkim humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości