Rosja, Chiny, Europa, USA wg proroctw Daniela

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
yarek shalom
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2008, 10:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Świdnik
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Rosja, Chiny, Europa, USA wg proroctw Daniela

Postautor: yarek shalom » 30 sie 2008, 10:15

Witam

Chcialbym wam polecic pewien artykul ktory zostal napisany na dlugo przed wydarzeniami w Gruzji. Pewnie kazdy z was widzi ze rosyjski niedzwiedz ponownie sie przebudzil, tak jak mowi o tym Biblia. Ja osobiscie czytalem wiele pozycji dot. czasow ostatecznych. Ale nigdy nie czytalem pozycji tak bardzo opartej na biblii, zamiast na swoich dywagacjach. Dlatego polecam Wam art ktory napisala osoba wierzaca. Tytul art to IMPERIA CZASOW KONCA - jest on dostepny na stronie http://nickycruz.ovh.org/imperia_czasow_konca.html

Oczywiscie otwarty jestem na Wasze komentarze - jezeli idzie o mnie to zgadzam sie z nim calkowicie. Przez 5 lat studiowalem nauki polityczne i moge tylko potwierdzic ze swiat zmierza do takiej wersji wydarzen

Czekam na Wasze komentarze po przeczytaniu art


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 30 sie 2008, 11:45

Wszystko byoby w porządku gdyby nie przekłamane fakty historyczne, bo ameryka nie wygrała zimnej wojny i nie stała sie czołowym supermocarstwem na świecie, biorąc pod uwagę poziom uzbrojenia, stan zaawansowania broni jądrowej i wpływ wywierany na świat.
Dlatego nie chce mi sie czytać reszty, chociaż może przeczytam aby naprostować ewentualne błędy...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
yarek shalom
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2008, 10:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Świdnik
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: yarek shalom » 30 sie 2008, 13:39

Jezeli twierdisz ze ameryka nie wygrala zimnej wojny to nie wiem czy jest sens abys to dalej czytal. Bo jezeli przeczysz opinii wielu ekspertow ze jednak ZSRR przestal istniec i to glownie dzieki wyscigowi zbrojen, ktorego tempa nie utrzymal to wiesz...


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 30 sie 2008, 13:55

Jakby ZSRR nie wytrzymał wyścigu zbrojeń, to dlaczego arsenał Rosji jest o wiele potężniejszy od usa? W zimnej wojnie w ZSRR zawiodła gospodarka, nie zbrojenie, dlatego Rosyjskie wyposażenie wojskowe jest najlepsze na świecie, Rosyjska broń jest niezawodna w praktycznie każdych warunkach, bomby jądrowe Rosji są dziesiątki razy potężniejsze niż usowskie. Zastanów sie, co piszesz.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości