Pradawni Astronauci

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 08 gru 2010, 21:33

Oglądałem z żoną film "Czwarty Stopień". Oto jego opis (źródło: filmweb)

W 1972 roku ustalono skalę pomiaru dla kontaktów z obcymi. Gdy UFO zostanie zauważone, nazywane jest spotkaniem pierwszego stopnia. Gdy dowody są zgromadzone, znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Gdy następuje kontakt z istotami pozaziemskimi, jest to trzeci stopień. Następny poziom, uprowadzenie, jest czwartym stopniem. Ten kontakt był najtrudniejszy do udokumentowania... do tej pory.
Skonstruowany w odróżnieniu od jakiegokolwiek filmu przed nim, "Czwarty Stopień" jest prowokacyjnym thrillerem umieszczonym we współczesnym mieście Nome (Alaska), gdzie - w tajemniczy sposób, poczynając od lat 60. XX wieku - każdego roku odnotowywano nieproporcjonalną liczbę zaginięć. Pomimo wielorakiego śledztwa FBI w tej sprawie, prawda nigdy nie została odkryta.
Tu, w tym oddalonym regionie, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczyna nagrywać sesje z pacjentami mającymi uraz i nieświadomie odkrywa kilka najbardziej niepokojących dowodów na uprowadzenia obcych, jakich nikt wcześniej nie udokumentował.
Używając nie widzianych dotąd archiwalnych materiałów filmowych, wcielonych do filmu, "Czwarty Stopień" ujawnia przerażające odkrycia wielu świadków. Ich relacje z wizyt obcych obrazują niepokojące, identyczne u każdego szczegóły, których ważność zostanie zbadana w filmie.


Od siebie dodam, że film jest o tyle ciekawy, że to niby prawdziwa historia, która się wydarzyła na Alasce w 2001. W opisie z filmweb tego nie ma, więc napiszę od siebie bo to bardzo istotne: Dokonano rejestracji dźwiękowej głosu "obcych", język na początku wydawał się nieznany, ale okazało się, że to w języku, który był używany kilka tysięcy lat temu i teraz już go nie ma, ale są naukowcy, którzy znają ten język (chyba to koptyjski, ale nie pamiętam do końca) i przetłumaczone słowa mówią między innymi "Ja Jestem. Jestem Bogiem". Dr Abigail Tyler z przerażaniem przyznała, że teraz już rozumie, kim są te istoty i wie, że nie jest to Bóg, tylko przeciwnik. Do takich wniosków doszła pani doktor, która wierzyła w UFO i raczej nie deklarowała się być nowonarodzoną chrześcijanką, oczy jej się otworzyły kto za tym stoi.

Warto dodać, że w tym filmie (podobno na faktach) osoby, który miały kontakt z "obcymi" popełniały samobójstwo, albo zachowywały się jak opętani: lewitacja, rzucanie, wykręcanie całym ciałem, i nieludzki głos wychodzący z ich gardła mówiący w niezrozumiałym dla większości ludzi języku.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 09 gru 2010, 10:02

Hardi pisze:Oglądałem z żoną film "Czwarty Stopień". Oto jego opis (źródło: filmweb)

W 1972 roku ustalono skalę pomiaru dla kontaktów z obcymi. Gdy UFO zostanie zauważone, nazywane jest spotkaniem pierwszego stopnia. Gdy dowody są zgromadzone, znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Gdy następuje kontakt z istotami pozaziemskimi, jest to trzeci stopień. Następny poziom, uprowadzenie, jest czwartym stopniem. Ten kontakt był najtrudniejszy do udokumentowania... do tej pory.
Skonstruowany w odróżnieniu od jakiegokolwiek filmu przed nim, "Czwarty Stopień" jest prowokacyjnym thrillerem umieszczonym we współczesnym mieście Nome (Alaska), gdzie - w tajemniczy sposób, poczynając od lat 60. XX wieku - każdego roku odnotowywano nieproporcjonalną liczbę zaginięć. Pomimo wielorakiego śledztwa FBI w tej sprawie, prawda nigdy nie została odkryta.
Tu, w tym oddalonym regionie, psycholog dr Abigail Tyler (Milla Jovovich) zaczyna nagrywać sesje z pacjentami mającymi uraz i nieświadomie odkrywa kilka najbardziej niepokojących dowodów na uprowadzenia obcych, jakich nikt wcześniej nie udokumentował.
Używając nie widzianych dotąd archiwalnych materiałów filmowych, wcielonych do filmu, "Czwarty Stopień" ujawnia przerażające odkrycia wielu świadków. Ich relacje z wizyt obcych obrazują niepokojące, identyczne u każdego szczegóły, których ważność zostanie zbadana w filmie.


Od siebie dodam, że film jest o tyle ciekawy, że to niby prawdziwa historia, która się wydarzyła na Alasce w 2001. W opisie z filmweb tego nie ma, więc napiszę od siebie bo to bardzo istotne: Dokonano rejestracji dźwiękowej głosu "obcych", język na początku wydawał się nieznany, ale okazało się, że to w języku, który był używany kilka tysięcy lat temu i teraz już go nie ma, ale są naukowcy, którzy znają ten język (chyba to koptyjski, ale nie pamiętam do końca) i przetłumaczone słowa mówią między innymi "Ja Jestem. Jestem Bogiem". Dr Abigail Tyler z przerażaniem przyznała, że teraz już rozumie, kim są te istoty i wie, że nie jest to Bóg, tylko przeciwnik. Do takich wniosków doszła pani doktor, która wierzyła w UFO i raczej nie deklarowała się być nowonarodzoną chrześcijanką, oczy jej się otworzyły kto za tym stoi.

Warto dodać, że w tym filmie (podobno na faktach) osoby, który miały kontakt z "obcymi" popełniały samobójstwo, albo zachowywały się jak opętani: lewitacja, rzucanie, wykręcanie całym ciałem, i nieludzki głos wychodzący z ich gardła mówiący w niezrozumiałym dla większości ludzi języku.

Jezyk Sumeryjski tam imputowano
Film łaczy mitologię sumerów i to w co nietórzy wierzą ( że ufo u sumerów to znany "fakt Danikenowski") i że "bogowie to ufo"

Próbuje wciskac ze pewna lekarka miała doswidczenia medyczne które de facto zrównuja ufo z demonami.

film jest fajnie zrobiony!

dlatego że sprawia wrażenie autentycznej historii!
tzn ukazuje co pewien czas "oryginalne nagrania" i swietnie je komponuje do fabuły filmu.

"Oryginalne nagrania" to tak naprawdę wymysł rezysera! w nich wystepuje mniej znana aktorka!


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Dorota.
Posty: 705
Rejestracja: 08 gru 2010, 15:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota. » 09 gru 2010, 16:15

http://www.misja.fora.pl/religie-sekty-i-praktyki-sprzeczne-z-biblia,33/zjawisko-ufo-kult-ufo-opracowanie,181.html

swego czasu byłam bardzo interesowałam się UFO, w końcu zostałam zniewolona przez "szaraka",-kosmitę.Gdy Jezus zaingerował w moje życie,okazało się,że ów kosmita,to demon ,przybierający maskę istoty z kosmosu.
W internecie jest moje świadectwo,można sobie posłuchać,
pozdrawiam.


Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości,aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. 2Tym.3;16-17
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 09 gru 2010, 17:07

Podaj link, chętnie posłucham.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 09 gru 2010, 18:24

Małgorzata pisze:Podaj link, chętnie posłucham.

ja też :-)


Dorota.
Posty: 705
Rejestracja: 08 gru 2010, 15:22
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota. » 09 gru 2010, 19:58



Całe Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki,do wykrywania błędów,do poprawy,do wychowywania w sprawiedliwości,aby człowiek Boży był doskonały,do wszelkiego dobrego dzieła przygotowany. 2Tym.3;16-17
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 09 gru 2010, 23:14



marcinek
Posty: 143
Rejestracja: 08 gru 2010, 10:24
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: marcinek » 11 gru 2010, 11:09

Bea pisze:Tu można w necie ją poczytać http://www.scribd.com/doc...storia-Czowieka

Jak widzę trzeba mieć tam konto. Mogłabyś mi ją skopiować i przesłać mailem?


marcinek
Posty: 143
Rejestracja: 08 gru 2010, 10:24
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: marcinek » 11 gru 2010, 11:27

Aero pisze:BelMakor napisał/a:
tak na marginesie sądzę, że te porwania przez UFO, to sprawka złych aniołów


Dlaczego? Uzasadnij to prosze.

Chyba wiem o co chodzi. Każdy z nas wierzy (a przynajmniej większość) lub chce wierzyć, że istnieje coś więcej niż tylko my. Aniołowie - mimo, że upadli dalej mają tę moc (czyż szatan nie może przybrać postaci anioła światłości?). Łatwowierność ludzi jest w takim wypadku bardzo łatwo wykorzystać - szczególnie posiadając zdolności inne niż my.
A jak się cofniemy troszkę w czasie to 1 Moj. 6:4. A w owych czasach, również i potem, gdy synowie boży obcowali z córkami ludzkimi, byli na ziemi olbrzymi, których im one rodziły. To są mocarze, którzy z dawien dawna byli sławni.
Troszkę później miał miejsce potop.

Większość ludzi porywanych przez UFO twierdzi, że przeprowadzali na nich badania medyczne szczególnie związane ze strefą płciową. Szatan wie, że szykuje się bitwa, że ma przegrać, że jego los został postanowiony. Ale ma jeszcze czas, a on go nie traci.
Tak jak kiedyś byli olbrzymy na świecie, to teraz też szatan może szykować jakąś armię posłusznych mu "cyborgów".

To tylko moje luźne przemyślenia. Ale myślę, że po części mogą być prawdziwe.


Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 11 gru 2010, 14:26

marcinek pisze:
Bea pisze:Tu można w necie ją poczytać http://www.scribd.com/doc...storia-Czowieka

Jak widzę trzeba mieć tam konto. Mogłabyś mi ją skopiować i przesłać mailem?

Nie mam tam konta a czytam różne rzeczy:-)
Link działa
http://www.scribd.com/doc/12800039/Zaka ... a-Czowieka
To nie pdf, nie skopiuje.


Awatar użytkownika
Aero
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2010, 13:45
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: z zagranicy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Aero » 14 gru 2010, 11:46


Dziekuje, duzo mi to dalo :-)


Jesus is Lord!
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 1101
Rejestracja: 03 mar 2010, 10:20
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Bea » 14 gru 2010, 11:54



Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 14 gru 2010, 12:18

Ja nie znam, ale chętnie się zapoznam :-)


Haloors
Posty: 167
Rejestracja: 17 sie 2010, 18:26
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Haloors » 14 gru 2010, 18:19

Tutaj macie kolejne naukowe dowody na istnienie UFO które dobrze podsumowują wcześniejsze posty :

http://www.youtube.com/watch?v=1665ekXNGAw


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 14 gru 2010, 18:42

Baśnie ;) i później ludzie zielonych ludzików szukają, a nie Królestwa Bożego. Temat zastępczy w mojej ocenie. Zwykłe baśnie ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości