Wystąp w obronie sprawiedliwości

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Nataniel
Posty: 72
Rejestracja: 02 lut 2010, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Wystąp w obronie sprawiedliwości

Postautor: Nataniel » 11 mar 2010, 17:37

Witam.
Po usłyszeniu dziś rano wiadomości dotyczących aborcji napisałem kilka zdań z intencją poruszenia ludzkich serc. Czuję, że trzeba przetłumaczyć te słowa na różne języki i rozesłać dołączając listy z podpisami przeciwników zabijania nienarodzonych dzieci.
Proszę i zachęcam do współdziałania w tej sprawie.



Nowa Sól 11.03.2010



Proszę występuj w obronie sprawiedliwości

W tej chwili w tysiącach szpitali zabija się nienarodzone dzieci. Jeśli zgadzasz się na prowadzenie takich działań i nie zgłaszasz sprzeciwu, stajesz się współwinnym zabijania ludzi. W najbardziej drastyczny bezwzględny sposób są mordowani najbardziej bezbronni. Niewinne istoty są rozrywane na kawałki jak w niszczarce śmieci. Jaka to cywilizacja, co za filozofia, humanizm, co za kultura, moralność, edukacja, wzorce...??? To nie postęp, to tragedia, to upadek. Na ołtarzu zaspokajania seksualnych pożądliwości składa się dziś miliony krwawych ofiar. Rozpalanie pożądliwości propagowanie i niepiętnowanie pozamałżeńskiego seksu prowadzi do cudzołóstwa, upadku wartości, rozbicia rodzin, degeneracji, narastającej patologii. Postępująca rozwiązłość doprowadziła już tak wiele narodów do znieczulicy zobojętnienia i przyzwolenia na usuwanie dzieci - skutków zachcianek pod przykrywką prawa do własnej wolności. Na mordowanie. Zastanów się jeśli serio uważasz, że nie ma w tym nic złego to pokazujmy może te zabiegi w publicznej telewizji. Nadawajmy je choćby równie często jak programy gdzie sceny przemocy, gwałtu, mordu czy perwersyjne zachowania są łykane przez widzów jak chleb z masłem a złodzieje i mordercy to bohaterzy. Pomyśl czy chciałbyś teraz asystować przy takim zabiegu lub takie wykonywać...? Czy zajmiesz się reklamą narzędzi do sprawniejszego usuwania płodów i ustawisz ich kolorowe bilbordy...? Opublikujmy może światowy ranking najbardziej wydajnych "lekarzy" - którzy zamiast ratować życie dostają pieniądze (pomyśl czy nie twoje...) za odbieranie - dziesiątek, setek, tysięcy malutkich żyć...
Malutkie rączki nie udźwigną krwawych sztandarów... Bose nóżki nie pomaszerują ulicami przed budynki rządowe ani nie zawędrują pod okna twojego domu!!! Maleńkie paluszki nie ujmą długopisu i nie napiszą sprzeciwu. Nie podpiszą żadnej petycji... Miliony wyssanych wyskrobanych gniją nie bardzo wiadomo gdzie lub wlatują właśnie razem z powietrzem do twoich płuc! Różowe usta nie wypowiedzą pierwszego słowa a kolejne stopy nie postawią pierwszego kroku jeśli dziś ty nie podniesiesz swojego głosu i nie wyrzekniesz się milczącego przyzwolenia na mordowanie.

Tak, wielu dziś woła: - gdzie jest Bóg... - czemu na to pozwala...? - gdzie jest prawo...? Bóg Jest, wie, wszystko widzi... Prawo ostrzega - nie pozwala! Sprawiedliwy sądzi. Każdemu odpłaci! - Odpowiedz, gdzie są dziś dawne pyszne cywilizacje, plemiona, narody pełne perwersji pożądliwości...? Gdzie są miasta bluźnierców urągających Stwórcy niszczących życie dla własnych zachcianek. Staniesz przed Nim. Przed Ojcem tatusiów i matek wszystkich dzieci. Pomyśl co odpowiesz na pytanie z wielu ust: - gdzie byłeś bracie, siostro, wujku, dziadku, babciu, tato, gdzie byłaś mamo... Gdzie byłeś człowieku...? Zatrzymaj się chwilę zastanów i odpowiedz we własnym sumieniu spójrz na to prawo w sercu zapisane i odpowiedz: dokąd idziesz człowieku...?
Quo vadis homo?


Twoja wolna wola, możesz działać w obronie bezbronnych lub wrzucić ten głos do niszczarki ale zanim to zrobisz proszę przeczytaj jeszcze te parę zdań.




Ps 82:2-3"Jak długo sądzić będziecie niesprawiedliwie I stawać po stronie bezbożnych? Sela.(3) Bierzcie w obronę biedaka i sierotę, Ubogiemu i potrzebującemu wymierzajcie sprawiedliwość!"

1Kor 6:9-10 "Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy,(10) ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą."

Wj 20:14 "Nie cudzołóż."

Wj 20:17 "Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego."

..."Dałem im żywności do syta, a oni cudzołożą, bywają gośćmi w domu wszetecznicy.(8) Ogiery to wytuczone, jurne; każdy rży do żony swojego bliźniego.(9) Czyż za to nie mam ich karać - mówi Pan - i czy na takim narodzie nie mam szukać odpłaty?" (zob. Jr 5:7-9)

Ha 2:12 "Biada temu, kto miasto buduje na krwi, a gród utwierdza na bezprawiu!"

Jk 2:8 "Jeśli jednak wypełniacie zgodnie z Pismem królewskie przykazanie: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego, dobrze czynicie."



Rz 12:19 "Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan."

Mt 10:26-30 "Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.(27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle dnia; a co słyszycie na ucho, głoście na dachach.(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w piekle.(29) Czyż nie sprzedają za grosz dwu wróbli? A jednak ani jeden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego.(30) Nawet wasze włosy na głowie wszystkie są policzone."

Prz 3:31-33 "Nie zazdrość człowiekowi gwałtownemu i nie obieraj żadnej jego drogi,(32) gdyż przewrotny jest obrzydliwością dla Pana; lecz szczerzy są jego przyjaciółmi.(33) Klątwa Pana spoczywa na domu bezbożnego, lecz błogosławi On mieszkaniu sprawiedliwych."

Kol 3:5-6 "Umartwiajcie tedy to, co w waszych członkach jest ziemskiego: wszeteczeństwo, nieczystość, namiętność, złą pożądliwość i chciwość, która jest bałwochwalstwem,(6) z powodu których przychodzi gniew Boży."

Pwt 32:41 "Gdy wyostrzę miecz mój błyszczący I sąd podejmie ręka moja, Wywrę zemstę na wrogach moich, I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą;"

Mk 9:42-50 "A kto by zgorszył jednego z tych maluczkich, którzy wierzą, temu lepiej by było, by zawiesić na jego szyi kamień młyński, a jego wrzucić do morza.(43) A jeśli cię gorszy ręka twoja, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie wejść kaleką do żywota, niż mieć dwoje rąk, a pójść do piekła, w ogień nieugaszony,(44) gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.(45) A jeśli cię gorszy noga twoja, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie wejść kulawym do żywota, niż mieć dwie nogi, a być wrzuconym do piekła,(46) gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.(47) I jeśli cię gorszy oko twoje, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do Królestwa Bożego, niż mieć dwoje oczu, a być wrzuconym do piekła,(48) gdzie robak ich nie umiera, a ogień nie gaśnie.(49) Albowiem każdy ogniem będzie osolony.(50) Sól, to dobra rzecz, ale jeśli sól zwietrzeje, czymże ją przyprawicie? Miejcie sól w samych sobie i zachowujcie pokój między sobą."

Pwt 6:5 "Będziesz tedy miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej siły swojej."
Mt 22:39 "A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego."
1J 5:3 "Na tym bowiem polega miłość ku Bogu, że się przestrzega przykazań jego, a przykazania jego nie są uciążliwe."
2J 1:6 "A to jest miłość, abyśmy postępowali według przykazań jego. Takie jest to przykazanie, które słyszeliście od początku, aby było zasadą waszego postępowania."

2Tm 3:1-7 "A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy:(2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni,(3) bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre,(4) zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga,(5) którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj.(6) Albowiem z nich wywodzą się ci, którzy wdzierają się do domów i usidlają kobiety opanowane przez różne pożądliwości,(7) które zawsze się uczą, a nigdy do poznania prawdy dojść nie mogą."

Ps 147:6 "Pan podnosi pokornych, Bezbożnych do ziemi poniża."


Dz 3:19 "Przeto upamiętajcie i nawróćcie się, aby były zgładzone grzechy wasze,"

Jl 2:12-13 "Wszakże jeszcze teraz mówi Pan: Nawróćcie się do mnie całym swym sercem, w poście, płaczu i narzekaniu! Rozdzierajcie swoje serca, a nie swoje szaty, i nawróćcie się do Pana, swojego Boga, gdyż On jest łaskawy i miłosierny, nierychły do gniewu i pełen litości, i żal mu karania!"

Oz 14:2 "Weźcie ze sobą słowa skruchy i nawróćcie się do Pana! Mówcie do niego: Odpuść nam wszelką winę i przyjmij naszą prośbę, a my złożymy ci w ofierze owoce naszych warg!"


Mt 12:30 "Kto nie jest ze mną, jest przeciwko mnie, a kto ze mną nie zbiera, rozprasza."

Ps 1:1-4 "Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców,(2) Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą. (3) Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, Wydające swój owoc we właściwym czasie, Którego liść nie więdnie, A wszystko, co uczyni, powiedzie się. (4) Nie tak jest z bezbożnymi! Są oni bowiem jak plewa, Którą wiatr roznosi."

Mt 23:27-35 "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że podobni jesteście do grobów pobielanych, które na zewnątrz wyglądają pięknie, ale wewnątrz są pełne trupich kości i wszelakiej nieczystości.(28) Tak i wy na zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, wewnątrz zaś jesteście pełni obłudy i bezprawia.(29) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że budujecie grobowce prorokom i zdobicie nagrobki sprawiedliwych,(30) i mówicie: Gdybyśmy żyli za dni ojców naszych, nie bylibyśmy ich wspólnikami w przelaniu krwi proroków.(31) A tak wystawiacie sobie świadectwo, że jesteście synami tych, którzy mordowali proroków.(32) Wy też dopełnijcie miary ojców waszych.(33) Węże! Plemię żmijowe! Jakże będziecie mogli ujść przed sądem ognia piekielnego?(34) Oto dlatego Ja posyłam do was proroków i mędrców, i uczonych w Piśmie, a z nich niektórych będziecie zabijać i krzyżować, innych znowu będziecie biczować w waszych synagogach i przepędzać z miasta do miasta.(35) Aby obciążyła was cała sprawiedliwa krew, przelana na ziemi - od krwi sprawiedliwego Abla aż do krwi Zachariasza, syna Barachiaszowego, którego zabiliście między świątynią a ołtarzem."


..." Nawróćcie się, każdy ze swojej złej drogi i swoich złych uczynków, a będziecie mogli mieszkać w ziemi, którą Pan dał wam i waszym ojcom od wieków na wieki." (zob. Jr 25:5)

Iz 45:22 "Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego."

Ez 18:32 "Gdyż nie mam upodobania w śmierci śmiertelnika, mówi Wszechmocny Pan. Nawróćcie się więc, a żyć będziecie!"

Mt 9:13 "Idźcie i nauczcie się, co to znaczy: Miłosierdzia chcę, a nie ofiary. Nie przyszedłem bowiem wzywać sprawiedliwych, lecz grzeszników."

Iz 1:17 "Uczcie się dobrze czynić, przestrzegajcie prawa, brońcie pokrzywdzonego, wymierzajcie sprawiedliwość sierocie, wstawiajcie się za wdową!"

..." Wypełnił się czas i przybliżyło się Królestwo Boże, upamiętajcie się i wierzcie ewangelii." (zob. Mk 1:15)

Mt 28:19-23 "Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego,(20) ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata."

Mk 16:16 "Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony."

1Kor 2:9 "Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują."

..."Upamiętajcie się i niechaj się każdy z was da ochrzcić w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów waszych, a otrzymacie dar Ducha Świętego." (Dz 2:38)

Dz 1:8 "ale weźmiecie moc Ducha Świętego, kiedy zstąpi na was, i będziecie mi świadkami w Jerozolimie i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi."

1Tes 4:3-6 "Taka jest bowiem wola Boża: uświęcenie wasze, żebyście się powstrzymywali od wszeteczeństwa,
(4) aby każdy z was umiał utrzymać swe ciało w czystości i w poszanowaniu, (5) nie z namiętności żądzy, jak poganie, którzy nie znają Boga, (6) aby nikt nie dopuszczał się wykroczenia i nie oszukiwał w jakiejkolwiek sprawie swego brata, gdyż Pan jest mścicielem tego wszystkiego, jak to wam zapowiadaliśmy i zaświadczaliśmy."

Mt 10:16 "Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie tedy roztropni jak węże i niewinni jak gołębice."

Ps 45:4-6 "Przypasz miecz swój do biodra, bohaterze, Blask swój i dostojeństwo swoje!(5) Niech ci się szczęści! Wystąp w obronie prawa, łagodności i sprawiedliwości, A prawica twoja dokona cudownych czynów!(6) Strzały twoje są ostre, Ludy padają pod nogi twoje, Upadnie serce wrogów króla."



Jud 1:1-30 "Juda, sługa Jezusa Chrystusa, a brat Jakuba, do powołanych, w Bogu Ojcu umiłowanych, a dla Jezusa Chrystusa zachowanych:(2) Miłosierdzie, pokój i miłość niech będą waszym udziałem w obfitości.(3) Umiłowani! Zabierając się z całą gorliwością do pisania do was o naszym wspólnym zbawieniu, uznałem za konieczne napisać do was i napomnieć was, abyście podjęli walkę o wiarę, która raz na zawsze została przekazana świętym.(4) Wkradli się bowiem pomiędzy was jacyś ludzie, na których od dawna wypisany został ten wyrok potępienia, bezbożni, którzy łaskę Boga naszego obracają w rozpustę i zapierają się naszego jedynego Władcy i Pana, Jezusa Chrystusa.(5) A chcę przypomnieć wam, którzy raz na zawsze wszystko wiecie, że Pan wybawił wprawdzie lud z ziemi egipskiej, ale następnie wytracił tych, którzy nie uwierzyli;(6) aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;(7) tak też Sodoma i Gomora i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to.(8) Pomimo to ludzie ci, hołdując urojeniom, podobnie kalają ciało swoje, pogardzają zwierzchnościami i bluźnią istotom niebieskim.(9) Tymczasem archanioł Michał, gdy z diabłem wiódł spór i układał się o ciało Mojżesza, nie ośmielił się wypowiedzieć bluźnierczego sądu, lecz rzekł: Niech cię Pan potępi.(10) Ci zaś bluźnią przeciwko rzeczom, których nie znają, natomiast rzeczy, które w naturalny sposób jak nierozumne zwierzęta poznają, gubią ich.(11) Biada im! Bo poszli drogą Kaina i pogrążyli się w błędzie Balaama dla zapłaty, i zginęli w buncie Korego.(12) Oni to są zakałą na waszych ucztach miłości, w których bez obawy biorą udział i tuczą siebie samych, chmurami bez wody unoszonymi przez wiatry, drzewami jesiennymi, które nie rodzą owoców, dwakroć obumarłymi, wykorzenionymi,(13) wściekłymi bałwanami morskimi, wyrzucającymi hańbę swoją, błąkającymi się gwiazdami, dla których zachowane są na wieki najgęstsze ciemności.(14) O nich też prorokował Henoch, siódmy potomek po Adamie, mówiąc: Oto przyszedł Pan z tysiącami swoich świętych,(15) aby dokonać sądu nad wszystkimi i ukarać wszystkich bezbożników za wszystkie ich bezbożne uczynki, których się dopuścili, i za wszystkie bezecne słowa, jakie wypowiedzieli przeciwko niemu bezbożni grzesznicy.(16) Są to ludzie biadający nad losem swoim, kierujący się swoimi pożądliwościami; usta ich głoszą słowa wyniosłe, a dla korzyści schlebiają ludziom.(17) Lecz wy, umiłowani, przypomnijcie sobie słowa wypowiedziane przez apostołów Pana naszego Jezusa Chrystusa,(18) gdy mawiali do was: W czasie ostatecznym wystąpią szydercy, postępujący według swoich bezbożnych pożądliwości.(19) To są ci, którzy wywołują rozłamy, zmysłowi, nie mający Ducha.(20) Ale wy, umiłowani, budujcie siebie samych w oparciu o najświętszą wiarę waszą, módlcie się w Duchu Świętym,(21) zachowajcie siebie samych w miłości Bożej, oczekując miłosierdzia Pana naszego Jezusa Chrystusa, ku życiu wiecznemu.(22) Dla jednych, którzy mają wątpliwości, miejcie litość,(23) wyrywając ich z ognia, ratujcie ich; dla drugich miejcie litość połączoną z obawą, mając odrazę nawet do szaty skalanej przez ciało.(24) A temu, który was może ustrzec od upadku i stawić nieskalanych z weselem przed obliczem swojej chwały,(25) jedynemu Bogu, Zbawicielowi naszemu przez Jezusa Chrystusa, Pana naszego, niech będzie chwała, uwielbienie, moc i władza przed wszystkimi wiekami i teraz, i po wszystkie wieki. Amen."



cytaty:
http://apologetyka.com/biblia/


Tadeusz z Nowej Soli 11.03.2010 / 25 Adar 5770 14:05
------------




ps.:
na Górze Synaj Bóg ogłosił prawo. Nie daj się zwieść ta góra wciąż jest, Jest Ten Który Jest i prawo też jest. Jak chcesz możesz zobaczyć jak wygląda Góra Synaj i co się tam obecnie znajduje.

GÓRA OGNIA - Poszukiwania prawdziwej GÓRY SYNAJ
Moutain of Fire - The Search for the true MOUNT SINAI
http://www.youtube.com/watch?v=8tDtYKuE ... playnext=1
inne dojście do tego filmu:
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... B3ra+ognia
- kliknij: 'Odtwórz wszystkie filmy wideo'



Dobrego owocnego dnia co dnia - zawsze


Steruj tak aby trafić do Dobrego portu
Awatar użytkownika
Hardi
Posty: 7821
Rejestracja: 23 sty 2010, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Norwegia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Hardi » 11 mar 2010, 21:09

Łono matki stało się najbardziej niebezpiecznym miejscem na świecie dla dziecka, stało się miejscem w którym dziecko zostało pozbawione człowieczeństwa i wszelkich prawa, stało się miejscem w którym można je w brutalny sposób zamordować... :-(



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości