Charles i Frances Hunter

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
cactusick
Posty: 39
Rejestracja: 05 kwie 2009, 15:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kraków
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Charles i Frances Hunter

Postautor: cactusick » 15 wrz 2009, 15:43

Mam pytanie odnośnie pracy tych ludzi. Poznałem kobietę, która jest zafascynowana ich działalnością. Nawet stwierdziła, że nikt nie był tak dobry jak oni (w sensie uzdrawiania). Założyli nawet jakąś szkołę uzdrawiania (sic!).

http://www.bereanie.private.pl/tekst.ph ... =26317.htm

Na tej stronie wyczytałem że:
1993 rok – dwa wyjazdy na Florydę. Tutaj tym wirusem "się zaraził" N. Williams, pastor episkopalnego kościoła. Później zaproszono go do Oklahomy, gdzie występował w Biblijnym Centrum i na uniwersytecie. Właśnie tu słyszeli go Francis i Charles Hunter, którzy to "przebudzenie" przywieźli w 1994 roku do Anglii. Z Wielkiej Brytanii rozprzestrzeniło się ono na cały kontynent europejski. Obecnie to "przebudzenie" przeniknęło prawie do wszystkich denominacji.


Artykuł mówi o Toronto Blessing i jego rozprzestrzenianiu.

Ktoś wie więcej na temat nauczania Hunterów i wie coś na ich temat ?


Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 15 wrz 2009, 17:13

ten cytat też jest bardzo ciekawy ;)
Benny Hinn w styczniu 1992 r. odwiedził grób znanej, amerykańskiej, zielonoświątkowej misjonarki Amy Mac Person, z nadzieją otrzymania tam szczególnego błogosławieństwa. Otrzymał zaś "o wiele więcej".

"Odczułem niezwykłe błogosławieństwo... Drżałem na całym ciele... drżałem pod działaniem mocy Bożej... "O, Panie, czuję Twoje błogosławieństwo" - powtarzałem. Wierzę, że Boże błogosławieństwo unosiło się nad ciałem Amy"


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
aska
Posty: 1618
Rejestracja: 01 kwie 2008, 22:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: aska » 16 wrz 2009, 09:49

markulus pisze:ten cytat też jest bardzo ciekawy ;)
Benny Hinn w styczniu 1992 r. odwiedził grób znanej, amerykańskiej, zielonoświątkowej misjonarki Amy Mac Person, z nadzieją otrzymania tam szczególnego błogosławieństwa. Otrzymał zaś "o wiele więcej".

"Odczułem niezwykłe błogosławieństwo... Drżałem na całym ciele... drżałem pod działaniem mocy Bożej... "O, Panie, czuję Twoje błogosławieństwo" - powtarzałem. Wierzę, że Boże błogosławieństwo unosiło się nad ciałem Amy"


orzesz :eek:
co to :O



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości