Wycieczki do Izraela

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Wycieczki do Izraela

Postautor: marioosh666 » 11 cze 2020, 22:36

Czy znacie kogoś kto organizuje takie wyjazdy i nie jest związany z Kościołem Katolickim? Interesuje mnie, żeby zobaczyć miejsca opisane w Biblii, najlepiej z przewodnikiem i na pewno z polskojęzyczną obsługą. Jak dotąd trafiłem na jedną wspólnotę ewangelicznie wierzących chrześcijan będących w mojej ocenie filosemitami co mi nie przeszkadzało. Organizowali wyjazd dla młodych praktycznie za połowę typowej ceny. Mała grupa i warunki adekwatne do ceny, ale wartość merytoryczna wyjazdu bardzo bogata. Nie zapisałem się ze względów osobistych. Wygląda na to, że i tak nie pojechali ze względu na koronawirusa. Może jakiś zbór organizuje i przyjmie kogoś z zewnątrz?


Są ludzie i moderatorzy...
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wycieczki do Izraela

Postautor: Noemi » 12 cze 2020, 14:15

wspólnota drzewo oliwne znajdziesz tutaj https://www.drzewooliwne.com.pl/, u nich najlepiej trafić na młodzieżowy wyjazd jest tańszy ,czasami K.Z ul. Sienna w Warszawie organizuje ,z nimi byłam kilka lat temu przez tydzień ,zwiedzilismy najważniejsze miejsca Biblijne,może w googlach coś jeszcze znajdziesz


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wycieczki do Izraela

Postautor: marioosh666 » 13 cze 2020, 08:58

@Noemi, na Wspólnotę "Drzewo Oliwne" i ich młodzieżowy wyjazd trafiłem. Ledwo się łapałem wiekowo. Zapytałem o wyjazd, ale finalnie się nie zapisałem. Wyjazd miał być w tym roku w Majówkę, więc i tak bym nie pojechał (przez chińską zarazę). W Googlach niewiele :(


Są ludzie i moderatorzy...
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wycieczki do Izraela

Postautor: Noemi » 19 cze 2020, 15:06

znalazłam info na temat wyjazdu do Izraela, ale chyba już za późno na zapisy https://www.saulzwarszawy.com/izrael, trochę kosztuje i w sierpniu ,osobiście wolałabym wczesną wiosną lub koniec sierpnia początek września


marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wycieczki do Izraela

Postautor: marioosh666 » 22 cze 2020, 23:31

Dzięki! Mi się nie spieszy. W tym roku to ryzykowne. Drzewo Oliwne robiło wyjazd za 2 000 PLN. Niestety, gdzie indziej przynajmniej dwa razy tyle trzeba zapłacić, ale... Myślę, że jeden wyjazd tam mi wystarczy. Pieniądze można odłożyć. Najważniejsze, żeby wyjazd był tego warty.


Są ludzie i moderatorzy...
michaiil
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2020, 13:15
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: stojący na rozdrożu i poszukujący swojej drogi
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wycieczki do Izraela

Postautor: michaiil » 13 sie 2020, 13:21

a nie myślałeś, żeby zorganizować to zupełnie samodzielnie, a tylko na miejscu znaleźć przewodnika, który przygotuje indywidualną trasę?



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości