Proszę o pomoc

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Pierral
Posty: 17
Rejestracja: 02 gru 2018, 14:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proszę o pomoc

Postautor: Pierral » 10 mar 2019, 10:26

Witam, mój problem polega na natrętnych myślach dotczących wstąpienia do seminarium
Slużę 10 lat w kościele, mimo że od 2 wyrażnie tego nie chcę, no ale co ludzie powiedzą. I tak każdy kto mnie widzi robi ze mnie księdza, franciszkanina, saletyna, nie wiadomo jeszcze kogo, dodatkowo katolicka retoryka w rodzinie mi nie pomaga, babcia chce zebym był księdzem i otwarcie mi to powiedziała, mama niby mówi że ona na to nie pozwala a sama wlącza dokumenty o księżach. Cały czas mnie to prześladuje, mimo że mam dziewczynę to te myśli nie ustępują, czuję lęk, mam myśli samobójcze jeśli miałbym być księdzem. Mimo że wiem że KK się myli i w duchu jestem kalwinem nie mogę z tym nic zrobić bo jestem niepełnoletni. Przez te myśli przestałem czytać Biblię, mimo że bardzo chcę i się modlić, nie potrafię się skupić i boję się że Bóg bedzie chciał mnie jako księdza


Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Proszę o pomoc

Postautor: nan » 10 mar 2019, 13:34

Bóg nie będzie cię chciał jako księdza,proś Boga o odwagę i przestań służyć w KRK, rodzice nie mogą cię zmusić do tego


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości