życzenia

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: christianinroman » 29 gru 2018, 23:50

Magda. W sprawie składania życzeń JUBILATOWI czyli tej osobie która ma URODZINY, nie trzeba mieć POZNANIA, bo i małe dziecko nie mając poznania ale informacje od rodziców o dacie swoich urodzin czeka na prezenty i życzenia. Więc JUBILAT - maleńki Jezus ten sam od 2018 lat, czeka na prezenty od tych którzy co roku świętują jego narodziny. To się ,,kupy" nie trzyma. I ja nikogo nie osądzam, tylko jako ten najmniejszy z wierzących w Jezusa, czy nie mogę się tym zgorszyć?


Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: Dziesięć panien » 30 gru 2018, 20:05

christianinroman pisze:Magda. W sprawie składania życzeń JUBILATOWI czyli tej osobie która ma URODZINY, nie trzeba mieć POZNANIA, bo i małe dziecko nie mając poznania ale informacje od rodziców o dacie swoich urodzin czeka na prezenty i życzenia. Więc JUBILAT - maleńki Jezus ten sam od 2018 lat, czeka na prezenty od tych którzy co roku świętują jego narodziny. To się ,,kupy" nie trzyma. I ja nikogo nie osądzam, tylko jako ten najmniejszy z wierzących w Jezusa, czy nie mogę się tym zgorszyć?


Nie wiem jak ty... Kiedy ktoś się nawraca i czyta Biblię zaczyna widzieć różnice między obecnymi społecznościami ludzi a Słowem. Zadaje pytania,, dlaczego nie jest jak w dziejach apostolskich, dlaczego w Biblii tak a my inaczej. Odpowiedź przychodzi może od pastora a może od wierzących co mówią że dłużej wierzą- " wiesz czasy się zmieniły a my do czasów się zmieniamy. Kiedy obchodzimy mikołaja to niewierzący powiedzą że my fajni jesteśmy. ". Potem nie widać różnicy między tym co czyste a nieczyste. Trzeba aby sąd Boży rozpoczął się od domu Bożego. Inaczej nie ma przebudzenia. Jestem bogaty, ślepy, nagi a nawet o tym nie wiem. Wyobraź sobie iść ulicą gdy inni patrzą a nie widzieć że się potykam i jestem nagi przy tym chwaląc się że jestem bogaty i niczego nie potrzebuje. Więc zostaje tylko się gorszyć lub przebudzić się samemu i być dla innych przykładem jak żyć.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: magda » 03 sty 2019, 15:29

Jeżeli uważacie ze taki fakt jak to że Bóg przybiera ludzkie ciało i przychodzi na ziemie zeby nas zbawic to nie a znaczenie to wasza sprawa . dla nie to wielkie wydarzenie , taki fakt miał miejsce i chwała Bogu za to że taki fakt zaistniał dlatego zawsze można sie z tego cieszyć tak jak cieszyli się aniołowie i pasterze. Bo nie był to fakt do przemilczania a bardzo bardzo ważne wydarzenie. wasza sprawa za co uznacie ten fakt czy za nieważny i nie świetujecie żczy za ważny to wasza sprawa prywatna
Rz 14:5 bw "Jeden robi różnicę między dniem a dniem, drugi zaś każdy dzień ocenia jednakowo; niechaj każdy pozostanie przy swoim zdaniu."

Dlatego pozostańmy każdy przy swoim zdaniu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości