Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Postautor: Ian » 10 wrz 2018, 14:56

I chyba nikt nie ma nic przeciwko:
https://gfycat.com/FarflungFittingGoosefish

Znalazłem w internecie. Wariactwo. Nikt nie reaguje.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Postautor: Noemi » 10 wrz 2018, 16:26

to takie z miłości błogosławieństwo dzieci :)


Idka
Posty: 42
Rejestracja: 03 paź 2009, 07:58
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: Lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Postautor: Idka » 11 wrz 2018, 00:40

Zapewne ksiądz wziął sobie do serca radę z Ks. Przypowieści : Kto żałuje swojej rózgi, nienawidzi swojego syna, lecz kto go kocha, karci go zawczasu [Prz 13,24]. A za rózgę robi ręka duchownego. ;-) :mrgreen:

Kocham. Nie biję! Niemniej każde dziecko, jeśli ma wyrosnąć na wartościowego człowieka, powinno mieć też prawo do dyscypliny. Jednak do utrzymywania dzieci w karności nie można posuwać się do przemocy zgodnie z sugestią Ap.Pawła : A wy, ojcowie, nie pobudzajcie do gniewu dzieci swoich, lecz napominajcie i wychowujcie je w karności, dla Pana [Ef 6,4].

Dziwię się, że rodzice dają przyzwolenie księdzu na takie traktowanie swoich dzieci.


Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Postautor: nadrozd » 14 wrz 2018, 06:55

Idka pisze: A wy, ojcowie, nie pobudzajcie do gniewu dzieci swoich, lecz napominajcie i wychowujcie je w karności, dla Pana

Racja

Zastanawiam sie tylko czy ksiadz odnosi ten fragment do siebie..... on zyje w tzw celibacie .
teoretycznie to nie jego dzieci....

Co do filmiku to tochyba lokalny jakis rytuał.....
Tak jak u nas slowian palenie marzanny....... poganskie rytualy maja sie dobrze....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Postautor: magda » 14 wrz 2018, 20:17

No w Polsce to księża moga wszystko bo społeczeństwo katolickie a dla katolików ksiądz to świętość co by nie robił. Ja się ostatnio naraziłam księdzu bo w kościele koło mnie tzn przed kościołem jest wielgachna figura Marii i stare babki tam się modlą na klęczkach a figura jest cała obrobiona przez gołębie , no ja tam chodze parę razy dziennie i na to patrzę i nic nie mówiłam bo myśle po co sie wychylać i tak to co bym powiedziała to jak grochem o ścianę a parę dni temuszłam sobie ze sklepu a tam z kilka bab tak sobie klęczało i nie wytrzymałam podeszłam i powiedziałam ze obrazaja Boga modląc sie do takiego przedmiotu martwego , one na mnie że ja Jehówka jedna poleciała do koscioła a ja im tłumaczyłam ze ta figura to badziew co sam sie z tego gołębiego g.... nie umie oczyscić to jak im da radę cos pomóc . no tam od Jehowych zostałam wyzwana parokrotnie ale patrzę leci ksiądz i z kijem :eek: ten ksiądz co tym Maserati jeździ to ja dałam dyla bo0 sobie przypomniałam sprawe z kijem i księdzem z dawnych czasów ale co do tych bitych dzieci to pewnie rodzice sie boją że jak sie duszpasterz zdenerwuje to i im tez przyłoży a taka rzecz jest całkiem możliwa, Ja moze niepotrzebnie użyłam tego słowa na g... i jeszcze jednego ze gołębie ją osr... no ale ja mam wielką wadę że tak mnie ta religia antychrysta denerwuję to nie wytrzymuję. Raz w Afryce ksiadz zbił dzieciaka a ojciec tego chłopaczka przyszedł do kościoła i złamał księdzu rękę takim drągiem co to baby w Afryce tym tłuką maniok w wydrążonym pniu to wielki drąg, niestety Kongo to taki katolicki kraj jak Polska i też ksiądz u nich to swietośc wiec złapali tego ojca i wsadzili do ciupy i jak wyszedł za pół roku to wyglądał jak szkielet. Z księdzem nie trzeba zaczynać bo się nie wygra .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Katolicki ksiądz bije dzieci po głowie

Postautor: nadrozd » 19 wrz 2018, 19:50

magda pisze: Ja się ostatnio naraziłam księdzu bo w kościele koło mnie tzn przed kościołem jest wielgachna figura Marii i stare babki tam się modlą na klęczkach a figura jest cała obrobiona przez gołębie


Ja tez sie narazam wszystkim..... :kiss:


Golabek jest symbolem pokoju... ale na mnie tez narobil..... mimo ze zabroniłem.......i na rower..... i na samochod i na parapet....
Jak ksiedza posluchaja ..... to ma moj szacun....wiekszy niz by byl egzorcysta i uzdrawiaczem.....i wszyscy z takich uslug chetnie skorzystamy.
Taka posluga i obdarowanie to by bylo cos..... niespotykanegp w skali kraju a moze i kontynentu....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości