Wiadomość

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Wiadomość

Postautor: Maddie » 02 lip 2018, 01:07

Na prośbę i w imieniu Pana Piernika przekazuję użytkownikom forum jego podziękowanie za spędzone tu 8 lat, pozdrowienia i życzenia wszystkiego dobrego dla wszystkich. To jego słowa pożegnania.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: wybrana » 02 lip 2018, 09:54

Maddie pisze:Na prośbę i w imieniu Pana Piernika przekazuję użytkownikom forum jego podziękowanie za spędzone tu 8 lat, pozdrowienia i życzenia wszystkiego dobrego dla wszystkich. To jego słowa pożegnania.

A dlaczego Pan Piernik sam tego nie napisał?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: MrSponge » 02 lip 2018, 10:07

Dzięki Maddie
Ja również dziękuję Panu Piernikowi za wiele wartościowych tekstów. Liczę, że jeszcze do nas wróci.
Życzę Błogosławieństwa Bożego Panie Pierniku (wszak możesz czytać bez logowania tę sekcję forum) i spokoju ducha.


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: magda » 02 lip 2018, 22:46

Szkoda że tak zrobił mógł by tu być jak mozna po 8 latach odejść tak nie powinno być, ja sie przyzwyczaiłam, ze on jest i go lubię mimo ze nie zawsze sie zgadzamy no trudno moze by jednak wrócił, no chociaż za jakis czas.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: wybrana » 03 lip 2018, 13:41

magda pisze:Szkoda że tak zrobił mógł by tu być jak mozna po 8 latach odejść tak nie powinno być, ja sie przyzwyczaiłam, ze on jest i go lubię mimo ze nie zawsze sie zgadzamy no trudno moze by jednak wrócił, no chociaż za jakis czas.

A co zrobił?
A może to zrobił ktoś inny?
Bo gdyby mógł by się tu zalogować, to sam osobiście by się z użytkownikami pożegnał.
Ni z gruszki ni z pietruszki był użytkownik i go nie ma. Taki czeski film - nikt nic nie wie.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
breath
Posty: 134
Rejestracja: 14 mar 2017, 19:51
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: breath » 03 lip 2018, 17:34

wybrana pisze:
magda pisze:Szkoda że tak zrobił mógł by tu być jak mozna po 8 latach odejść tak nie powinno być, ja sie przyzwyczaiłam, ze on jest i go lubię mimo ze nie zawsze sie zgadzamy no trudno moze by jednak wrócił, no chociaż za jakis czas.

A co zrobił?
A może to zrobił ktoś inny?
Bo gdyby mógł by się tu zalogować, to sam osobiście by się z użytkownikami pożegnał.
Ni z gruszki ni z pietruszki był użytkownik i go nie ma. Taki czeski film - nikt nic nie wie.

Też myślę podobnie,że coś zadziało się zakulisowo, a co, tego raczej się nie dowiemy. Pierwsza opcja, ban dla Piernika , nie wiadomo za co, ale jest taka możliwość. Druga,mocne naciski, na priv, by się wycofał z forum, nie sprecyzuję, od kogo, choć jest zapewne tajemnica Poliszynela.


Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: Maddie » 03 lip 2018, 18:48

No, nieźle. :-/
Widać, że zależy Wam na Panu Pierniku.
Ja też żałuję jego decyzji.
Spełniłam jego prośbę, bo został zbanowany, nie wiadomo na jak długo,
więc nie może się zalogować, a chciał się pożegnać.

Nie wiem, o co poszło.
Nie śledzę wszystkich wątków, od dawna już nie logowałam się na forum.
Nie ja jedna zresztą.
Proszę pytać moderatorów o wyjaśnienia odnośnie Pana Piernika.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: wybrana » 03 lip 2018, 20:56

MrSponge pisze:Dzięki Maddie
Ja również dziękuję Panu Piernikowi za wiele wartościowych tekstów. Liczę, że jeszcze do nas wróci.
Życzę Błogosławieństwa Bożego Panie Pierniku (wszak możesz czytać bez logowania tę sekcję forum) i spokoju ducha.

To to mamy fajną sytuację - zbanować Pana Piernika, który pragnął uzdrowić to forum i jeszcze proponować by wchodził na to forum i czytał bez logowania - no, no - dobre. :-(.
Zastanawiam się, czy ja będę następna i kto jeszcze?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: magda » 04 lip 2018, 00:58

Wybrana ty sie nawróc a nie rozmyślaj cy jak bedziesz wypisywać dyrsymały to cię zbanują, Nikt nie banuje spokojnych ludzi, nawet jeśli piszą swoje herazje ty jestes najlepszym tego dowodem ,siedź spokojnie nie zakładaj zaczepnych tematów personalnie do kogoś to cię nie będzie nikt banował, W ogóle to trzeba sobie powiedziec ze się jest na cudzym terenie i że trzeba się dostosować do reguł na tym terenie obowiązujących i tyle. jak bym miała swoje forum to bym sobie robiła co zechce i miała taki regulamin ja chcę a u kogos to sie dostosowuję. Szkoda ze PP jakoś nie odpuścił byłby teraz z nami , moze wróci.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: wybrana » 04 lip 2018, 10:09

magda pisze:Wybrana ty sie nawróc a nie rozmyślaj cy jak bedziesz wypisywać dyrsymały to cię zbanują, Nikt nie banuje spokojnych ludzi, nawet jeśli piszą swoje herazje ty jestes najlepszym tego dowodem ,siedź spokojnie nie zakładaj zaczepnych tematów personalnie do kogoś to cię nie będzie nikt banował, W ogóle to trzeba sobie powiedziec ze się jest na cudzym terenie i że trzeba się dostosować do reguł na tym terenie obowiązujących i tyle. jak bym miała swoje forum to bym sobie robiła co zechce i miała taki regulamin ja chcę a u kogos to sie dostosowuję. Szkoda ze PP jakoś nie odpuścił byłby teraz z nami , moze wróci.

Czy ty rozumiesz to co piszesz?
Albo są tu zachowane zasady szacunku do drogiego człowieka, albo się go poniża i obdziera z godności.
Ty możesz się na to zgadzać, ale ja taką nieprawość nie będę tolerowała. To jest forum publiczne, a nie prywatna scheda w której w imię głoszenia chrześcijaństwa poniża się drugiego człowieka. A jeżeli ktoś zwraca uwagę, to dokonuje się tak zwanej eutanazji - won stąd, bo ja tu jestem panem i władcą absolutnym.
Taka postawa jest szkodliwa i chora.
Nie długo sami moderatorzy będą pisali ze sobą i z tobą, bo nikt kto ma godność, nie będzie chciał tu pisać.
Skoro tak traktujecie drugiego człowieka, to życzę tu dobrej zabawy.

A tak na marginesie, to dlaczego nie odpowiedziałaś mi na moje zadane pytanie?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: Maddie » 04 lip 2018, 11:46

Co prawda to jest offtop. Zastrzegam, że nie wiem jak było w tym przypadku, bo naprawdę nie mam już zdrowia czytać zapisów z kolejnych walk z wiatrakami.
Piszę też tylko w swoim imieniu.
Ale z tego co pamiętam z niejednej akcji na forum (a trzeba się logować i mieć odpowiedni kolorek żeby się doczytać), przypuszczam, że ciągle o to samo.
Niestety.
• To chyba jednak JEST forum dla promowania z góry założonej nieomylnej interpretacji, retoryki, duchowości.
• O ile niektórzy potrafią dyskutować z szacunkiem, kulturą, o tyle inni... no cóż..., jak wszędzie w necie.
• Hasło "prywatny folwark" pewnie niejednemu forumowiczowi wiele mówi.
I są tacy, tak jak piszesz, Wybrana, którzy z tego powodu już się tu nie udzielają. Mało komu chce się też narażać władzy, stawać w obronie swojego zdania czy też innych użytkowników, ryzykować utratę "dobrej opinii" i świętego spokoju.
Są na szczęście chwalebne wyjątki.
• No, ale "w imię" Boga, religii czy też litery prawa (regulaminu) ludzie nie takie rzeczy popełniają, zawieszając na kołku etykę, wrażliwość, empatię czy zwykłą ludzką przyzwoitość. Relatywizm, ot co.
I temat wiele razy już na forum poruszany.

To tak na marginesie, tyle ode mnie w tym pociągniętym przez Was offtopie. Bez odbioru.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: magda » 04 lip 2018, 16:07

wybrana pisze:Albo są tu zachowane zasady szacunku do drogiego człowieka, albo się go poniża i obdziera z godności.


patrzysz na wszystko jednostronnie już zapomniałaś jak to ty wielokrotnie mnie obrażałaś za krytykę twoich poglądów i raczej to ty nie kasz szacunku , nie bedę ci tu wyszukiwać twoich wypowiedzi sama wiesz jakie były , sama popierałaś wukę jak mnie z błotem mieszała i wyzywała naprawdę okropnymi wyzwiskami czy widzisz tylko u innych te cechy które sama masz , ludzie maja swoje poglądy a uciekaja jak sie okazuje ze ich poglądy zostały skrytykowane i nie trzymaja Biblijnej nauki ot co,

wybrana pisze:Ty możesz się na to zgadzać, ale ja taką nieprawość nie będę tolerowała.


Jaką nieprawosc nie bedź niesprawiedliwa PP miał konflikt z KAANem i nie odpuszczał , w końcu zaczął zakładać tematy na temat personalny czego sie nie robi bo to przegięcie , chrześcijanin zawsze odpuszcza i stara się mieć pokój ze wszystkimi, niestety na tyle był zdenerwowany ze nie odpuszczał a powinien sie jednak starać to zrobic nawet w prypadku jeśli ma rację a racja tu była po obu stronach. Jeśli ktoś tak postępuje to znaczy że wziął pod uwagę tego bana i liczył sie z tym ze będzie zbanowany , to dorosły człowiek i jego decyzja .

wybrana pisze: To jest forum publiczne, a nie prywatna scheda w której w imię głoszenia chrześcijaństwa poniża się drugiego człowieka. A jeżeli ktoś zwraca uwagę, to dokonuje się tak zwanej eutanazji - won stąd, bo ja tu jestem panem i władcą absolutnym.


widze ze bardzo łatwo umiesz tworzyć bajdy i konfabulujesz , moja droga nawet publiczne fora maja zarząd i swoje prawa i kgos kto pilnuje jego przestrzegania, są ostrzeżenia ale jesli ktos sie zacietrzewi i przegina to jest ban i każdy wie że tak nie wolno, bo to chamstwo nie liczyc sie z prawem panującym na danym teranie czyli na forum . Ty włłaśnie sie teraz zacietrzewiasz i zaraz zaczniesz przeginać powinnaś odpuścić , też być sprawiedliwa jako chrześcijanka i patrzeć na racje obu stron a nie tylko na to co sobie ubzdurałaś . Nikt nie jest władcą absolutnym ale są osoby powołane do pilnowania porządku i jak widzisz zakończania konfliktów .

wybrana pisze:Nie długo sami moderatorzy będą pisali ze sobą i z tobą, bo nikt kto ma godność, nie będzie chciał tu pisać.


Ja owszem nie mam godności bo nie zaczynam awantury z kimś kto mnie obraża , po tym co ja od was tu usłyszałam od ciebie tez to powinnam złapac siekierę i was powybijać a jak widzisz wole przebaczyc i nic nie robić a nawet walcze o to żebys przejżała na oczy i porzuciła fałszywe nauki.

wybrana pisze:Skoro tak traktujecie drugiego człowieka, to życzę tu dobrej zabawy.


No przypomnij soobie jak to ty traktowałas mnie , może też sie dobrze przy tym bawiłaś????

wybrana pisze:A tak na marginesie, to dlaczego nie odpowiedziałaś mi na moje zadane pytanie?


Na które bo nie wiem o co ci chodzi , nie ciągle tu siedzę. przychodzę popisać jak troche widze ale czasm to mi oczy zachodza głą i sie niedoczytuję i odpuszczam pisanie.

Tak ze patrz na ludzi obiektywnie nie walcz z wiatrakami bo ci to nic nie da a raczej zajmij sie nauka Biblijną i relacja z Jezusem to on kazał odpuszczać moja droga , nic ne zyskasz tak wojując.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: wybrana » 04 lip 2018, 16:19

@magda, przygadał kocioł garnkowi.
Tobie w obrażaniu nikt nie jest wstanie dorównać, bo chyba nie było tu użytkownika, którego byś w sposób wułgarny nie obraziła - robiłaś to z premedytacją.
Owszem czasem też ci coś odpisałam dosadnego, bo chciałam by do ciebie dotarło. Myślę, że taktownych słów byś i tak nie zrozumiała.
Twoje niejednokrotne wpisy to i świętego by wyprowadziły z równowagi, tylko szkoda, że nikt na nie tu nie reagował i pozwalał, by jad wylewał się hektolitrami.
Ci, co wchodzą i czytają to forum, to mają niezły ubaw. Żeby tylko nie odbiło się szkodą dla ich wiary.
Protestanci tak ostrzegają przed katolikami, a protestanckie forum reprezentuje poziom uwłaczający wierze.
To głównie zasługa moderacji, że nie reagowała na twoje i KANA obrażające wpisy wobec innych użytkowników.
Takie zachowanie uwłacza nazwie tego forum. Protestanci powinni zachowywać się po chrześcijańsku, bo w przeciwnym razie obrażają Jezusa swoją postawą.
Jeżeli ktoś tu zwraca uwagę, to się naraża i jest eliminowany.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: Noemi » 04 lip 2018, 17:24

na tym kończymy te nieciekawe ciekawostki i przepychanki kto lepszy ,kto bardziej pokrzywdzony,kazdy z dyskutantów powołuje się na wartości chrześcijańksie i wie jak powinna wyglądać dyskusja, problem jest taki że belkę się widzi z daleka, ale źdźbła to już nie koniecznie ,proponuję zacząć od siebie przegląd co moge zweryfikować w swoich wypowiedziach w stosunku do oponenta aby zachowac się z szacunkiem do niego bo tego samego oczekuje od niego .
Roboty jest dużo na niwie Pańskiej ,więc może lepiej zająć się tym co nakazał nam Pan Jezus ,jesli kto nie jest uczniem to nie zrozumie ma wybaczone ,uczniowie Pana Jezusa nie powinni mieć z tym żadnego problemu ,zamiast ciągle wylewać gorzkie żale ,kto po co i dlaczego ,można spożytkować ten czas i narzędzie którym się posługujemy na chwałę Pana i głoszenie Ewangelii


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Wiadomość

Postautor: magda » 04 lip 2018, 19:51

wyluzuj Noemi my sie nie kłucimy. gdybym poprosiła wybrana o zacytowanie gdzie obraziłam jakimś słowek kogoś to nie znajdzie ja tylko KRK obrażam za sprowadzanie milionów na zagładę i poglądy niebiblijne ale ludzi to chyba raczej nie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości