Zwiedzenie

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Zwiedzenie

Postautor: magda » 14 kwie 2018, 23:43

https://www.youtube.com/watch?v=VKlBBffPeQY Ten krótki filmik pokazuje co sie świeci na tym świecie a mianowicie jedna fałszywa religia pod władzą papiestwa, dlatego teraz zeby to wprowadzic w zycie kosciół katolicki wprowadzić musi wielkie zwiedzenie, wszystkich ludzi żeby zaakceptowali władzę Watykanu. Na pewno działają juz w kosciołach , mogą jego agenci być nawet na stanowiskach starszych czy pastorów należeć do rad zboru , inni pewnie robią dywersję wśród wiernych , podkopując zaufanie do starszych tych prawdziwych do nauczania i wprowadzaja swoje nauki , to samo dzieje się na naszym forum , przychodzą ludzie którzy próbują zwodzić innych . Może nawet jest stały bywalec nie rzucajacy się w oczy a przemycający fałszywe rzeczy do swoich wypowiedzi. Na jakiej podstawie Papiez chce stworzyc tą nową religie zlepek z innych upadłych już wtedy kościołów, przecież wierzenia w nich są bardzo rózne czym więc papież chce spoic taki Babilin tą wielką nierządnicę , a no odpowiedź jest w tym filmie , Tam w tym filmie przedstawiciele tych wielkich religii wypowiadaja sie ze wierzą w.....MIŁOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak własnie djabeł chce się posłużyc tym co w chrześcijanstwie jest najważniejsze tym co propagował Jezus bedąc na ziemi i czego uczy Duch Boży czyli miłością do swoich niecnych celów. Niestety Miłosć jaką propaguje watykan i jego pachołkowie nie jest to miłosć dojrzała i chrzescijańska , która objawia sie tym ze braciom na sobie zalezy ze starają sie wyrwać błądzących ze zwiedzenia , napominać mimo ze nie jest to przyjemne , działać na korzysć braci a będzie to miłosc głupia która bedzie przyklepywać grzechy , zacierac granice miedzy tym co dobre i złe , święte a grzeszne miedzy nauką prawdziwa a fałszywą i będzie propagować fałszywe miłosierdzie , na zasadzie" no grzeszysz trudno jestś przecież jeszcze w grzeszny ciele, współczuję ci , okażmy bratu miłość , broń boże nie krytykujmy nie napominajmy bo to nie miłość. Taka głupia miłość prowdzi do tego ze taki człowiek dalej brnie w grzech bo mu powiedziano że ma prawo bo jest w grzesznym ciele i już go rozgrzeszono nie potrzebuje pokuty ani walki z grzechem . chrześcijanie juz naczyli się tej ekumenicznej głupiej miłosci i ją stosuje . Zwodziciele stosują też granie na emocjach tych przyjemnych , mieliśmy tu przykład zakładania przez taką zwodzącą osobę tematów miłych np ciekawe piekne teksty chwytajace za serce , kobiety w Biblii i takie rzeczy ,które wywołuja miłe uczucia i usypia czujnosć , co jej pomagało zjednywać sobie mniej czujnych baraci. Okultyzm jest też uzywany przez tych wilków w owczych skórach, czym są religie wschodnie to w czystej postaci kult złych upadłych aniołów i demonów a te ksiegi ,które mówia o wojnach bogów o schodzeniu bogów na ziemie sa ni mniej ni więcej opowieściami z czasów przed potopem kiedy upadli aniołowie uczyli ludzi magii i innych złych rzeczy prawdopodobnie sa to ksiagi dyktowane przez duchy demoniczne gdyż wszyscy ludzie którzy mogliby pamiętać takie czasy zginęli w potopie. dlatego takie księgi i inne tabliczki gliniane a też egipskie stare podania nie powinny być przez chrześcijan traktowane jako coś z czym porównuje się Biblię, Mozna przeczytać z ciekawości chociaż lepiej nie dotykać zadnych takich ksiag z innych religii jeśli się nie jest mocnym w wierze ale na pewno nie mozna się tym zajmować ,rozpatrywać i brać za cos prawdziwego. to tak jak by sie zaczytywać w ksiegach okultystycznych. Ja owszem je czytałam , czytałam też koran ale miałam dystans do tego i czytałam to juz bedąc ugruntowaną w tym ze jedynie Biblia jest prawdą a wszystkie inne religijne księgi pochodza tak jak i inne religie od złego. Zwodziciele tez propagują często elementy religii wschodnich takie jak medytacja . Kosciół katolicki organizuje rekolekcje ignacjańskie których głównym elementem jest medytacja i modlitwy kontemplacyjne , medytacje są bardzo rozbudowane na wzór medytacji wschodnich i tu na forum była taka zwodzicielka która namawiała na te rekolekcje . Wiele jest takich rzeczy po których mozna poznać zwodzicieli dlatego misimy mieć zawzsze zbroje Bożą to bardzo ważne. Wierzyc Jezusowi zeby nie wiem co i wierzyć w prawdziwosć Biblii zeby nie wiem co ci mówili . Zwodziciele będą też próbowali podważyć prawdziwosć Biblii, Musimy wierzyć ze Bóg zapewnił nam Swoje Słowo i ono do nas zawsze przemwia , nieważne jakie to tłumaczenie Bóg zadba zebyśmy rozumieli to co nas do Jezusa i zbawienia przyprowadzi . Będzie coraz wiecej takich zwodzicieli negujacych prawdziwosć jakis ksiąg Biblijnych lub samą Biblię czy jakis przekład , będą jak juz pisałam w tym co czarno białe tworzyć szarosci , nic nie będzie jednoznaczne u nich tak jak w Biblii ani dobro nie bedzie takie całkiem dobre ani zło całkiem złe no taki typowy postmodernizm , Uważajmy na zwodzicieli i jeśli wy zauważacie jeszcze jakies działanie zwodzicieli, jakieś cechy ducha zwodzenia to piszcie co uważacie za fałsz i zwodzenie bo czasy sie robią coraz trudniejsze. Trzeba być czujnym bo wielu jest zwodzicieli , wielu z nich jest inteligętna i szkolona , częsc to jezuici wiec jeśli nie bedziemy stale mieli zbroi Bozej , nie będziemy w pełni ufać Bogu i jego Śłowu to mozemy ulec zwiedzeniu

Mk 13:22 bw "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą znaki i cuda, aby o ile można, zwieść wybranych."

Tak ze będą atakowani i wybrani .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: magda » 16 kwie 2018, 12:21

Bardzo mnie dziwi ze w czasach kiedy ma być wielkie zwiedzeni i odstepstwo nikogo nie interesuje taki temat, czy juz wszyscy zwiedzeni , czy wszyscy nie zauważyli ani jednego objawu zwiedzenia i ani słowa na ten temat nei sa w stanie napisać , przecież to najwazniejsze co nam antychryst zafunduje w tych czasach.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: ZbiMacz » 16 kwie 2018, 12:31

magda pisze:Bardzo mnie dziwi ze w czasach kiedy ma być wielkie zwiedzeni i odstepstwo nikogo nie interesuje taki temat, czy juz wszyscy zwiedzeni , czy wszyscy nie zauważyli ani jednego objawu zwiedzenia i ani słowa na ten temat nei sa w stanie napisać , przecież to najwazniejsze co nam antychryst zafunduje w tych czasach.

Jedynie co można zrobić to głosić Prawdę, czytać Pismo Święte, trwać przy Chrystusie i najlepiej całkiem odciąć się od mediów, gdyż coraz trudniej odróżnić fałsz od prawdy.


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: magda » 16 kwie 2018, 15:04

Ale jak widzisz to nawet na takim forum chrześcijańskim jest wielu co przynoszą fałszywe nauki, lub staraja się zacierać granicę miedzy tym co dobre a tym co złe , wprowadzajac tolerancję grzechu, i tolerancje ateizmu , niewiary ,ludzi podajacych w watpliwośc prawdziwosć Biblii czy ST albo listów Pawła, jak z tym sobie poradzić bo trudno tak patrzeć jak ludzie w takie cos wchodzą nie widzac zwiedzenia, nie czując zagrożenia . Te czasy są coraz gorsze nie wiem czy mozna tak obojętnie przechodzic jak się widzi że ktoś ginie i błądzi. przychodzi dużo dziwnych ludzi tu mącić i wprowadzać poglądy ateistyczne , jak z takim czymś walczyć bo szkoda ludzi mogą ulec zwiedzeniu a przeciez są jeszcze i goscie też mozna kogos zgorszyć.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: ZbiMacz » 16 kwie 2018, 17:06

magda pisze:Ale jak widzisz to nawet na takim forum chrześcijańskim jest wielu co przynoszą fałszywe nauki, lub staraja się zacierać granicę miedzy tym co dobre a tym co złe , wprowadzajac tolerancję grzechu, i tolerancje ateizmu , niewiary ,ludzi podajacych w watpliwośc prawdziwosć Biblii czy ST albo listów Pawła, jak z tym sobie poradzić bo trudno tak patrzeć jak ludzie w takie cos wchodzą nie widzac zwiedzenia, nie czując zagrożenia . Te czasy są coraz gorsze nie wiem czy mozna tak obojętnie przechodzic jak się widzi że ktoś ginie i błądzi. przychodzi dużo dziwnych ludzi tu mącić i wprowadzać poglądy ateistyczne , jak z takim czymś walczyć bo szkoda ludzi mogą ulec zwiedzeniu a przeciez są jeszcze i goscie też mozna kogos zgorszyć.

Na siłe nikogo nie zbawisz, tak jak nie zmusisz nastolatka do poprawnego myślenia. Trzeba z uporem maniaka powtarzać Prawdę i poprawiać te błędne nauki wykazując na podstawie Pism ich fałsz.
Ostatnio usłyszałem szokującą prawdę, że naszym celem jest mieć społeczność z Bogiem po śmierci ale nie oznacza to że będziemy tam z najbliższymi! Nic tam nie zabierzemy, nawet żony czy dzieci jeśli się sami nie nawrócą. I wracając do tematu, skoro najbliższych jest ciężko poprawić to co mówić o ludziach obcych.
Pracujmy ofiarnie, z wiara i nadzieją, siejmy gdzie się da (na forum, na Fb itd) a Bogu zostawmy resztę.
1 A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. 2 1 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, 3 bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, 4 zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. 5 Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń.


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: magda » 16 kwie 2018, 21:59

No stronić czy ratować bo jest też nakaz wyrywania ludzi ze zwiedzenia , ja myśle ze trzeba napominać mimo że to niewdzieczne zajęcie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: magda » 20 kwie 2018, 14:41

https://www.youtube.com/watch?v=CIAyV_b-caw Zobaczcie to czy takie rzeczy nie dzieja sie na forum ,czy nie ma tu tendencji zeby nie krytykować fałszu i dziwnych nauk , czy zło nie ma na tym forum wielu obrońców? , Czy my postępujemy Biblijnie pozwalając zwodzicielom przebywać wsród nas?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Zwiedzenie

Postautor: magda » 11 maja 2018, 20:21

Dodam do tego tematu ten film z kazaniem bardzo na czasie warto posłuchać bo wiele osób daje sie zwodzić i warto wiedzieć jak sie zachować i na co uważać n https://www.youtube.com/watch?v=Eh7EdBDSr-k


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości