Test po owocach

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Test po owocach

Postautor: nadrozd » 26 mar 2018, 22:32

ostatnio zaczolem zadawac sobie pytanie

Mt 7:15-20 15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach
.

czy szukajac tych owocow

ga 5:22-25 Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, 23 łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa.



jak ten test mam zastosowac.....w praktyce...
jak sa rzeczy dobre i zle nei ma idealnych ludzi.....


STosujecie ten test do ewangelizatrorow YT ?
Np do Albo do oscistej ryby , do IPP ;) albo do Tajemnego planu ? czy ucznia Jezusa ?
Albo czy stosujecie do w praktyce w swoich kosciolach ?


do czego to stosowac ? Jak uzywac ?


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Test po owocach

Postautor: kontousunięte1 » 27 mar 2018, 12:00

Też chciałabym znać odpowiedź w tym temacie.
Szczególnie jeśli chodzi o wykładowców Słowa właśnie na YT i innych stronach z nauczaniem.
Prawdę mówiąc, kiedyś bardzo, bardzo dużo słuchałam, ale kiedy doszłam do wniosku, że co wykładowca to własna wizja, po prostu się zniechęciłam. Mało tego, miałam kompletny galimatias w sprawach ważnych.
Porzuciłam słuchanie czegokolwiek na długi czas.
Z tymi owocami to bardzo różnie bywa. Takie dobre cechy można i u niewierzących znaleźć (często częściej niż u tzw.braci/sióstr w wierze).
Dodatkową trudnością jest rozpoznanie ewangelistów z Sieci. Skąd mamy wiedzieć, co to za człowiek? Sam widzisz, choćby po tych ostatnich naszych rozmowach i oglądaniu z YT sprawy tłumaczeń Biblii (Nestle/aland).
A swoją drogą, czy zauważyłeś, że "Tajemny Plan" zniknął? Sprawdziłam dziś, kiedy w tym temacie napisałeś. Nie ma żadnych nowych wykładów, a miał być cały NT. Błaszkiewicz bawi się w showmana (jednak :-( ).


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Test po owocach

Postautor: nadrozd » 27 mar 2018, 14:11

tylko ze kolejny sezon Tajemnego planu to miala byc interpretacja apokalipsy ;)
Ja bym z tym za szybko nie wyskakiwal.....


Sadze ze Fabian nie kryl ze jest showmanem. taki ma dar..... to samo w sobie ani zle ani dobre. Od nioego zalezy jak go wykorzysta.
Czy po to by prowadzic mowy motywacyjne dla biznesu, czy jako kaznodzieja.



Prowadzacy Idz pod prad tez jest SHowmanem, (a owoc jego warg jaki jest kazdy widzi :P ) wlasciwie wszyscy znich sa showmanami.
Nawet Martin lechowicz z odwyku tez jest showmanem ( lubie jego piosenki) ....
Brak talentu do robienia SHow ma "Uczen Jezusa" ale....... kompletnie to mu uroku nie zabiera... :)

idac po papieżąch.....
JP2 i Franciszek robia swietnny show......
Benedykt 16 ...... show nie robli na medal ....ale . sam brak talentu do robienia show tez przykuwa uwage ;)


Charyzmatyczna osobowosc moze byc plusem i minusem...
charyzmatyczny byl Jezus szly za nim tlumy
ale hitler dla kontrastu tez byl charyzmatyczny i szlu za nim tlumy....

wydaje mi sie wiec ze to kto jaki show robi nie jest wyznacznikiem.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Test po owocach

Postautor: kontousunięte1 » 27 mar 2018, 14:17

Nie wiedziałam, że TPlan miała być Apokalipsa. Wydaje mi się, że zapowiadał analizę całego NT, ale ja już dawno nie słuchałam, więc mogę się mylić.
No to jestem w ogóle do tyłu, bo Idź pod prąd - dawno temu wywaliłam i nie zaglądam, innych które podajesz nie znam. Qrczaki...charyzmatycznych nie słucham... :roll: , co ja własciwie słucham :?: :!: :rotfl: ;-)


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Test po owocach

Postautor: nadrozd » 27 mar 2018, 16:07

u mnie youtube w tke leci zamiast radia....

zwykle nei wiem o czym gadaja ;)
bo robie w tym czasie cos innego


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Test po owocach

Postautor: Noemi » 27 mar 2018, 20:03

kontousunięte1 podaję informacje o czym będzie aktualnie mówił F.B.w jednym z lubelskich zborów
Zapraszamy na
SEMINARIUM NOWEGO ŻYCIA Moduł 1


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Test po owocach

Postautor: magda » 30 mar 2018, 01:38

Nadrozd poruszyłeś kwestię robienia show i właśnie to robienie show jest złym owocem i przynosi jeszcze gorsze owoce u ludzi, czy zauważyłeś że teraz wiele kosciołów a na czele katolicki zjednuje sobie wiernych grajac na emocjach , robią wszystko zeby ludzie dobrze sie czuli , było im milutko i ciekawie i zeby im sie chciało tam bywać. Właśnie ci co te show robią to w tych złych owocach celują , A ludzie zamiast pokuty Ifiary Jezusa brania krzyza na plecy , chcą miłego koscioła, kazania też są skierowane nie na Jezusa a na człowieka co też skutkuje złymi owocami ze człowiek zaczyna bawić sie w doskonalenie charakteru, dobre uczynki zbawienie z uczynków itp, Kazdy kaznodzieja co nie ma Jezusa na 1 miejscu a gdzies z boku za to wprowadza fajniutki nastrój to ten od złych owoców, tacy kaznodzieje co się skupiają na postepowaniu w życiu nawet z punktu widzenia psychologii czy socjologii madrze mówia wielu jest takich czy takich co sie skupiają na kosciele ale na ludzkim aspekcie tego koscioła to własnie jest praca dla djabła bo spycha Jezusa z piedestału na margines a to najgorszy owoc jaki jest bo wtedy cały kosciół i ludzie słuchajacy tego sa odciagani pomalutku od zbawienie od Jezusa , zobacz jak katolicy juz bez Marii nie wudzą zbawienie czy koscioła dla nich człowiek wazniejsy jest od Boga i yo właśnie zły owoc jest


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości