Ilustracja do forumowych dyskusji

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Ilustracja do forumowych dyskusji

Postautor: nadrozd » 02 mar 2018, 18:03

Kitka pisze:
KAAN pisze: Najgorszą rzeczą w tym zakresie to przymuszać kogoś do chrztu.
Nikt o tym nie pisał.



NIGDY NIKOGO NIE ZANURZAJCIE SIŁĄ.......

Obrazek


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ilustracja do forumowych dyskusji

Postautor: nadrozd » 02 mar 2018, 19:57

Efendi pisze: u nas na przyklad nalali kiedys za duzo wody nalali

hmmmm .....jakos ciezko mi sobie to wyobrazic :zhm:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ilustracja do forumowych dyskusji

Postautor: Janek » 07 mar 2018, 20:37

nadrozd pisze:
NIGDY NIKOGO NIE ZANURZAJCIE SIŁĄ.......

Obrazek


Obrazek

Ci też mają jazdy.


Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ilustracja do forumowych dyskusji

Postautor: Kitka » 08 mar 2018, 09:45

Obrazek


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ilustracja do forumowych dyskusji

Postautor: nadrozd » 08 mar 2018, 16:37

obawiam sie ze te zasady zazwyczaj sa obce temu miejscu, a byc moze i calej kuli ziemskiej.

Jeden powie A, drugi zrozumie B powie C, pierwszy zrozumie D reszta komentuje E a mysli o F.....
nie sadze by bylo zawsze mozna ten efekt wyeliminowac...... moze jak kogos dobrze znasz .....a i to nie zawsze.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ilustracja do forumowych dyskusji

Postautor: magda » 23 mar 2018, 19:33

Chodziłam kiedyś do koscoła co nie miał baptuzerium i chrzcoli w rzece , i był tam jeden taki gościu co to sie nawrócił przestał pić bo był alkocholikiem i w styczniu w siarczystą zimę chcial się ochrzcić, no to mu wszyscy odradzali , pastor też że na wiosnę bedzie jeszcze pewnie kilka osób będzie wieksza uroczystość , lepiej poczekać a ten chłopina nie i już chce teraz bo on w taki mróz to sypiał w lesie w namiocie i dla niego to pestka , wiec zrobili przerębel i zrobili mu ten chrzest a on przed tym chrztem sie pomodlił zeby Bóg sprawił zeby i żeby nie miał nigdy okazji do wypitki, no to mu powiedzieli żeby sie inaczej pomodlił bo okazje zawsze wszędzie są i bedą żeby prosił o siłę do wytrwania w trzexwości itp a ten uparty typ że nie chce miec wsięcej okzaji na swojej drodze do picia i już no i ochrzcili go w tym przeręblu twardziel straszny że dał radę a było z - 10 No i po chrzcie gościu dostał od razu zapalenia płuc i zszedł nie majac żadnej okazji do picia , no i powiedcie czy to nie cud , tam ludzie uważali ze to cud mimo że śmierć nie jest miła rzeczą ale w sumie facio nie zgrzeszył ani razu po chrzcie . Mam mieszane uczucia bo chłop był miły nawet mi pomagał jak niosłam ciężkie zakupy i szkoda ze umarł ale z drugiej strony na pewno już z Jezusem jest.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości