Henry Kubik i jego grupa - Co sądzicie?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Henry Kubik i jego grupa - Co sądzicie?

Postautor: diedmaroz » 21 lis 2017, 18:20

Nie piszemy o relacjach z Bogiem, ale o oficjalnym opuszczeniu KK. W świetle prawa świeckiego, zapoznaj się z faktami, GIODO nie umie i nie chce zmusić KK do usunięcia danych z Ksiąg, więc nadal jesteś katoliczką jedynie możesz na własne życzenie zostać apostatką (który to dalej jest katolikiem), wiec podtrzymuję swoje zdanie. Nie da się opuścić KK oficjalnie.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Henry Kubik i jego grupa - Co sądzicie?

Postautor: magda » 21 lis 2017, 21:22

A to wszystko nie ma znaczenia w tym temacie kubikowym , Faktem jest ze na tym forum jest ze 3 osoby o nauce kubika odrzucających Ducha Świetego którego miał Paweł i wolę Jezusa bo to z woli Jezusa Paweł został apostołem. Co gorsza te osoby tak jak i Kubik uznaja sie za nowonarodzone mające dobre relacje z Bogiem jednocześnie obrażajac Ducha Bozego i same będąc innego przeciwnego ducha niz Paweł czy Łukasz. Dlatego trzeba ostrzegać. Są to osoby nie rozumiejące Biblii bo żeby rozumieć nauki Biblijne trzeba mieć Ducha Świetego one go nie majac nic nie rozumieja zyją we własnym wymyslonym swiecie tak jak sam kubik wystarczy zobaczyc co on wypisuje za brednie aż nie do uwierzenia ze cos takiego djabeł wymysli na temat nauki Biblijnej całej spójnej i Jezusowej i Pawła. Kubik zrobił tabelke gdzie przeciwstawia naukę Jezusa i Jakuba nauce Pawłowej nie rozumiejąc że Paweł pisze o uczynkach zakonu które miały zbawiać a nie zbawieja a wiara tylko zbawia a Jakub o zupełnie innych uczynkach potwierdzajacych właśnie ze się wiarę ma i inne takie brednie wypisuje aż szkoda czytać, żeby aż tak nie rozumieć Biblii to trzeba być ducha djabelskiego, te osoby co to są ducha djanelsko-kubikowego też wykazuja się niezrozumieniem Biblii i nie widzą jednomyślności w listach apostołów , nie widzą ze całe chrześcijaństwo europejskie i amerykańskie opiera sie na Pawle to jego ciezkiej pracy dla Jezusa i współpracy z Duchem Bozym zawdzieczamy rozprzestrzenienie się Ewangelii na cały swiat .Sam Piotr pisze ze jemu powierzona była Ewangelia wsród obrzezaych a Pawłowi wśród nieobrzezanych , całosc i Paweł i cała reszta NT jest bardzo spójna i widać jakie dzieło zostało włąśnie wspólnie dokonane przez apostołów łącznie z Pawłem, Jak Jezusa zaniesionno a cały świat i ze bez Pawła nie byłłoby tego dzieła , niestety djabeł zawsze niszczył to dzieło i teraz djabeł też przez takich jak Kubik i takich jak ci co tu przyszli niszczyc wiarę Jezusowa wsród chrześcijan niszcząc gdzie sie da na tym forum ile tylko zniszczyć zdoła z prawdy Biblijnej , stara sie zasiać choć odrobinę nasion kąkolu wsród wierzących , sami chodza z djabelskim duchem i innych chcą w to bagno wciagnąć . Mimo ze udaja tu aniołów swiatłosci to nic nie zdziałaja my tu mamy Ducha Świetego . Tak ze wy wszystkie antyPawłowe ,przeciwne Duchowi Świetemu nie cieszcie sie jesteście zdemaskowane dywersantki Kubikowe nie przemycicie tu djabelskiej nauki.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości