Co zmienilo sie w Kosciele polskim przez ostatnie 5 lat?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co zmienilo sie w Kosciele polskim przez ostatnie 5 lat?

Postautor: Samolub » 13 paź 2016, 17:07

Myśleliście o zwrotach za bilety? Kawa bedzie?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co zmienilo sie w Kosciele polskim przez ostatnie 5 lat?

Postautor: Jerzy S. » 13 paź 2016, 17:26

Juz to mowilem.
Ale zwrot za przejazd tylko dla tych, ktorzy przywioza kawe.


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co zmienilo sie w Kosciele polskim przez ostatnie 5 lat?

Postautor: Samolub » 13 paź 2016, 17:33

Mogę przywieźć =D ale narazie to nie jestem pewny czy będę, ja bym zrobił tak że ktos przywozi kawę, ktos cukier, ktos śmietankę a kto inny przynosi czajnik. Noi jeszcze potrzebna woda i porcelana


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co zmienilo sie w Kosciele polskim przez ostatnie 5 lat?

Postautor: Jerzy S. » 20 paź 2016, 00:49

Zapraszam zainteresowanych sprawami poruszonymi w tym watku na spotkanie dotyczace tej problematyki:

KONFERENCJA DYSKUSYJNA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI
LUDU BOŻEGO I MISJI W POLSCE
WARSZAWA 23 PAŹDZIERNIKA 2016
CZAS ROZPOCZĘCIA 17.30
Można przybywać już od godziny 16.30. Zakończenie około godziny 21.30
MIEJSCE
Hotel Harenda, Sala Zielona
Kod: 00-333
Miasto: Warszawa
Ulica: Krakowskie Przedmieście 4/6
Dojazd spod Dworca Centralnego
Autobusem 175
Telefon: 48 22 826 00 71
E-mail: rezerwacja@hotelharenda.com.pl
Noclegi prosimy zalatwiac samodzielnie.
CO TO BĘDZIE?
Będzie to czas wymiany myśli I pogłębiania zażyłości
oraz budowania wiary I poznania.
W PROGRAMIE 10 minutowe wystapienia uczestnikow ktorzy zglosza sie do dyskusji aby przekazac wlasna wizje i przemyslenia, przeplatane dyskusja nad poszczegolnymi punktami projektu/wzoru statutu dla spolecznosci chrzescijanskich.
Planowany jest tez krotki wyklad dr. Janczuka na temat wplywu MSW komunistycznej Polski na losy wyznan i misji chrzescijanskiej w naszym kraju.
Rowniez modlitwy z oczekiwaniem na przemowienie Boga, o odnowe i wyposazenie do sluzby.
(Nic bez Boga, nic przeciw Bogu.)
Burza mozgow takze oczekiwana ale niekoniecznie publikowana.
Skromna oprawa muzyczna.
Przekazcie prosze wiadomosc znajomym i zainteresowanym.
Ilosc miejsc w sali ograniczona do 30. Jesli chcesz miec pewnosc ze nie zabraknie dla ciebie miejsca, popros nas mailem o przyslanie listu, ktory bedzie wejsciowka.
UWAGA: Planujemy zarejestrowanie konferencji na video. Jesli nie chcesz aby twoj wizerunek I tresc wypowiedzi byly wykorzystywane publicznie, prosze nas o tym uprzedzic.
Organizator
Jerzy Straus


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości