Sklep z biżuterią i ozdobami dla pań

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 19 paź 2014, 00:22

magda pisze:A może twoja żona nawiąże ze mną współpracę, jestem chętna, lubię mieć dużo sklepów odbiorców bo mam czas i dużo robię i wiem co się sprzedaje.

Karol, przemyśl bo pomysł wydaje się być dobry :D


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 19 paź 2014, 10:00

Zwłaszcza że bardzo bym chciała współpracować z chrześcijanką. Już się zawiodłaam na ludziach ze świata bo mnie oszukują i muszę bardzo pilnować, mam taką jedną galerię gdzie właścicielka powiela moje wzory i sprzedaje taniej a moje leżą, na szczęście nie wszystko mie zrobić tylko niektóre . w innym sklepie ciągle coś ginie ,że niby ktoś ukradł a właścicielka nie ma nawet na zus i mi nie może oddać, co jest kłamstwem no ale już wyczuła że stosuję zasadę

Łk 6:29 bw "Temu, kto cię uderzy w policzek, nadstaw i drugi, a temu, kto ci zabiera płaszcz, i sukni nie odmawiaj."

Więc się nie upominam za bardzo i to wykorzystuje, tak to jest z ludźmi ze świata.

Jest tu też chrześcijanka co ma taki sklep i sama do niego robi towar i tylko u niej wstawiam niektóre rzeczy bo nie chcę jej robić konkurencji więc tylko to czego ona nie robi. Miło by było współpracować z jakąś drugą chrześcijanką.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Erazm
Posty: 1801
Rejestracja: 07 cze 2009, 06:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Siedlce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Erazm » 19 paź 2014, 12:56

magda, zgadzam się z Tobą. Piszesz bardzo mądrze. :)


"Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie" św. Paweł Apostoł
"Kiedy idziemy bez krzyża, jesteśmy docześni. Możemy być biskupami, księżmi, kardynałami, ale nie jesteśmy uczniami Pana." Franciszek, papież
"Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła" Franciszek, papież
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 19 paź 2014, 16:42

Nie ma co przesadzać biżuteria jest zła jeśli jest nadmierna, służy do wabienia facetów, jest tobcoś w rodzaju amuletu lub jest droga i wzbdza zazdrość ale nikt mi nie powie że kobieta idąc do pracy czy do kogoś na imieniny nie może założyć ładnego , niezbyt drogiego naszyjnika i np kolczyków, w każdej dziedzinie potrzebny jest po prostu zdrowy rozsądek dlatego pan Jezus uzdrawiał w szabat żeby pokazać że jest granica zdrowego rozsądku np z problemem co jest pracą a co nie , nasz pan uczył nas też zdrowego rozsądku i nie przeginania z niczym. co innego zwykłe proste ozdabianie a co innego "patrzcie jaki gruby złoty kajdan mam na szyji" jest różnica i trzeba ją dostrzegać a nie potępiać jakieś zwykłe ozdoby za 30 zł. bo takim sposobem to i sukienka w kwiaty to już ozdobiona tymi kwiatami i trzeba włożyć do pracy worek po mące czy po kartoflach żeby nie padło podejrzenie że się ozdabiamy cieleśnie. Zdrowy rozsądek to najważniejsze i we wszystkim.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 19 paź 2014, 18:25

mirka pisze: co innego papierosy,alkohol albo narkotyki.....

...dodam:golonka, smalec, kawa,herbata,
Rolnik też podtruwa ludzi sypiąc sztuczne nawozy, kelner i barman odpada ...Tak prawdę mówiąc to dla dobrego chrześcijanina widzę tylko jeden zawód: grabaż na cmentarzu. ;-)


mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 19 paź 2014, 19:33

kontousunięte1 pisze:.dodam:golonka, smalec, kawa,herbata,
nie bardzo rozumie to porownanie....
papierosy, alkohol i narkotyki szkodza zdrowiu, natomiast golonka i smalec to jest pozywienie :roll:


Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 19 paź 2014, 19:39

kontousunięte1 pisze:...dodam:golonka, smalec, kawa,herbata,
Rolnik też podtruwa ludzi sypiąc sztuczne nawozy, kelner i barman odpada ...Tak prawdę mówiąc to dla dobrego chrześcijanina widzę tylko jeden zawód: grabaż na cmentarzu. ;-)


Nie chodzi o chemie w jedzeniu, a uzależnienie. Jeśli ktoś nie może obejść się bez kawy i cały czas o niej myśli tak jak palacz o papierosie to jest z nim źle. To samo tyczy się każdej innej sprawy.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 19 paź 2014, 21:34

mirka pisze:golonka i smalec to jest pozywienie


Gożej szkodzi niż peciki i wodeczka.

Oberyn. pisze:Nie chodzi o chemie w jedzeniu, a uzależnienie. Jeśli ktoś nie może obejść się bez kawy i cały czas o niej myśli tak jak palacz o papierosie to jest z nim źle. To samo tyczy się każdej innej sprawy.


Niekoniecznie ja nie mogę sie obejść bez toniku piję go cały czas i potrafię pogonić ledwo chodząc na piechotę aż na dworzec jak już Zabki zamknięte , zupełnie jak palacz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Karol
Posty: 1174
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Karol » 02 gru 2014, 21:38

magda pisze:
A tu troszeczke z rego co robię , nie ma pereł i zlota no chyba ze jakieś chodowlane,

https://www.facebook.com/magda.shikeli/photos_albums

A może twoja żona nawiąże ze mną współpracę, jestem chętna, lubię mieć dużo sklepów odbiorców bo mam czas i dużo robię i wiem co się sprzedaje.


Magdo Przepraszam że dopiero teraz piszę ale tak wyszło.
Byłoby super nawiązać współpracę ale niestety nie jest to styl jaki mamy w sklepie.
Mimo wszystko bardzo dziękuję za informację.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 02 gru 2014, 22:02

spoko a co macie za biżterie wyślij zdjęcia mi na maila magdashikeli@op.pl jestem ciekawa.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Karol
Posty: 1174
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:35
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Karol » 02 gru 2014, 22:10

magda pisze:spoko a co macie za biżterie wyślij zdjęcia mi na maila magdashikeli@op.pl jestem ciekawa.


Ok ale w tygodniu.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 02 gru 2014, 22:16

Nie ma sprawy ciekawa jestem , bedę czekać,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 03 gru 2014, 07:04

magda, czy styl Twojej biżuterii można nazwać odpustowym kiczem?


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 gru 2014, 19:29

Co za pytanie https://www.facebook.com/magda.shikeli/photos_albums

Oceń sam , jeśli uznasz ze to kicz z bazaru to trudno , każdy moze mieć swoje zdanie. Mam kientki co chcą kolorowe kwiatki a też takie co uważają ze kwiatki to wiocha , robię co zamówią,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 04 gru 2014, 07:26

Chyba unikasz plastiku i sztucznych "kamieni", a to już dużo na plus :) Osobiście podoba mi się biżuteria bardziej subtelna i elegancka, np. ze srebra lub białego złota. Ale to już sprawa gustu.
O kicz zapytałem bo moja szkolna koleżanka taki produkuje i nawet ktoś to od niej kupuje :D
https://www.facebook.com/pages/Pracowni ... nref=story



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości