Czemu zielonoświątkowcy odprawiają nabożeństwa za umarłych?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 08 lis 2008, 00:55

w.walczak pisze:
derko pisze:Jak ktoś chce się czepić to znajdzie zapewne jeszcze kilka takich „kwiatków”. Ustawa jednak nie jest prawem kościelnym, wyznaniem wiary, itp, jest tylko ustawą, która nadaje prawa do…


No dokończ! Do czego? Do odprawiania nabożeństw za zmarłych? No bo do tego uprawnia, gdy ją czytamy!!! Nie powinien się na to zgodzić Wasz Biskup i tyle. Na pewno przychylono by się do zmiany gdyby tylko wasza strona postawiła na swoim tak jak w przypadku nazwania zbór a nie parafia.


A czemu tak się czepiasz? Co cię obchodzi jakiś biskup? Baptyści są najlepsi, a reszta do niczego?
Bez sensu piszesz i mimo, że nie wiedziałam co o tobie myśleć, to teraz mam wrażenie jakbym czytała YZ.

Piszesz o sobie, że jesteś światłą osobą, więc się tak zachowuj. A ty postępujesz jak kłótliwa bab...kobieta na targowisku.


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 12 lis 2008, 15:22

myślę, że pytanie postawione przez w.walczak jest dość istotne i zauważyłem, że zadała to pytanie biskupowi. myślę, że w tym wypadku gdybanie nic nie da i powinniśmy poczekać na odpowiedź pastora Kamińskiego. będzie to wtedy oficjalne stanowisko KZ


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)
Burning Spear
Posty: 271
Rejestracja: 28 sty 2008, 22:30
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: zagranica
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Burning Spear » 12 lis 2008, 19:16

Ja myślę że to było zwykłe przeoczenie w tekście, zaproponowanym najprawdopodobniej przez niewierzących prawników z katolickim rodowodem. A odkręcenie tego teraz to bardzo długa droga i nie wiem czy komuś będzie się to chciało zrobić.


Jan. 14:21
Kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie.
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 13 lis 2008, 21:28

no tak. rzeczywiście może nie "załapać" o co chodzi. swoją drogą zapytam się pastora w swoim zborze o to. może będzie umiał to wytłumaczyć.


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości