Hillsong staje się zwolennikiem Chrislamu.

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
grodek
Posty: 38
Rejestracja: 28 sty 2014, 19:10
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
Lokalizacja: Rybnik
Gender: Male
Kontaktowanie:

Hillsong staje się zwolennikiem Chrislamu.

Postautor: grodek » 09 maja 2014, 18:54

Dobry artykuł dla ludzi którzy twierdzą że Hilsong to uwielbienie dla Boga. Wszystko ładnie wygląda , nuta wpadająca w ucho. Ale czy zastanawialiściue się kiedyś kim są te osoby? Od początku muzycy którzy śpiewają wydawały mi się podejrzane. Darlene Zschech nauczająca w kościele i bodajże pastorka , i wielu innych których mógłbym wymienić. Radzę się dokładnie przyjrzeć zwiedzeniu o nazwie HILSONG. Najgorsze jest to że wiele zborów kopiuje to co nie powinno.

Link ----> http://messiahiscoming.pl/wp-content/up ... islamu.pdf


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 09 maja 2014, 19:40

grodek pisze:Hilsong

Co rozumiesz pod tym pojęciem?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
grodek
Posty: 38
Rejestracja: 28 sty 2014, 19:10
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
Lokalizacja: Rybnik
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: grodek » 09 maja 2014, 21:52

Małgorzata pisze:
grodek pisze:Hilsong

Co rozumiesz pod tym pojęciem?


Hillsong jest zielonoświątkowym megakościołem związanym z Australijskim Kościołem Chrześcijańskim. Ich siedziba główna znajduje się w Sydney w Australii. Założyli go w roku 1983 Brian i Bobbie Houston jako centrum chrześcijańskie Hills Life w Baulkham Hills pod Sydney. W Australii w roku 2012 miał 20 tysięcy członków.

W roku 2012 posiadał filie w Amsterdamie, Brisbane, Kapsztadzie, Kijowie, Konstancji, Kopenhadze, Londynie, Melbourne, Moskwie, Nowym Jorku, Paryżu i Sztokholmie.

Hillsong jest znany z działalności duszpasterskiej poprzez inicjatywy muzyczne Hillsong Music i Hillsong United (skierowana do grup młodzieżowych).


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 09 maja 2014, 22:00

Jak dla mnie to z muzyką to jest tak. Można sobie kupić płytę tego Hillsong i słuchać, i chwalić Boga (o ile w tekście tych pieśni nie ma nic zdrożnego), w oderwaniu od tego, w co ci ludzie wierzą, i jakie mają podejście do własnej kariery (czy chodzi o produkowanie kasy, czy o oddawanie chwały Bogu). Tak samo jak mozna słuchac np. muzyki klasycznej, mimo że muzyka została napisana np. pod tekst opery pochwalającej cudzołożne romanse (np. lubię muzykę z Rosekavaliera R. Straussa, mimo że opera opowiada o historii romansu zamężnej kobiety, ale w samej melodii nic złego nie ma).



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości