Książka pt. "Ukochanej księżniczce" S.R. Shepherd - warto?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 356
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Książka pt. "Ukochanej księżniczce" S.R. Shepherd - warto?

Postautor: n.ellie » 04 sty 2017, 10:14

Mam małe pytanko głównie do płci żeńskiej (ale panowie też mogą pomóc) - czy któraś z Was czytała książkę wymienioną w tytule tematu? Czy warto zabierać się za tego typu lektury lub polecać innym w ramach m.in. ewangelizacji (bardziej mi chodzi o to, że za sprawą tej książki zachęcę inne kobiety do sięgnięcia po Biblię).

Jestem po lekturze "Udanego biblijnego rodzicielstwa" MacArthura i moje wrażenia są pozytywne, tym bardziej, że porusza także aspekt biblijnego małżeństwa i to w całkiem wyczerpujący sposób. Wiem, że "Ukochanej księżniczce" to zupełnie inny rodzaj książki i dlatego obawiam się, czy nie jest zbyt cukierkowata i czy nie "ślizga się" po ważnych aspektach chrześcijańskiego życia.

Pytam o tę książkę, gdyż jest ona bestsellerem w skali światowej.
Lecz powiedział do mnie: Dosyć masz, gdy masz łaskę moją, albowiem pełnia mej mocy okazuje się w słabości. Najchętniej więc chlubić się będę słabościami, aby zamieszkała we mnie moc Chrystusowa. Dlatego mam upodobanie w słabościach, w zniewagach, w potrzebach, w prześladowaniach, w uciskach dla Chrystusa; albowiem kiedy jestem słaby, wtedy jestem mocny. (2 Kor 12:9-10)


https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości