Nie dostaję powiadomień

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 25 lip 2011, 11:09

Norbi pisze:
kontousunięte1 pisze:Problem w tym,że pisze. Kiedy wchodzę na stronę to w interesujących mnie tematach /zaznaczonych jako śledzone/ jest dużo nieczytanych postów.
O twojej odpowiedzi też nie dostałam powiadomienia :-(


To działa tak, że jesli po zalogowaniu nie odwiedzisz tematu na który przyszło powiadomienie o odpowiedzi, to system nie będzie Ci wysyłał kolejnych powiadomień.

Ależ wiem.Problem w tym,że w ogóle nie mam żadnych wiadomości o powiadomieniach, a wchodzę na forum, klikam "od ostatniej wizyty" i jest mnóstwo odpowiedzi. O tych też nie dostałam powiadomienia i gdybym nie weszła na forum....
Byłam tu wczoraj i okazuje się ,że jest ponad 1000 nieprzeczytanych ;) Tak jest każdego dnia. Coś tu nie gra.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 25 lip 2011, 12:04

poczekajmy na fantomika :)

Druga sprawa Alkhil
czasami trzba kliknąc na link
oznacz wszystkie jako przeczytane
niektóre tematy przeczytane zawieszają się :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 25 lip 2011, 13:50

Dzięki, poczekam cierpliwie :-)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 27 lip 2011, 21:11

Zastanawiam się czy w ogóle nie zrezygnować z tego forum.Jest ciekawe, ale nie mogę znieść, że co chwilę jestem wylogowywana.Czytam dłuższy tekst, klikam następną stronę i już mnie nie ma na forum.
Nadal nie mam żadnych powiadomień.To denerwuje i zniechęca.Pochłania dużo czasu żeby odszukać tematy...szkoda gadać.
Chyba coś tu źle działa, bo nie podejrzewam o celowe działania.
A może jestem niewygodna i nie chciana tu.Wystarczy powiedzieć i już się zmywam.
Nie po raz pierwszy w życiu zostałabym odtrącona, tak,że bez obaw i śmiało.
I tak samotność jest moim przeznaczeniem.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 27 lip 2011, 21:17

Ty, kontousunięte1, chyba żartujesz? :D
Jesteś tu bardzo potrzebna i....nie rozczulaj się tak nad sobą. Bądź kobietą :D

Hej, znający się na poruszanych przez wukę sprawach! Pomóżcie Jej!


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 27 lip 2011, 21:21

kontousunięte1 pisze:A może jestem niewygodna i nie chciana tu.Wystarczy powiedzieć i już się zmywam.
Nie po raz pierwszy w życiu zostałabym odtrącona, tak,że bez obaw i śmiało.
I tak samotność jest moim przeznaczeniem.


kontousunięte1, jesteś tutaj bardzo mile widziana [przynajmniej przeze mnie] i niech problemy techniczne nie zniechęcają Ciebie :)


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 27 lip 2011, 22:50

Alkhilion pisze:
Norbi pisze:Bo od ostatniego zalogowania powstało 79 postów. Nie jesteś na bieżąco, stale on line


Nie, przeczytałem wszystkie posty, a dalej mam 79.

Taki mały błąd silnika forum (dzieje się często po "cięciu" tematów niestety), kliknij "oznacz wszystkie jako przeczytane" w liście tematów nieprzeczytanych i będzie OK.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 28 lip 2011, 11:24

kontousunięte1 pisze:Zastanawiam się czy w ogóle nie zrezygnować z tego forum.Jest ciekawe, ale nie mogę znieść, że co chwilę jestem wylogowywana.Czytam dłuższy tekst, klikam następną stronę i już mnie nie ma na forum.
Forum wylogowuje co pól godziny nieaktywności - to chyba ustawienie pphb by przemo,.
Przy logowaniu się jest opcja LOGUJ mnie AUTOMATYCZNIE.
w wiekszości przypadków powoduje, że nie masz tego problemu


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 30 lip 2011, 22:45

Lash pisze:Druga sprawa Alkhil
czasami trzba kliknąc na link
oznacz wszystkie jako przeczytane

fantomik pisze:Taki mały błąd silnika forum (dzieje się często po "cięciu" tematów niestety), kliknij "oznacz wszystkie jako przeczytane" w liście tematów nieprzeczytanych i będzie OK.


:padam:



Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości