co zamiast skype?

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 04 lis 2010, 13:58

Hardi pisze:Imperator, czy ten QQ jest po PL i czy toleruje mój dotychczasowy nr GG


Hardi. Nie. QQ to osobny system stworzony w Chinach. Rowniez jednak nadaje numerki. Miedzynarodowa wersja jest po Chinsku, Francusku i Angielsku.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 04 lis 2010, 20:09

Quster pisze:No przepraszam, ale chyba nie spędziłaś ostatnich dziesięciu lat w puszczy amazońskiej :mrgreen:

Patrząc na wszystkie nowinki, to kto wie... :mrgreen:


A tak na serio, to kiedyś coś mi się gdzieś pojawiało, że przez gg rozmowy głosowe, to jedynie płatne, a później to się przestałam tym interesować... Dopiero jak nie mogłam rozmów tekstowych z niektórymi osobami prowadzić, się zainteresowałam i się okazało że wersję gg mam przestarzałą, zainstalowałam nową, ale widząc ile tam wszystkich bzdetów jest - odinstalowałam i wróciłam do dawnej wersji.


Po czym, wczoraj chciałam się przekonać o tych głosowych rozmowach, jak to z tym jest... Ale się nie udało, więc chyba znów trzeba by było instalować nową wersję :roll:


Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 04 lis 2010, 20:37

co do słyszenia cudzych rozmów to pomijając te skomplikowane wytłumaczenia,
ja mam prostsze: słuchawki bezprzewodowe mogą ściągać z cudzej stacji
( chyba mogą, czy nie mogą? ) :->
Bo moje zrobiły mi kiedyś psikusa w ten sposób.


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 04 lis 2010, 20:48

inside pisze: się okazało że wersję gg mam przestarzałą, zainstalowałam nową, ale widząc ile tam wszystkich bzdetów jest - odinstalowałam i wróciłam do dawnej wersji.

Teraz mamy wersje GG 10 ale już w GG 7 czyli starej wersji były rozmowy głosowe. A to że są i płatne, to w każdym były od początku. Bo i Skype ma płatne od dawna, podobnie ma GG. Przecież to oczywiste, że z GG na GG jest darmo, tak jak Skype na Skype, ale dzwoniąc na stacjonarne, komórki to... nic nie jest za darmo...


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 04 lis 2010, 21:47

Iv pisze:ja mam prostsze: słuchawki bezprzewodowe mogą ściągać z cudzej stacji

Tylko, że ja nie mam bezprzewodowych.... :P



Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości