Śledzik na Naszej-Klasie

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Śledzik na Naszej-Klasie

Postautor: KatharinaVonBora » 10 wrz 2009, 20:39

Jezeli tak jak mnie denerwuje was Sledzik na NK to proponuje ten link z poradami jak wylaczyc:

http://blog.mrblackhat.pl/76/jak-wylaczyc-sledzika.html

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 10 wrz 2009, 21:33

To jest nowa funkcja, niedługo zrobią opcję wyłączania, po co grzebać...


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 11 wrz 2009, 07:13

Jezeli tak jak mnie denerwuje was Sledzik na NK to proponuje ten link z poradami jak wylaczyc:

http://blog.mrblackhat.pl...c-sledzika.html

jak dla mnie ta instrukcja: http://pokazywarka.pl/sledzikssie/
jest znacznie prostsza, bo właśnie z niej korzystałam. :-P


Dezyderata
Posty: 61
Rejestracja: 12 cze 2009, 02:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dezyderata » 13 wrz 2009, 18:55

A ja nawet nie wiem o co z tym sledzikiem chodzi, sporadycznie na n-k zagladam, chwile entuzjazmu tym portalem juz wiekszosci osob minely,ci co mieli sie odnalezc juz to tez zrobili...


Awatar użytkownika
Cynthia
Posty: 356
Rejestracja: 12 sty 2008, 02:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Cynthia » 21 wrz 2009, 16:10

Obrazek


Obrazek
Nasz Pan jest wszechmogący.
http://cnth.flog.pl/
Awatar użytkownika
KatharinaVonBora
Posty: 301
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: KatharinaVonBora » 21 wrz 2009, 22:50

Orion2 pisze:Mnie śledzik już nie obchodzi bo zlikwidowałem konto na NK...


No wlasnie, ciagle sie nie moge dobic do 500 znajomych, bo w kolko ktos konto usuwa.


Obrazek
Dezyderata
Posty: 61
Rejestracja: 12 cze 2009, 02:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dezyderata » 21 wrz 2009, 23:04

A mnie tylko dziwi ta straszny protest przeciwko sledzikowi, nie pasuje...to nie uzywam i tyle, to tylko opcja jedna z wielu.
Co dodatkowo dziwne ludzie w ten sposb dali wyraz ze nie chca sie ze soba kontaktowac piszac...to tak jakby portal sluzyl tylko podgladaniu kogos zdjec, lansowaniu sie z/przy/w/ pod... i niczemu wiecej, troszeczke smutne.


Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 26 wrz 2009, 17:56

Dezyderata pisze:nie pasuje...to nie uzywam i tyle, to tylko opcja jedna z wielu.

Myślę, że gdyby była jeszcze opcja "wyłącz śledzik" to tak strasznego protestu by nie było.
A że tej opcji nie ma, to każdy na stronie głównej śledzika ma - czy chce czy nie chce.

Dezyderata pisze:Co dodatkowo dziwne ludzie w ten sposb dali wyraz ze nie chca sie ze soba kontaktowac piszac..

Nie zgadzam się z tym. Strasznie uogólniasz. Poprzez śledzika Twoje wiadomości widzą wszyscy znajomi, albo i nawet nieznajomi, więc nie każdemu musi odpowiadać, że jak np. napisze wiadomość to wszyscy ją przeczytają, jak i też nie każdy może mieć chęć czytania tych publicznych wiadomości (a ta funkcja jest u góry, więc siłą rzeczy wzrok się na niej zatrzymuje)
Kontaktować się ze sobą można poprzez prywatne wiadomości, ludzie też kontaktują się wymieniając komentarze w profilach - rozmowy między osobami na profilach.

Dezyderata pisze:to tak jakby portal sluzyl tylko podgladaniu kogos zdjec, lansowaniu sie z/przy/w/ pod... i niczemu wiecej, troszeczke smutne.

Na pewno jakieś tam części ludzi ten portal właśnie w taki sposób służy, jak i też "jak najwięcej znajomych"/"jak najwięcej komentarzy pod zdjęciami".

Orion2 pisze:Ludzie tak zaczęli psioczyć gdy śledzik pojawił się na NK, a na FB jest podobna funkcja (Tablica) czy na podobnej zasadzie działa też Twitter i jakoś nie słychać aby ktoś sie przeciw temu buntował....

i może właśnie tu też tkwi sęk, że NK upodabnia się do innych portali...
Jak na NK wprowadzili te oceny zdjęć (czy coś w tym rodzaju) to pojawiły się komentarze, że NK upodabnia się do portalu fotka.pl - w sumie to te komentarze pojawiają się cały czas...


Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 02 lis 2009, 16:30

a ja o NK ale o czym innym, co też ma znamiona głupoty itd... nie wiem czy niektórzy zauważyli że ostatnio na NK jest popularne zdjęcie POPARZONEGO DZIECKA, wiele osób wkleja sobie to zdjęcie do swojego profilu, dziecko ma buzie poparzona i zdjęcie jest zbliżeniem i szczerze mówiąc co raz bardziej mam dość tej NK.

Nie wiem jak chorym trzeba być aby robić takie zdjęcia, a potem jeszcze wklejać. Dla mnie to nienormalne.


Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: koleżanka » 02 lis 2009, 17:20

U mnie śledzika już nie ma, zrobione jest tylko dla dzieciaków.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Awatar użytkownika
Quster
Posty: 1415
Rejestracja: 20 sty 2008, 12:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Quster » 26 lut 2010, 20:07

Znowu dodali coś irytującego, w powiadomieniach co inni znajomi robią, np jak dodadzą zdjęcie itd... NK dodała "imieniny...". Po kliknięciu na usuń powiadomienia kiedyś powracało na stronę główną, teraz otwiera się okno z tym "Imieniny..." i białe pole, gołe...

czy ktoś z was próbował już to wyłączyć ? ja narazie nie znam sposobu.


"Nie dajcie złapać się w dogmat, którym jest życie koncepcjami myślenia innych ludzi"
"Semantyka języka jakim operujemy - określa granice naszego poznania"

Obrazek
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 28 lut 2010, 07:55

bardzo łatwo pozbyć się tych wszystkich irytujących dodatków na NK. a zajmuje to kilka sekund. w ustawieniach jest opcja - usuń konto. gwarantuje, że więcej nie będzie problemów z NK


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)

Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość