Za bliskich kolegi

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Garnett
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Za bliskich kolegi

Postautor: Garnett » 25 wrz 2008, 22:28

No więc... W poniedziałek rano mój kolega z klasy miał wypadek samochodowy, niestety kilka godzin później zmarł w szpitalu. Dopiero dzisiaj wieczorem dotarła do mnie ta wiadomość, z każdą chwilą coraz bardziej w moim umyśle to wszystko się potęguje... Jutro jadę na pogrzeb, którego się najzwyczajniej w świecie boję. Boję się widoku jego rodziców, którzy znajdują się na skraju załamania psychicznego. Dobrze wiem, że na pogrzebie (szczególnie własnego dziecka) te wszystkie emocje i wrażenia potęgują się wielokrotnie... I dlatego boję się iść na ten pogrzeb. Proszę o modlitwę za bliskich Przemka, oby Bóg dał im ukojenie i spokój duszy, oby objawił im się w pełni swojej chwały.
Przemek był nienawrócony i to mnie najbardziej boli, że przed śmiercią nie przyjął Chrystusa... Zostaje mi tylko nadzieja, że sam Bóg tuż przed jego śmiercią objawił mu się, a Przemek Go nie odrzucił...
Proszę także o modlitwę za mnie, nie wiem, jak zareaguję na to wszystko... Mimo, że nie był to mój bardzo bliski kolega, to im bliżej pogrzebu tym bardziej uświadamiam sobie, że jednak już go nie ma.


Basic
Information
Before
Leaving
Earth
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 25 wrz 2008, 22:33

Och Garnett jak mnie te bogrzeby martwia, kiedy odchodza moi nienawroceni bliscy i dalsi znajomi :(
Nich Pan da Ci sile i madrosc. Bede sie modlic.


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 26 wrz 2008, 09:48

Zrobione


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 26 wrz 2008, 13:50

Także się przyłączam w modlitwie.

Pozdrawiam,
f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
julaine
Posty: 1548
Rejestracja: 12 sty 2008, 13:33
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: julaine » 26 wrz 2008, 14:45

:(

pomodlę się


"niewierzący o Bogu pisze, jak daltonista o kolorach" - KAAN
Baranek
Posty: 2576
Rejestracja: 05 wrz 2008, 16:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Baranek » 26 wrz 2008, 15:12

To są trudne sprawy. Niegdyś byłem na pogrzebie dwóch moich uczniów - niewierzących [raczej]. To jest wielka tajemnica dlaczego tak się dzieje.
Modlitwę obiecuję

pozdrawiam


Baranek
Posty: 2576
Rejestracja: 05 wrz 2008, 16:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Baranek » 26 wrz 2008, 15:52

Też tak myślę - że Ann - tu dajmy spokój debatom. Możemy raz się choć na forum zgodzić - w modlitwie.


Garnett
Posty: 316
Rejestracja: 26 kwie 2008, 19:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Garnett » 26 wrz 2008, 15:59

Dziękuję za modlitwę, po tym, co widziałem jestem pewien, że modlitwa bardzo się przyda. Matka ledwo na nogach stała...


Basic

Information

Before

Leaving

Earth

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości