Chwała!

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Chwała!

Postautor: makesh » 21 lut 2011, 08:02

Zalozylam ten watek dla kazdego kto by mial chec chwalic Pana tak poprostu za nic.
Czasami poprostu mam ogromne pragnienie chwalenia Go.
Zrozumialam ze chwalenie i wielbienie jest czyms bardzo waznym. Nie zawsze tego czynimy.

Wiec, chwala Panu, za wszystko! Nawet kiedy jest zle i trudno. Anioly Go chwala non-stop.

Zachecam kazdego.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2012, 14:50 przez makesh, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 21 lut 2011, 08:06

makesh pisze:Zalozylam ten watek dla kazdego kto by mial chec chwalic Pana tak poprostu za nic.

Nie dla kazdego! Bo adwentystom wstęp zakazany do tego działu...

Ale chwalę Pana, ze w ogóle mogę sie tu na forum wypowiadac... (a teraz prosze moderatorów o punkt karny).

Pozdrawiam :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 21 lut 2011, 08:28

Zbyszekg4 pisze:
makesh pisze:Zalozylam ten watek dla kazdego kto by mial chec chwalic Pana tak poprostu za nic.

Nie dla kazdego! Bo adwentystom wstęp zakazany do tego działu...

Ale chwalę Pana, ze w ogóle mogę sie tu na forum wypowiadac... (a teraz prosze moderatorów o punkt karny).

Pozdrawiam :)


:D

Zbysio, nikt nie moze ci zabronic tego!

Chwal Go! Serce mi sie raduje kiedy mysle o Panu. Upajam sie ta radoscia ktora mi daje Pan, obdarza mnie rozumieniem tego czym jest wielbienie. To jest nasz cel. To bedziemy robic w niebie w wiecznosc. Ciesze sie z tego ze Pan mi daje ogromne pragnienie do modlitwy. Nie ja ale Duch budzi mnie do tego.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 21 lut 2011, 08:36

makesh pisze:Zbysio, nikt nie moze ci zabronic tego!

O! Pewnie, ze nikt nie moze mi zabronic chwalic Pana, ale juz napisac o tym w temacie zalozonym przez Ciebie, w zasadzie nie wolno mi bo regulamin zabrania adwentystom w tym dziala sie wypowiadac!
(wszystkie punkty karne- w sumie 4, czy 5- otrzymalem za lamanie regulaminu w tej sprawie; teraz tez to robie i licze sie z mozliwoscia zapunktowania...).

Z Bogiem!
:)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 21 lut 2011, 08:45

Zbyszekg4 pisze:
makesh pisze:Zbysio, nikt nie moze ci zabronic tego!

O! Pewnie, ze nikt nie moze mi zabronic chwalic Pana, ale juz napisac o tym w temacie zalozonym przez Ciebie, w zasadzie nie wolno mi bo regulamin zabrania adwentystom w tym dziala sie wypowiadac!
(wszystkie punkty karne- w sumie 4, czy 5- otrzymalem za lamanie regulaminu w tej sprawie; teraz tez to robie i licze sie z mozliwoscia zapunktowania...).

Z Bogiem!
:)


Przestan marudzic :) widze tylko dwa punkciki karne jak narazie.

Jak dostaniesz punkciki to dopiero bedziesz mial powod dla chwaly! :mrgreen:


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 21 lut 2011, 09:14

makesh pisze:widze tylko dwa punkciki karne jak narazie.

Wczesniejsze byly, ale po pol roku kazdemu są wykasowywane...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 21 lut 2011, 12:43

Zbyszekg4 pisze:[...]Wczesniejsze byly, ale po pol roku kazdemu są wykasowywane...

Chwała Panu, nieprawdaż? ;)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 21 lut 2011, 13:16

makesh pisze: Serce mi sie raduje kiedy mysle o Panu. Upajam sie ta radoscia ktora mi daje Pan, obdarza mnie rozumieniem tego czym jest wielbienie. To jest nasz cel. To bedziemy robic w niebie w wiecznosc. Ciesze sie z tego ze Pan mi daje ogromne pragnienie do modlitwy. Nie ja ale Duch budzi mnie do tego.

Chwala Bogu !


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
librarian
Posty: 206
Rejestracja: 17 sty 2011, 12:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: północna Francja
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: librarian » 21 lut 2011, 14:19

Chwała Tobie wielki Panie wszelkiego stworzenia! :-D


http://www.youtube.com/watch?v=GtoHs0Ua ... re=related

Liberté, Liberté chérie,
Combats avec tes défenseurs!
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 22 lut 2011, 05:10

Chwala Ci Panie! Jestes wspanialym i wszechmogacym Panem. Dziekuje Ci za wszystko!


Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 22 lut 2011, 19:31

Chwała Tobie Ojcze, że mogę rozmawiać o Tobie!
Dziękuję Ci, że dzisiaj dałeś mi aż 3 okazje, by o Tobie mówić, by Ciebie wychwalać.
Dziękuję Ci, że pani pedagog słuchała dzisiaj mnie i Łukasza, gdy mówiliśmy o Zbawicielu.
Dziękuję Ci!

Chwała Bogu!
:-) :-) :-)


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 

Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
Awatar użytkownika
Lanvierre
Posty: 80
Rejestracja: 06 lut 2011, 15:13
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Łódź
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lanvierre » 22 lut 2011, 20:44

Chwała Tobie Panie, który w swej dobroci jestes nieskończony!
Dziękuje Ci, za każdy kolejny dzien w którym prowadzisz mnie przez życie jak i za wszystkich bliskich, którzy wciąż są przy mnie. :)


Nawet jeśli musiałbyś pogrzebać całe swoje życie doczesne, uczyń to dziś i uporządkuj swoje życie z Bogiem
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 23 lut 2011, 05:23

Niente pisze:Chwała Tobie Ojcze, że mogę rozmawiać o Tobie!
Dziękuję Ci, że dzisiaj dałeś mi aż 3 okazje, by o Tobie mówić, by Ciebie wychwalać.
Dziękuję Ci, że pani pedagog słuchała dzisiaj mnie i Łukasza, gdy mówiliśmy o Zbawicielu.
Dziękuję Ci!

Chwała Bogu!
:-) :-) :-)


Chwala Ci Panie za Niente i Lukasza ktorzy daja swiadectwa o Twym Synie!

Dziekuje Ci za Niente, Panie! Prowadz ja Panie i wesprzyj ja Swym Slowem na codzien!


Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 23 lut 2011, 22:41

Jeju ja tego wątku chyba nigdy nie opuszczę!

Chwała Tobie ojcze za to, że pokazujesz mi drogę i działasz we mnie, przemieniasz mnie choć nie jestem tego godna!
Dziękuję że posługujesz się mną, aby zachęcać o sobie inne osoby.
Dziękuję, że dziś dwóch kolegów ze szkoły chciało słuchać mnie, jak mówiłam im o Tobie.
(Jeden chciał nawet przyjść na nabożeństwo u mnie, do baptystów, ale zniechęcił się jak mu powiedziałam że trwa to tam ok 2 godziny).
Ale jutro do niego pójdę, zachęcę go.
Mówiłam mu, że nie czuje się tego czasu bo to czas pięknie spędzony, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Pomódlcie się za to, bardzo Was proszę :)


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 



Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
Awatar użytkownika
21112
Posty: 312
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:38
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: 21112 » 23 lut 2011, 22:52

Dzięki Ci za to że nas kształtujesz, abyśmy mogli być choć trochę podobni do Ciebie. Dobrze jest być w twym cieniu, Tato. Ty dajesz nam bezpieczeństwo, pomoc, radość, pokój. Ty sprawiasz, że noc staje się dniem. Chwała Ci!


Niente pisze:Dziękuję, że dziś dwóch kolegów ze szkoły chciało słuchać mnie, jak mówiłam im o Tobie.

hah u mnie zawsze jest taka sama reakcja, dlatego zawsze dodaje "ale mija w oka mgnieniu bo jest takk wspaniale! Niente jesteś dla mnie wspaniałym świadectwem i zachętą bo dla mnie strasznie trudno jest mówić o Bogu ot tak.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości