Chwała!

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Maciooj
Posty: 307
Rejestracja: 05 cze 2011, 09:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Maciooj » 04 kwie 2012, 21:57

Isis-Sothis pisze:Chwała Tobie wielki Boże za to iż mimo że tak bardzo ostatnio Cię zawiodłam, Ty byłeś przy mnie, chwała Tobie że na nowo wzbudziłeś we mnie wiarę i wlałeś do serca miłości i radość, dziękuję Ci za cierpliwość do mnie i proszę nie opuszczaj mnie nigdy.


Ale super! A Bóg ostatnio mi położył ciebie na sercu w modlitwie :D Jaki Pan jest dobry!


"Ale suma tego, co się mówi, ta jest: Iż takiego mamy najwyższego kapłana, który usiadł na prawicy stolicy wielmożności na niebiesiech;
Sługą będąc świątnicy, a prawdziwego onego przybytku, który Pan zbudował, a nie człowiek." Hbr 8,1-2
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 06 kwie 2012, 09:25

Isis-Sothis pisze:Więc dziękuję za modlitwę, i jeszcze raz chwała Panu, Bóg jest wielki i niepojęty! :-)


Hey , Basko, pozdrowionka :)

Panie, dziekuje ci za dobitnie wspanialy poranek!
Naucz mnie ufac Tobie, przebaczac i milowac!


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 11 kwie 2012, 14:29

Panie, dziekuje ze jestes i dbasz o mnie codziennie, choc czesto nie jestem tego swiadoma. Dziekuje ci za ludzi ktorych mi dales na mojej drodze (ty znasz imiona ich wszystkich), blogoslaw Panie ich tysiackrotnie, przyciagnij ich do Siebie, a mnie naucz wybaczac i milowac.
Potrzebuje Cie Panie w kazdej minucie.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 16 kwie 2012, 13:55

Panie, jeszcze raz i jeszcze dziekuje Ci! :]
Ty podnosisz i pokrzepiasz, dajesz nadzieje i utwierdzasz! Kochany Boze, milosierdny, chwala Tobie na wieki!


Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 16 kwie 2012, 20:40

Dziękuję Ci Panie za Twoją miłość i za Twoją Łaskę, która jest tak wielkim darem, że pozwala przetrwać wszystko. HalleluJah! :)

(35)Któż nas odłączy od miłości Chrystusowej? Czy utrapienie, czy ucisk, czy prześladowanie, czy głód, czy nagość, czy niebezpieczeństwo, czy miecz?
(36) Jak napisano: Z powodu ciebie co dzień nas zabijają, uważają nas za owce ofiarne. (37) Ale w tym wszystkim zwyciężamy przez tego, który nas umiłował.
(38) Albowiem jestem tego pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani potęgi niebieskie, ani teraźniejszość, ani przyszłość, ani moce,
(39) ani wysokość, ani głębokość, ani żadne inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Bożej, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym. (Rz 8,35-39)


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 24 kwie 2012, 18:34

Dziekuje Ci, Panie za dobrych nauczycieli osadzonych na Pismie! Amen!


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 24 kwie 2012, 21:46

Boże Pana mojego Jezusa Chrystusa, Ojcze chwały, daj mi Ducha mądrości i objawienia ku poznaniu Ciebie, i oświeć oczy serca mojego, abym wiedział, jaka jest nadzieja, do której mnie powołałeś i jakie bogactwo chwały jest udziałem świętego w dziedzictwie twoim, i jak nadzwyczajna jest wielkość mocy twojej wobec mnie, który wierzy dzięki działaniu przemożnej siły twojej.

Ef 1


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 25 kwie 2012, 10:23

Cosmo pisze:Boże Pana mojego Jezusa Chrystusa, Ojcze chwały, daj mi Ducha mądrości i objawienia ku poznaniu Ciebie, i oświeć oczy serca mojego, abym wiedział, jaka jest nadzieja, do której mnie powołałeś i jakie bogactwo chwały jest udziałem świętego w dziedzictwie twoim, i jak nadzwyczajna jest wielkość mocy twojej wobec mnie, który wierzy dzięki działaniu przemożnej siły twojej.

Ef 1


Niech Bog ma cie w Swej opiece.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 28 kwie 2012, 10:43

Isis-Sothis pisze:Chwała Panu za to że mogłam na wczorajszej ewangelizacji publicznie oddać swoje życie Jezusowi i wyznać wiarę w Niego! chwała za to iż mimo że jestem taka zepsuta i ciągle się poddaję to On przy mnie cały czas jest i mnie podnosi z każdego upadku a było ich tak wiele, chwała Tobie wielki Boże!! przepraszam Cię za wszystko i proszę mniej w opiece użytkowników tego forum, szczególnie makesh, Patryka, Cosmo, Puritana.
:ognie:

Ano Chwała Panu Siostro :D


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 28 kwie 2012, 13:48

Isis-Sothis pisze:Chwała Panu za to że mogłam na wczorajszej ewangelizacji publicznie oddać swoje życie Jezusowi i wyznać wiarę w Niego! chwała za to iż mimo że jestem taka zepsuta i ciągle się poddaję to On przy mnie cały czas jest i mnie podnosi z każdego upadku a było ich tak wiele, chwała Tobie wielki Boże!! przepraszam Cię za wszystko i proszę mniej w opiece użytkowników tego forum, szczególnie makesh, Patryka, Cosmo, Puritana.
:ognie:

Tak, chwala Panu Jezusowi za ciebie i za tych, ktorych wymieniasz. :)


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 28 kwie 2012, 14:59

Wielkie rzeczy się dzieją, jak widzę :-D


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 28 kwie 2012, 16:10

Basio, chwala Panu! :]


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 28 kwie 2012, 23:47

Może i taka przyziemna rzecz, ale chwała Panu, że udało mi się całkiem dobrze napisać egzaminy gimnazjalne... :mrgreen:


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości