Modlitwa o zbawienie i uzdrowienie z raka siostry mej koleżanki

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Modlitwa o zbawienie i uzdrowienie z raka siostry mej koleżanki

Postautor: Patka » 27 lip 2019, 16:56

Witam, jestem teraz w szpitalu, gdzie poznałam Angelikę. Angelika jest daleko od Boga, ale zaczyna go szukać bardzo szczerze, no i poprosiła mnie o modlitwę o jej siostrę, która umiera na raka (nie jest nawrócona) i na dodatek poddała się tej chorobie, jest tak smutna ze nie chce się leczyć. Modliłam się o nie wczoraj, ale mam kryzys w relacji z Bogiem, mam poczucie, że on nie wysłuchuje moich modlitw. Kochani módlcie się proszę o siostrę Angeliki i Angelikę, bo moja modlitwa to za mało, pomóżcie, gdyż bardzo leży mi na sercu Angelika i jej siostra. Módlmy się o zbawienie dla dziewczyn i o uzdrowienie dla siostry Angeliki w takiej kolejności jakiej pragnie nasz Pan. Czasem uzdrowienie przybliża do Pana i do nawrócenia, czasem Pan daje tylko nawrócenie i zabiera człowieka do Siebie, módlmy się więc o Jego plan i uzdrowienie jeśli jest to wola Pana. Błogosławię Was z całego serca....


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zbawienie i uzdrowienie z raka siostry mej koleżanki

Postautor: Noemi » 27 lip 2019, 20:53

okey


Awatar użytkownika
Magdala
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:26
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: łapię łączność z górą :)
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zbawienie i uzdrowienie z raka siostry mej koleżanki

Postautor: Magdala » 27 lip 2019, 22:56

Będę pamiętać o dziewczynach w modlitwie.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości