Modlitwa za szefa

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Magdala
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:26
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: łapię łączność z górą :)
Gender: Female
Kontaktowanie:

Modlitwa za szefa

Postautor: Magdala » 26 lip 2019, 23:39

Zdarzyła mi się dziś ciekawa historia i w związku z tym chciałabym Was poprosić o wsparcie w modlitwie za mojego przełożonego...

Bardzo, ale to bardzo obawiałam się dzisiejszej rozmowy z nim, gdyż miałam mu do przekazania pewną niepomyślną - z punktu czysto zawodowego - informację. Choć byłam tylko jej przekazicielem, to bałam się, że zostanę uznana za źródło problemu. Chwilę wcześniej sama prosiłam Boga o siłę i odwagę, by móc to wydusić z siebie...

Tymczasem spotkałam się z wyważoną, stonowaną, merytoryczną reakcją ze strony szefa. Powiedział, że mam się tak nie zamartwiać, bo się sama wykończę xD
Nasza rozmowa od omawianego problemu zamieniła się w dłuższą pogawędkę z serii "o życiu", szef zaczął zwierzać się ze swoich problemów ze zdrowiem, wychowaniem dorastających dzieci, zmęczeniem całymi latami dziwnej atmosfery i (dez)organizacji w firmie. Dzięki tej rozmowie zobaczyłam jego nieraz trudne dla nas, współpracowników zachowania i cechy charakteru z zupełnie innej perspektywy - jako pokłosie jego utrapień i zmartwień. Niby na poziomie faktograficznym wiedziałam o tych sprawach, ale dawno nie miałam takiego dojmującego doświadczenia ujrzenia kogoś od innej strony. Znak?

Niech Bóg da mu zdrowie, dobre relacje z najbliższymi, wytchnienie na urlopie i siłę do mierzenia się z wyzwaniami. Amen.


Valzer
Posty: 73
Rejestracja: 12 kwie 2019, 10:04
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za szefa

Postautor: Valzer » 27 lip 2019, 07:02

1 List Piotra 5: 6, 7
6. Ukórzcie się więc pod mocną ręką Bożą, aby was wywyższył czasu swego.
7. Wszelką troskę złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie.


Łaska Pana Jezusa Chrystusa, miłość Boga i wspólnota Ducha Świętego niech będzie z wami wszystkimi. Amen.
Awatar użytkownika
Magdala
Posty: 10
Rejestracja: 24 lip 2019, 22:26
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: łapię łączność z górą :)
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa za szefa

Postautor: Magdala » 27 lip 2019, 22:58

Valzer pisze:1 List Piotra 5: 6, 7
6. Ukórzcie się więc pod mocną ręką Bożą, aby was wywyższył czasu swego.
7. Wszelką troskę złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie.


Dziękuję Ci.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości