Pięć powodów, dla których musi przyjść odpowiedź na modlitwę

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pięć powodów, dla których musi przyjść odpowiedź na modlitwę

Postautor: chrześcijanin » 24 maja 2009, 10:43

Pięć powodów, dla których musi przyjść odpowiedź na modlitwę
"wierzę, że na moje modlitwy otrzymam odpowiedź, ponieważ spełniam tych pięć warunków:
PO PIERWSZE: Nie mam nawet cienia wątpliwości modląc się o czyjeś zbawienie, wiedząc, że taka jest wola Pana, aby byli zbawieni, bo On „chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tym. 2,4); „Taka zaś jest ufność, jaką mamy do niego, że jeśli prosimy o coś według jego woli wysłuchuje nas” (1 Jana 5,14).
PO DRUGIE: Nigdy nie błagałem o czyjeś zbawienie w swoim własnym imieniu, ale w najzacniejszym imieniu mojego drogiego Pana Jezusa (Jan 14,14), to jest na gruncie Jego zasług i godności, i tylko na tym jedynie.
PO TRZECIE: Zawsze wierzę w możność i chęć Boga, aby odpowiedzieć na moje modlitwy (Mar. 11,24).
PO CZWARTE: Nie pozwalam sobie trwać w świadomym grzechu, bo gdybym „patrzał na nieprawość w sercu mojem, nie wysłuchałby był Pan” (Ps. 66,18, B.Gd.).
PO PIĄTE: Trwam w ufnej modlitwie przez ponad 52 lata i będę trwał, aż nadejdzie odpowiedź (Łuk. 18,7): „A czyżby Bóg nie wziął w obronę swoich wybranych, którzy wołają do niego we dnie i w nocy?”


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
Agata_K
Posty: 62
Rejestracja: 23 maja 2009, 12:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Agata_K » 24 maja 2009, 13:41

Ruszyło mnie to :)
Dobre !


Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 25 maja 2009, 09:11

kluczowy jest powod 4
PO PIERWSZE: Nie mam nawet cienia wątpliwości modląc się o czyjeś zbawienie, wiedząc, że taka jest wola Pana, aby byli zbawieni, bo On „chce, aby wszyscy ludzie byli zbawieni i doszli do poznania prawdy” (1 Tym. 2,4); „Taka zaś jest ufność, jaką mamy do niego, że jeśli prosimy o coś według jego woli wysłuchuje nas” (1 Jana 5,14).
PO DRUGIE: Nigdy nie błagałem o czyjeś zbawienie w swoim własnym imieniu, ale w najzacniejszym imieniu mojego drogiego Pana Jezusa (Jan 14,14), to jest na gruncie Jego zasług i godności, i tylko na tym jedynie.
PO TRZECIE: Zawsze wierzę w możność i chęć Boga, aby odpowiedzieć na moje modlitwy (Mar. 11,24).
PO CZWARTE: Nie pozwalam sobie trwać w świadomym grzechu, bo gdybym „patrzał na nieprawość w sercu mojem, nie wysłuchałby był Pan” (Ps. 66,18, B.Gd.).
PO PIĄTE: Trwam w ufnej modlitwie przez ponad 52 lata i będę trwał, aż nadejdzie odpowiedź (Łuk. 18,7): „A czyżby Bóg nie wziął w obronę swoich wybranych, którzy wołają do niego we dnie i w nocy?”


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
Catch-22
Posty: 177
Rejestracja: 15 kwie 2009, 16:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Catch-22 » 25 maja 2009, 11:34

52 lata... Brać przykład. Ja modliłem się o dziecko ... tylko 8 lat i Bóg nas wysłuchał, za co mogę się Mu odwdzięczyć jedynie przez głoszenie Jego chwały i mocy, gdziekolwiek i kiedykolwiek jest taka możliwość.


Łuk. 12:48
Komu wiele dano, od tego wiele będzie się żądać, a komu wiele powierzono, od tego więcej będzie się wymagać.
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 25 maja 2009, 13:29

Drżę Panie myśląc o Tobie, pamiętając o tym że JESTEŚ DOBRY
:hurra: :hurra: :hurra:


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pięć powodów, dla których musi przyjść odpowiedź na modl

Postautor: fantomik » 11 cze 2009, 22:08

chrześcijanin pisze:[...]"wierzę, że na moje modlitwy otrzymam odpowiedź, ponieważ spełniam tych pięć warunków:

A ja dlatego, że jestem Jego Dzieckiem.

Pozdrawiam w Chrystusie,
f. (moje dwa zardzewiałe grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości