Moja córka potrzebuje wsparcia w modlitwie bardzo poważna rana ręki

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
beata
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2019, 22:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Moja córka potrzebuje wsparcia w modlitwie bardzo poważna rana ręki

Postautor: beata » 12 mar 2019, 22:48

Bardzo proszę o modlitwę za chorą córkę, która jest wyczerpana fizycznie (świeża głęboka rana na ręce) i psychicznie. Jest po bardzo trudnych przeżyciach osobistych. Jako wierząca matka bardzo proszę o wsparcie w modlitwie by Pan dał mojemu dziecku siłę w walce z bólem, wytrwałość w potyczkach emocjonalnych z przyszłymi teściami, którzy wyrządzili jej wielką krzywdę emocjonalną z powodu tego że jest ewangeliczką a nie katoliczką. Córka moja jest w ciąży.


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moja córka potrzebuje wsparcia w modlitwie bardzo poważna rana ręki

Postautor: MieczDucha » 06 kwie 2019, 20:49

witaj, i jak z twoją córką ?? Wszechmogący Zbawiciel może obiecuje swój pokój, więc jest wyjście z najgorszej nawet duchowej ciemności. Miałem bardzo ciężkie cielesne po wypadku - mam amputowaną rękę, ale mam też pośród burz - radość, siłę i pokój w Chrystusie http://mieczducha888.blogspot.com/2019/ ... owi-w.html

, niech PAN uczy nas bycia cichymi, pokornego serca i niech JEGO ukojenie, JEGO odpoczynek wypełnia nasze serca, pozdrawiam dominik



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość