Strona 1 z 1

Proszę o modlitwę o wybaczenie samej sobie dla mojej mamy

: 25 lut 2019, 08:56
autor: Patka
Witam, moja mama przyjęła Jezusa do swego serca wiele lat temu, ale jej żal do siebie i pamięć grzechów oraz żał do siebie z powodu tego, że była molestowana nie pozwala jej rozwijać sie w wierze. Prosze pomódlcie sie by przyszła pod Krzyz i zrzuciła ten ciężąr z siebie... Jest juz starsza, ma 78 lat, chciałabym by całkiem pojednała sie ze soba i przyjęła to co ma dla niej Pan (np. chrzest, Wieczerza Pańska, społeczność)
Dziękuję :)))

Re: Proszę o modlitwę o wybaczenie samej sobie dla mojej mamy

: 25 lut 2019, 08:57
autor: Faworyt
Patka pisze:Witam, moja mama przyjęła Jezusa do swego serca wiele lat temu, ale jej żal do siebie i pamięć grzechów oraz żał do siebie z powodu tego, że była molestowana nie pozwala jej rozwijać sie w wierze. Prosze pomódlcie sie by przyszła pod Krzyz i zrzuciła ten ciężąr z siebie... Jest juz starsza, ma 78 lat, chciałabym by całkiem pojednała sie ze soba i przyjęła to co ma dla niej Pan (np. chrzest, Wieczerza Pańska, społeczność)
Dziękuję :)))

Pomodliłem się.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Proszę o modlitwę o wybaczenie samej sobie dla mojej mamy

: 25 lut 2019, 17:17
autor: nan
Będę się modlił, jednak jeśli mama nie może sobie poradzić z wydarzeniami z przeszłości dobre byłoby też pójście do psychologa/psychiatry. Warto spróbować.

Re: Proszę o modlitwę o wybaczenie samej sobie dla mojej mamy

: 27 lut 2019, 16:07
autor: Patka
Dziękuję Wam Bracia :)))

pytania pomoc randka