Modlitwa o zapomnienie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
upokarzana
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2019, 00:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Modlitwa o zapomnienie

Postautor: upokarzana » 25 lut 2019, 00:52

Witam. Jestem nowa na forum i potrzebna mi jest pomoc. Mam 22 lata i jestem dziewczyną. Otóż przez nastoletnie lata byłam bardzo mocno upokarzana przez mojego ojca na tle seksualnym. Nie chodzi tu bynajmniej o upokarzanie fizyczne, ale o psychiczne. Mój ojciec np namawiał mnie do pracy jako prostytutka lub do grania z filmach pornograficznych. Mówił dużo rzeczy na temat seksu, których nastoletnia dziewczyna, dziewica nie powinna słyszeć od nikogo, a zwłaszcza od ojca. Przez mojego ojca kojarze seks z czymś, co uprzedmiotowuje i upokarzac kobietę, a nie z czymś, co daje kobiecie przyjemność. Obecnie nie mam żadnych doświadczeń seksualnych, bo po pierwsze cierpię przez ojca na awersje seksualna, a po drugie zawsze chciałam bym dziewica do ślubu, ale ja na prawdę muszę o jego słowach zapomnieć. Nie potrafię z tym żyć. Wciąż siedzą mi w głowie jego cytaty. Czasami, idąc ulicą, nagle stane i cala się trzęse, jak galaretka przez jego słowa. Boję się, że będę miała problem w przyszłości oddać się temu jedynemu. Bardzo proszę o pomoc i modlitwę o zapomnienie o tym.


Patka
Posty: 29
Rejestracja: 01 paź 2017, 19:31
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kraków
O mnie: Pan Jezus jest największą miłością mojego życia, wierzę w Jego miłość i darmowe zbawienie przez wiarę.
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zapomnienie

Postautor: Patka » 25 lut 2019, 08:49

Kochana, wiem co czujesz, bo przeszłam to samo, dodatkowo byłam molestowana fizycznie. Przez wiele lat myslałam, że przebaczenie ojcu przyniesie mi ulgę, ale nie potrafiłam tak do końca mu wybaczyc, gdyż to było przyjemne a ja nie potrafiłam przyjąć nic dobrego. No i ostatnio zrozumiałam, że musze sama sobie wybaczyc, gdyż mam nienawiść do siebie. Zrozumiałam też, że Pan poniósł te nienawiść do siebie na Samego Siebie. I pojednałam sie sama ze sobą, wtedy natrętne myśli, obrazy, wspomnienia, grzechy, którymi karałam się odeszły.Przyszło też przbaczenie do rodziców. Może Twoja sytuacja jest trochę inna, nie wiem, w każdym razie pomodlę się, Pan wziął każdą Twoja rane na siebie....Błogosławię serdecznie :)


Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zapomnienie

Postautor: nan » 25 lut 2019, 17:20

Rozważ pójście do psychologa i na policję w sumie też, przemoc psychiczna jest karalna. Będę się modlił.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości