Ktoś mnie wrabia

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Justys24
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2018, 21:13
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Ktoś mnie wrabia

Postautor: Justys24 » 07 mar 2018, 16:58

Ktoś mnie wpakował w ogromne kłopoty. Nie wiem, kto i po co. Napisał e-maila w moim imieniu do jednej ze znanych gazet do działu nekrologów. Napisał nekrolog mojego chłopaka, który żyje. Podał moje dane i wszystko wygląda tak, że niby ja to zrobiłam. Ta gazeta opublikowała ten nekrolog w internecie w dziale nekrologów i w wersji papierowej na łamach gazety. Za ten nekrolog miałam zapłacić 220,20zł. Pisałam do nich wczoraj. Kobieta, która się tym zajmuje, obiecała mi, że dzisiaj pojawi się sprostowanie. Wczoraj po południu ten nekrolog zniknął. A dzisiaj nie ma sprostowania. Chłopak mi powiedział, że dzisiaj była u niego policja w tej sprawie. W ich oczach, to ja jestem podejrzana. A ja nic nie zrobiłam. Nie mam z tym wszystkim nic wspólnego. Tak strasznie cierpię. Nie mogę sobie z tym poradzić. W dodatku jestem z tym wszystkim zupełnie sama na sposób ludzki. Moi rodzice się tym w ogóle nie przejmują. Cieszą się z tego i mówią, że powinni mnie zamknąć w więzieniu. Twierdzą, że to wszystko jest moja wina. Nie mam żadnego wsparcia. Rodzice mnie wyzywali, a teraz zajęli się swoimi sprawami. Nie zwracają na mnie uwagi. Bardzo to wszystko przeżywam. Siedzę i zalewam się łzami. Tyle nerwów mnie to wszystko kosztuje. Modlę się ciągle w myślach, bo wiem, że tylko On może mi pomóc. Ktoś mnie wrabia, a ja tak straszliwie cierpię. Bardzo Was proszę o modlitwę za mnie do naszego Pana Jezusa Chrystusa, aby mi pomógł i mnie ratował.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ktoś mnie wrabia

Postautor: KAAN » 08 mar 2018, 09:49

Bądź dobrej myśli, módl się o sprawę. Współpracuj z policją i jest wielce prawdopodobne, że znajdą "dowcipnisia" po mailu.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości