Strona 1 z 1

niedomagam znów

: 27 lut 2018, 00:02
autor: magda
prosze o modlitwę mam powikłania cukrzycy , poszlam do szpitala z cukrem 543 i ledwie zipiąc po 2tygodniach wyszłam i znów po tygodniu w domu idę do szpitala bo ledwie zipie znów i oczy mi wysiadają jedno już sie zbadziewiło całkiem , więc prosze o modlitwę za moje chociaż to drugie oko zebym nie oślepła już mi ciężko pisać . pomódlcie sie niech wzrok mi nie wysiądzie całkiem no nie chcę być ślepa a niestety do tego zmierza. Modlity bardzo pomagają , przynajmniej mnie. Jutro idę znów do szpitala módlcie sie zeby mnie tam jakos z tego wyprowadzili. Będe wdzieczna.

Re: niedomagam znów

: 27 lut 2018, 10:47
autor: Problematyk
Pomodliłem się za ciebie, najbardziej mi pomagałaś na tym forum, dzięki ;)

Re: niedomagam znów

: 27 lut 2018, 14:13
autor: emwu
Przy cukrzycy tylko dieta niskowęglowodanowa, konkretnie dieta Kwaśniewskiego. Stosuję wiele lat, stosuje żona, oboje mamy dobre wyniki morfologii, cholesterolu, cukru, prób wątrobowych itp. Jak dostarczasz ok. 40 gramów węglowodanów dziennie, ograniczasz problemy z cukrzycą.

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Re: niedomagam znów

: 27 lut 2018, 14:14
autor: Justys24
magda pisze:prosze o modlitwę mam powikłania cukrzycy , poszlam do szpitala z cukrem 543 i ledwie zipiąc po 2tygodniach wyszłam i znów po tygodniu w domu idę do szpitala bo ledwie zipie znów i oczy mi wysiadają jedno już sie zbadziewiło całkiem , więc prosze o modlitwę za moje chociaż to drugie oko zebym nie oślepła już mi ciężko pisać . pomódlcie sie niech wzrok mi nie wysiądzie całkiem no nie chcę być ślepa a niestety do tego zmierza. Modlity bardzo pomagają , przynajmniej mnie. Jutro idę znów do szpitala módlcie sie zeby mnie tam jakos z tego wyprowadzili. Będe wdzieczna.Magda, ja również będę się za Ciebie modlić. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i że niedługo poczujesz się lepiej. Tego Ci życzę :->

Re: niedomagam znów

: 27 lut 2018, 20:07
autor: Luna
Pomodlę się.

Re: niedomagam znów

: 28 lut 2018, 08:43
autor: emwu
P.S.
Zapomniałem dodać ważną rzecz: gdy jesz mniej węglowodanów, odpowiednio zmniejsz ilość insuliny czy leków przeciwcukrzycowych, żeby nie doprowadzić się do hipoglikemii. Oczywiście w tak poważnym stanie konsultuj z lekarzem ewentualne, radykalne obcięcie węglowodanów! Nic bez ich wiedzy, bo ukrywając możesz im utrudnić zadanie stabilizacji poziomu cukru.

Re: niedomagam znów

: 31 mar 2018, 21:59
autor: gedeon777
Witam Cię ...Kto ma Syna ma żywot
Duch to ten który ożywia , ciało nic nie pomaga
Masz tę Moc Ducha w sobie .....
Błogosławię i pozdrawiam Gedeon

pytania pomoc Chrześcijańska Randka Ewangelia w Centrum