niedomagam znów

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

niedomagam znów

Postautor: magda » 27 lut 2018, 00:02

prosze o modlitwę mam powikłania cukrzycy , poszlam do szpitala z cukrem 543 i ledwie zipiąc po 2tygodniach wyszłam i znów po tygodniu w domu idę do szpitala bo ledwie zipie znów i oczy mi wysiadają jedno już sie zbadziewiło całkiem , więc prosze o modlitwę za moje chociaż to drugie oko zebym nie oślepła już mi ciężko pisać . pomódlcie sie niech wzrok mi nie wysiądzie całkiem no nie chcę być ślepa a niestety do tego zmierza. Modlity bardzo pomagają , przynajmniej mnie. Jutro idę znów do szpitala módlcie sie zeby mnie tam jakos z tego wyprowadzili. Będe wdzieczna.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Problematyk
Posty: 16
Rejestracja: 06 gru 2017, 15:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: niedomagam znów

Postautor: Problematyk » 27 lut 2018, 10:47

Pomodliłem się za ciebie, najbardziej mi pomagałaś na tym forum, dzięki ;)


Awatar użytkownika
emwu
Posty: 106
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: niedomagam znów

Postautor: emwu » 27 lut 2018, 14:13

Przy cukrzycy tylko dieta niskowęglowodanowa, konkretnie dieta Kwaśniewskiego. Stosuję wiele lat, stosuje żona, oboje mamy dobre wyniki morfologii, cholesterolu, cukru, prób wątrobowych itp. Jak dostarczasz ok. 40 gramów węglowodanów dziennie, ograniczasz problemy z cukrzycą.

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80


Justys24
Posty: 38
Rejestracja: 29 sty 2018, 21:13
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: niedomagam znów

Postautor: Justys24 » 27 lut 2018, 14:14

magda pisze:prosze o modlitwę mam powikłania cukrzycy , poszlam do szpitala z cukrem 543 i ledwie zipiąc po 2tygodniach wyszłam i znów po tygodniu w domu idę do szpitala bo ledwie zipie znów i oczy mi wysiadają jedno już sie zbadziewiło całkiem , więc prosze o modlitwę za moje chociaż to drugie oko zebym nie oślepła już mi ciężko pisać . pomódlcie sie niech wzrok mi nie wysiądzie całkiem no nie chcę być ślepa a niestety do tego zmierza. Modlity bardzo pomagają , przynajmniej mnie. Jutro idę znów do szpitala módlcie sie zeby mnie tam jakos z tego wyprowadzili. Będe wdzieczna.



Magda, ja również będę się za Ciebie modlić. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i że niedługo poczujesz się lepiej. Tego Ci życzę :->


Awatar użytkownika
Luna
Posty: 124
Rejestracja: 23 mar 2016, 23:58
wyznanie: Agnostyk
Lokalizacja: Mazowieckie
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: niedomagam znów

Postautor: Luna » 27 lut 2018, 20:07

Pomodlę się.


To all those people doing lines, don't do it, don't do it
Inject your soul with liberty, it's free, it's free
To all the kids with heroin eyes, don't do it, don't do it.
Because it's not, not what it seems
No, no it's not, not what it seems
Salvation, salvation, salvation is free
Salvation, salvation, salvation is free
Awatar użytkownika
emwu
Posty: 106
Rejestracja: 25 lis 2017, 20:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: niedomagam znów

Postautor: emwu » 28 lut 2018, 08:43

P.S.
Zapomniałem dodać ważną rzecz: gdy jesz mniej węglowodanów, odpowiednio zmniejsz ilość insuliny czy leków przeciwcukrzycowych, żeby nie doprowadzić się do hipoglikemii. Oczywiście w tak poważnym stanie konsultuj z lekarzem ewentualne, radykalne obcięcie węglowodanów! Nic bez ich wiedzy, bo ukrywając możesz im utrudnić zadanie stabilizacji poziomu cukru.


gedeon777
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2018, 21:10
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: niedomagam znów

Postautor: gedeon777 » 31 mar 2018, 21:59

Witam Cię ...Kto ma Syna ma żywot
Duch to ten który ożywia , ciało nic nie pomaga
Masz tę Moc Ducha w sobie .....
Błogosławię i pozdrawiam Gedeon



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości