Strona 1 z 1

Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

: 18 lut 2017, 23:09
autor: Faworyt
Ma na imię Piotr i 93 lata. Leży w szpitalu, to jego ostatnie chwile. Sporo przeżył w życiu (zsyłka na Sybir, II Wojna Światowa) i od pewnego czasu - najprawdopodobniej po dość traumatycznych doświadczeniach z księdzem katolickim (kapelanem) - kontestował istnienie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Teraz bardzo cierpi. Rozmawiałem z nim. Powiedziałem mu, że Jezus Chrystus bardzo go kocha, żeby zaprosił Jezusa do swojego serca, że to jest walka o niego. Odpowiedział: dziękuję.

Nie wiem jak długo ten człowiek będzie na tym świecie... Ale jeśli ktoś z Was czyta teraz ten post, to proszę o wsparcie w tej walce...

Proszę Cię dobry Boże Ojcze nasz, żeby Duch Święty skierował myśli i słowa umierającego Piotra w stronę Jezusa Chrystusa - tak, żeby mógł jak ten jeden z zawieszonych obok Jezusa na krzyżu złoczyńców nawrócić się i usłyszeć od naszego jedynego Pana słowa: "Zaprawdę, powiadam ci, dziś będziesz ze mną w raju."

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

: 19 lut 2017, 10:09
autor: KAAN
Amen....

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

: 19 lut 2017, 12:27
autor: Noemi
dołaczam sie do modlitwy

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

: 19 lut 2017, 12:40
autor: Zbyszekg4
również

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

: 02 lis 2017, 18:00
autor: Faworyt
Kochani. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę. Piotr odszedł kilka tygodni po moim poście, który zamieściłem na forum. Nie rozmawiałem z nim już ani razu, ale jego rodzina stwierdziła, że na starość "oszalał" bo dużo mówił o Bogu. Ordynator oddziału, na którym leżał wezwał do niego księdza, którego Piotr - ku zaskoczeniu wszystkich - przyjął. Nie wiem czy przyjął Jezusa Chrystusa do swojego serca, wiem na pewno, że odchodząc nie cierpiał chociaż wcześniej czuł okropne bóle związane ze swoimi schorzeniami. Potem bóle ustały i został odesłany ze szpitala do domu. Jakiś tydzień później zszedł z tego świata... Bez względu na to, co stało się z Piotrem bardzo dziękuję za wysłuchanie naszych modlitw Jezusowi Chrystusowi - kocham Cię mój Panie.

pytania pomoc randka