Modlitwa za nas

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Modlitwa za nas

Postautor: 2tm31617 » 21 lis 2016, 20:46

O was i o sobie. Za was i za siebie :)

Ojcze, jestem tu dzięki Tobie, ku własnemu pokrzepieniu i wzajemnemu poprawianiu. Czytam Twoje Słowo i mam inną wiedzę niż moi bracia. Jestem niemowlęciem wśród młodzieży i dorosłych, a każdy inaczej postrzega Twoją wszechmoc i zamiary wobec wierzących i niegodziwców. Wielbimy Cię, kochamy Cię, oczekujemy powtórnego przyjścia Twojego Syna. Jezu, czuję Twoją obecność, jestem lżejszy niż Twoje tchnienie, obmyj mnie z grzechów moich i obmyj moich braci i siostry na tym forum. Wiem, że kochasz luteran, katolików, prawosławnych, baptystów, kalwinistów, adwentystow i innych oddanych Tobie. Umacniaj nas w głoszeniu Twojej ewangelii zbawczego dzieła. Duch Święty na mojej drodze ustawił katolików, luteran i baptystów, nawróciłem się, ale ja jeszcze nie wybrałem zboru, bo gdy jestem z Tobą sam na sam to czuję, że chcesz we mnie zbudować inną ścieżkę ewangelizacji. Łaknę więc Twoich słów i modlę się byś kształtował w nas to, co w każdym zacząłeś i chronił przed pokusami szatana.
MARANA THA!


Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości