Proszę o modlitwę za mnie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
newDays
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2016, 20:19
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: newDays » 18 wrz 2016, 20:25

Proszę o modlitwę za mnie ponieważ jestem na zakręcie życia. Problem ze zdrowiem, problem znalezieniem pracy oraz wizja zostanie wkrótce bez dachu nad głową.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: Zbyszekg4 » 18 wrz 2016, 20:35

No to masz faktycznie niewesoło. Dobrze, że tu jesteś - będziemy się modlić, aby Pan te życiowe zakręty wyprostował w sposób odpowiedni...
"Miej nadzieję w Panu!"


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
newDays
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2016, 20:19
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: newDays » 18 wrz 2016, 20:42

dziękuje


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: Norbi » 18 wrz 2016, 21:04

newDays pisze:Proszę o modlitwę za mnie ponieważ jestem na zakręcie życia. Problem ze zdrowiem, problem znalezieniem pracy oraz wizja zostanie wkrótce bez dachu nad głową.


No popatrz, to mamy podobnie :zdrowko:
Życie bywa nieprzewidywalne...
Trzymaj się i nie puszczaj! ;)


newDays
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2016, 20:19
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: newDays » 18 wrz 2016, 21:09

Norbi pisze:
newDays pisze:Proszę o modlitwę za mnie ponieważ jestem na zakręcie życia. Problem ze zdrowiem, problem znalezieniem pracy oraz wizja zostanie wkrótce bez dachu nad głową.


No popatrz, to mamy podobnie :zdrowko:
Życie bywa nieprzewidywalne...
Trzymaj się i nie puszczaj! ;)



dzięki, ciągle walczę. Fakt życie bywa nieprzewidywalne bo nigdy nie pomyślałbym, że kiedykolwiek będę prosić o modlitwę za siebie.

Tobie też życzę powodzenia


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: Norbi » 18 wrz 2016, 21:19

newDays pisze:
Norbi pisze:
newDays pisze:Proszę o modlitwę za mnie ponieważ jestem na zakręcie życia. Problem ze zdrowiem, problem znalezieniem pracy oraz wizja zostanie wkrótce bez dachu nad głową.


No popatrz, to mamy podobnie :zdrowko:
Życie bywa nieprzewidywalne...
Trzymaj się i nie puszczaj! ;)



dzięki, ciągle walczę. Fakt życie bywa nieprzewidywalne bo nigdy nie pomyślałbym, że kiedykolwiek będę prosić o modlitwę za siebie.


Pozytywem tej sytuacji jest to, ze nabrałeś pokory do pewnych spraw i jak przypuszczam, zbliżyłeś się do Boga- czasem takie doświadczenia są lekcją dla nas i wbrew pozorom- wyrazem bożej miłości.
Trwaj w modlitwie, ale też działaj, rób wszystko co w Twojej mocy by sobie pomóc- to jest bardzo ważne i bardzo trudne.

Tobie też życzę powodzenia


Dziękuję!



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości