Modlitwa o uzdrowienie współpracownika

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o uzdrowienie współpracownika

Postautor: Zbyszekg4 » 31 sie 2016, 20:52

Marcel777 pisze:
Zbyszekg4 pisze:Marcelu, jest taka możliwość, że jak wklejasz linki, to one się tak sprytnie wkleją, że czytelnikowi pozostaje tylko KLIKNĄĆ i już mu się otwiera podawana strona!
Wypróbuj takiego wklejania bo to co podałeś (w sensie technicznym, a nie merytorycznym) to jakiś koszmarek jest koszmarny [bo co mam zrobić forumowicz z tym, co podałeś?]...
Oto przykład "poprawnego" wklejania linków [znam się na tym i nawet na forum mi się zarzuca, że za duże wklejam]: http://wiadomosci.onet.pl/prasa/rak-lub ... ieso/wfblq

postaram się nie robić tego co wcześniej.

Uda Ci się, o ile zadbasz o to, aby była zawsze spacja między tekstem a wklejanym linkiem!!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości