Prośba o modlitwe

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Prośba o modlitwe

Postautor: Marcel777 » 22 sie 2016, 19:30

Otóż kiedyś się onanizowałem ,ale tego dziś nie robię. Tylko boję się ,że powrócę do tego nałogu. Póki co odpieram ataki szatana cytowaniem Pisma Świętego ,ale kto wie :-/ ... ,więc proszę o modlitwę bym nadal dobrze odpierał te pokusy.


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
Awatar użytkownika
Volgus
Posty: 45
Rejestracja: 09 sie 2016, 13:45
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Mazury
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwe

Postautor: Volgus » 22 sie 2016, 20:14

Łączę się z Tobą w modlitwie. Oprócz modlitwy, jeżeli będziesz znów kuszony zacznij coś robić. Wyjdź na zewnątrz, pobiegaj, zacznij zmywać gary, polej sobie głowę zimną wodą aby po prostu stłamsić to. Szczególnie potężny wysiłek fizyczny doskonale zdaje egzamin w tej kwestii.


"Kocha najmocniej, jest najłaskawszy i najbardziej miłosierny oraz współczujący. Jest cierpliwy, pełen dobroci i prawdy. Przebacza nieprawość, przestępstwo i grzech. Nagradza tych, którzy szukają Go gorliwie. Jest najsprawiedliwszy, a w Swych sądach straszny. Nienawidzi grzechu i winnego nie oszczędzi."
Komandos
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2016, 12:19
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwe

Postautor: Komandos » 22 sie 2016, 20:36

Dla mnie jest budujące mówienie wersetów wybranych na pamięć w chwili słabości np. (Fp.4:13) , (2Ko 5:17) , ( Ga.2:20) , (1Ko 6:19) , (Rz.6:14) Idea jest taka. Jeśli zdarzy się Tobie zobaczyć kobietę np. skąpo odzianą to zamiast kierować myśli w złą stronę, pomyśl tak: Panie Boże, dziękuję Tobie że stworzyłeś tak piękną istotę jaką jest kobieta, że w tym pięknie oraz tym że podstawowym powołaniem kobiety jest bycie matką a do tego celu sam ją tak wspaniale przysposobiłeś mogę dostrzec Twoją mądrość i doskonałość. Dziękuję także że dzięki zrozumieniu tych faktów mogę spojrzeć na kobietę oczami Jezusa w sposób czysty i niewinny

W każdej części ciała dostrzeż doskonałość Bożego planu i chwal go całym sercem oraz myślą. a poprzez tą doskonałość trzeba dostrzec samego stwórcę.


Awatar użytkownika
Marcel777
Posty: 98
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:21
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwe

Postautor: Marcel777 » 23 sie 2016, 18:01

Volgus pisze:Łączę się z Tobą w modlitwie. Oprócz modlitwy, jeżeli będziesz znów kuszony zacznij coś robić. Wyjdź na zewnątrz, pobiegaj, zacznij zmywać gary, polej sobie głowę zimną wodą aby po prostu stłamsić to. Szczególnie potężny wysiłek fizyczny doskonale zdaje egzamin w tej kwestii.
Volgus pisze:Łączę się z Tobą w modlitwie. Oprócz modlitwy, jeżeli będziesz znów kuszony zacznij coś robić. Wyjdź na zewnątrz, pobiegaj, zacznij zmywać gary, polej sobie głowę zimną wodą aby po prostu stłamsić to. Szczególnie potężny wysiłek fizyczny doskonale zdaje egzamin w tej kwestii.

Dziękuje za rady.


"I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni". Dz 4:12

Mój blog: http://za-mesjaszem.blogspot.com/
Mój kanał:https://www.youtube.com/channel/UCIcX-Ac1CJcjU1sl_f7oMtw
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwe

Postautor: Zbyszekg4 » 23 sie 2016, 19:07

Miecz Ducha? - czy o Tobie było tu głośno na skutek wypadku? [pytam bo nie wiem czy to zbieżność jakaś czy ta osoba?]
Pozdrawiam :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwe

Postautor: wisnia2168 » 23 sie 2016, 20:42

To zbieżność, to nie Dominik


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwe

Postautor: christianinroman » 24 sie 2016, 08:52

Komandos. Ja podobnie jak Ty w chwilach "złych" przywołuję sobie na pamięć obietnice Pańskie i jest wtedy lżej, a tak wogóle dzień rozpoczynam od zawierzenia swego życia w ręce Jezusa, dobrego Pasterza. Proszę też o modlitwę za moją osobą, gdyż od 9 miesięcy jestem wdowcem i czasami odzywa się to co jest naturalne od Boga i mężczyzn - popęd . 2 dni temu odczuwałem samotność z powodu braku drugiej połowy, a jeszcze nie znam woli Bożej dla siebie w ten sprawie. Życzę błogosławionego dnia. ROMAN z Polanicy Zdrój.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości