modlitwa o MieczDucha

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: jj » 25 wrz 2016, 13:13

Dominiku, byc moze dostales jeszcze jedna szanse, zeby poznac Pana Boga takiego, jakim On jest w Osobie Ojca i Syna i Ducha Swietego. Pros o to poznanie. Nie przegap szansy.


Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: wisnia2168 » 26 wrz 2016, 07:45

Tutaj nie sposób się nie zgodzić z przedmówcą, nic nie dzieje się bez przyczyny. Szukaj ścieżek pańskich w Biblii, może On chce ci coś powiedzieć?


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Dragonar » 27 wrz 2016, 00:43

Cześć, Dominiku! Myślałem o Tobie od jakiegoś czasu i bardzo zasmucił mnie Twój wypadek. Cudownie jest czytać Twoje słowa, zwłaszcza tak przeniknięte myśleniem o Bogu i dobrym nastawieniem. Pomodlę się za Ciebie. :)


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 27 wrz 2016, 21:28

n.ellie pisze:Przepraszam, że zapytam, ale ksiądz był, bo rodzina tak chciała, mimo że wie o Twojej wierze, czy to tak z automatu w szpitalach się dzieje?


ksiądz sam z siebie chodzi po oddziałach, a co do czynnosci nademna wykonanych, to zapewne spytał rodziców a oni nie powiedzieli mu, ze nie jestem katolikiem.

Odnośnie wypadku : " Pewien mądry, stary Chińczyk mieszkał na niespokojnej granicy chińsko-mongolskiej. Pewnego dnia jego ulubiony, piękna biała klacz przeskoczyła przez płot i została pojmana przez tych z drugiej strony granicy - wrogów z Mongolii.
Przyjaciele przyszli pocieszać staruszka współczując mu jak tacy troszkę kiepscy pocieszyciele - mówiąc : "przykro nam z powodu twojego konia, to naprawdę złe wieści. Ale Chińczyk odpowiadał : " skąd wiecie, że to złe wieści ?? a może to są dobre wiadomości ".
Po tygodniu człowiek ten wyjrzał przez okno i zobaczył biegnącą w zawrotnym tempie swoją klacz, razem z jakimś ogierem. Jego przyjaciele zobaczyli to również, przybiegli mówiąc : " to wspaniale, to dobre wieści ". Ale Chińczyk miał powiedzieć : " skąd wiecie, że to są dobre wieści ?? to mogą być złe wieści".
Kilka tygodni później, jego jedyny syn jadąc na ogierze w okolicy , nagle zleciał z konia i złamał nogę. I znowu przyjaciele przyszli do staruszka i mówili : " przykro nam z powodu z powodu twojego syna, takie złe wieści".
Myślę, że już wiecie co odpowiedział Chińczyk : skąd wiecie, że to złe wiadomości, to mogą być dobre wiadomości."
Pewnego dnia chińscy rządowi urzędnicy przybyli w ten region, czasie chińsko - mongolskiej wojny i wszystkich młodych mężczyzn wzięto do wojska i wszyscy oni zginęli na wojnie, z wyjątkiem syna tego Chińczyka, który nie mógł iść na wojnę z powodu złamanej nogi.
Chińczyk miał wtedy powiedzieć : " widzicie, rzeczy o których myśleliście, że są dobre - były tak naprawdę złe,a rzeczy które wydawały się złe, były tak naprawdę dobrymi" - ponieważ powiedzmy to szczerze - kto wie o tym lepiej jak nie Bóg !!! "


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 05 paź 2016, 08:08

Dragonar pisze:Cześć, Dominiku! Myślałem o Tobie od jakiegoś czasu i bardzo zasmucił mnie Twój wypadek. Cudownie jest czytać Twoje słowa, zwłaszcza tak przeniknięte myśleniem o Bogu i dobrym nastawieniem. Pomodlę się za Ciebie. :)


Dziękuję za pamięć, modlitwę.
Ucierpiałomoje ciało, ale nie duch, a to jest najważniejsze :-) - nie okazałem się tym, który jest posiany na miejscach skalistych, który nie ma w sobie korzenia : " A posiany na miejscach skalistych to ten, który słucha słowa i natychmiast z radością je przyjmuje.
21 Nie ma jednak w sobie korzenia, lecz trwa do czasu. Gdy bowiem przychodzi ucisk albo prześladowanie z powodu słowa, zaraz się gorszy. " - Mateusz 13:20-21 UBG

, pozdrawiam


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 01 lis 2016, 14:33

cześć 2 - opis wypadku, Chrystusowej opieki itd : http://mieczducha888.blogspot.com/2016/ ... owany.html
,


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Velure » 01 lis 2016, 22:22

Mieczu, najśmieszniejszy jest ten wpis ze szpitala : " Chory Dominik (nazwisko) - będąc w całkowitym braku świadomości otrzymał warunkowo : rozgrzeszenie, sakrament namaszczenia chorych i odpust zupełny na godzinę śmierci. Lublin 12.06.2016 - dalej jest popis księdza. " :D
I byś się dostał do katolickiego czyśca albo nieba ;) ;)
Nadal nadziwić się nie mogę wielkiej łasce, że dzięki Bogu przeżyłeś, a byłeś już prawie umarły :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Samolub » 02 lis 2016, 07:41

Czytam Twojego bloga i Ci powiem że jest niesamowicie naładowany, rzeczowy, mądry, ciekawy, momentami luzacki i zabawny

Powinneś pisać ksiazki lub felietony w gazetach ;D sytuacje miedzynarodową też chyba podobnie widzimy. Proszę Cię pisz dla nas i informuj o nowych wpisach !!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 06 gru 2016, 20:14

Samolub pisze:Czytam Twojego bloga i Ci powiem że jest niesamowicie naładowany, rzeczowy, mądry, ciekawy, momentami luzacki i zabawny

Powinneś pisać ksiazki lub felietony w gazetach ;D sytuacje miedzynarodową też chyba podobnie widzimy. Proszę Cię pisz dla nas i informuj o nowych wpisach !!


z moimi poglądami nie przyjmują do gazet, poza tym nie mam matury :-) , niedawno zarejestrowałem się na dwóch forach na których piszą ludzie w strasznym stanie psychicznym. Jedna z osób poprosiła mnie abym modlił się za nimi, obiecałem jej to oraz to, że poproszę o to innych - więcej w tym wpisie : http://mieczducha888.blogspot.com/2016/ ... za-od.html


proszę więc was o modlitwę aby światło Chrystusowe zaświeciło tym ludziom i żeby nie uciekali przed NIM, ale poszli za NIM. Ci ludzie są w 1000 krotnie cięższym stanie od mojego, gdy w krytycznym stanie leżałem w Klinice Intensywnej Terapii SPSK nr 4 w Lublinie.
,


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Samolub » 07 gru 2016, 19:30

MieczDucha pisze:z moimi poglądami nie przyjmują do gazet,


Przyjmują tylko ktoś musi zauważyć Twój talent

MieczDucha pisze:poza tym nie mam matury ,


To nie jest problem dla wielu. Niektórzy nie uwzględniają wykształcenia tylko zdolności a Ty masz rękę do pióra


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 24 sty 2017, 12:38

jak ktoś ma coś przeczytać to i na blogu przeczyta :) , pozdrawiam i Chrystusowych błogosławieństw


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 21 kwie 2017, 20:34

dostałem wiadomość od pewnej siostry w Chrystusie, której grozi amputacja obu nóg - jak możecie to pamiętajcie o niej w modlitwach, aby bez względu na to co PAN da była mocna w PANU i żeby ON był uwielbiony w niej - ON może wszystko - http://mieczducha888.blogspot.com/2017/ ... ileny.html


, " Tak więc, jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki " - 1 Koryntian 12:26a

z góry dziękuję Dominik



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości