Moja prośba o modlitwe

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Denacht
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:01
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Gender: Male
Kontaktowanie:

Moja prośba o modlitwe

Postautor: Denacht » 01 kwie 2016, 21:11

Nie wiem czy tak można ale proszę o modlitwę o to by moi rodzice pozwolili mi iść na nabożeństwo do zboru.Oni są katolikami i mi nie pozwalają bo mam poniżej 18 lat.Wiem ,że mają władzę rodzicielską i nie chcę się kłócić.Ale z drugiej strony to moje marzenie ;c Chociaż tylko raz.Bardzo dziękuje tym ,którzy się za mnie pomodlą ;)


Denacht
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:01
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Denacht » 01 kwie 2016, 21:16

Ja to od kilku miesięcy jestem protestantem.A zbór adwentystów jest najbliżej mojego domu....Po prostu do protestanckiego zboru.I bardzo dziękuje.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Samolub » 01 kwie 2016, 21:19

Powiedz rodzicom ze to taka wspolnota jak dominikanie czy franciszkanie tylko nie podlega Papiezowi, Papiez ich lubi, tylko dal im autonomie. I zaznacz ze to nie Swiadkowie Jehowy x D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Denacht
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:01
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Denacht » 01 kwie 2016, 21:23

Mówiłem to tyle razy i nic....Jak to adwentyści nie są protestantami? Proszę wytłumaczcie mi kim są.


Denacht
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:01
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Denacht » 01 kwie 2016, 21:30

To trochę głupie pytanie ale jakie wyznanie protestanckie jest najbliżej biblii? Luteranie?


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Samolub » 01 kwie 2016, 21:33

Hmm to takie wyznanie wyrosle z Protestantyzmu, ale w wielu kwestiach tym bardziej dziś podobne do Protestantow, nie do konca zostalo uznane ze wzgledu na dodatkowe wymogi przy Chrzcie, nauki traktowane na rowni z Biblia, poza nią np pani Ellen White. Z tego co wiem to sie zmieniło, pewne roznice nadal są, w kwestii 5 sola też nie ma wspolnego idealnie mianownika. Wiekszosc uwaza ich za wyznanie okolo Protestanckie, nieliczni za Protestantow lub calkowicie inne wyznanie nic nie majace wspolnego z Protestantyzmem. Ja uwazam ze obecnie jest to wyznanie okolo Protestanckie i sporo ludzi tak uważa z tego co wiem. Tak też na zachodzie jest, czasami wlicza sie ich do statystyk Protestantyzmu itd.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Denacht
Posty: 19
Rejestracja: 01 kwie 2016, 21:01
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Denacht » 01 kwie 2016, 21:36

Dziękuje wam bardzo.Chyba założę osobny watek o tym.Nie zdawałem sobie z tego sprawy no ale każdemu zdarza się pobłądzić.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Samolub » 01 kwie 2016, 21:42

Denacht pisze:To trochę głupie pytanie ale jakie wyznanie protestanckie jest najbliżej biblii? Luteranie?



Roznie Tobie ludzie odpowiedza.
Ale mogę Ci wymienic po jakich owocach można szybko poznać:

Oczekiwanie przyjscia Jezusa Chrystusa oraz Krolestwa Bożego

Zaś caly Protestantyzm jest Biblijny, istnieja roznice w niektorych sprawach, obrzedach, funkcjii, nacisku na jakas kwestie, oraz kilka spraw wiekszego kalibru. De fakto uwazam, ze powinnismy zyc w takich gminach czy wspolnotach jak w 1 wieku i do tego dazyc. Czyli do nowej rodziny w Chrystusie, a nie rodziny z ktora odwiedza sie Chrystusa w niedziele.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: magda » 01 kwie 2016, 21:56

Zaraz zaraz kto tu mówi ze adwentyści uważają Jezusa za archanioła Michała to kłamstwo Adwentyści są trynitarni jak protestanci ale nie są protestantami bo w protestantyzmie jest zasada sola scriptura czyli opieramy sie na Pismie Świętym, a oni dodaja swojego proroka E. White , nota bene piszącą czasem brednie z własnych urojeń do tego bratała sie z masonami i jej grób jest symbolem ,masonerii. Nie uważaj ą ze jesteśmy pod prawem a na zasadzie takiej jak powiedział Jezus żeby zachowywać przykazania Boze i to wszystkie czyli te z sobotą też. Mój drogi w obecnych czasach to trudno znaleśc kosciół któryby nie był w ekumenii z katolicyzmem , co do Luteran są najbardziej ekumeniczni ze wszystkich , wiele kościołów idzie na kompromis z papiestwem wiec bądz ostrożny, pójdzi sobie do kilku i pomódl się do Boga zeby ci wskazał gdzie masz chodzić, A tak dla twojejwiadomości to masz prawo od 16 roku zycia decydować o swoim wyznaniu i nawet nie wiesz o tym że jestes zdolny do czynności prawnych niektórych. Powiedz rodzicom że chcesz pojechać i sprawdzić co to jest i że masz prawo to zrobić. My się będziemy oczywiście o ciebie modlic nawet myśle ze trzeba bedzie cała grupą w srodę.
E>G>White wśród masonówObrazek
Grób E.White w formie egipskiego obelisku masońskiego symboluObrazek

A jak wiesz masoni to kult Lucyfera.W obecnych czasach trzeba bardzo uwazac zyjemy juz na samym końcu więc duzo złego jest wszedzie i w kościołach też , wszystko z Bogiem i modlitwą , i Jezusem w sercu a bedzie dobrze.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: magda » 01 kwie 2016, 22:45

To juz nie ma znaczenia E.White dyskwalifikuje calość.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Samolub » 01 kwie 2016, 22:55

Pisalismy o tym Magda, sporo osob bralo udzial w dyskusjii. Co do zdjecia, widzicie jak trzymaja lapke schowana jak Napoleon? To masonski symbol, nie mowie ze każdy Mason jest zly... ale struktura nie jest jawna i wystepuja poziomy wtajemniczenia, pozatym to struktura religijno polityczna. Np Kosciuszko wspieral sie poparciem Masonerii przy insurekcjii , a ta byla glownie we Francjii. KRK i Masoneria to walczace o wplywy jedne z wielu odnog Babilońskiej osmiornicy, Masoneria i Rewolucja Francuzka to miecz z proroctwa ktory zadal cios Bestii. W 1797 Rewolucyjna Francja rozwiazala Panstwo Koscielne.

To są tajne grupy od poczatku istnienia organizujace nawet rewolucje w niektorych krajach. Wyobraz sobie jakie maja wplywy dziś i jak chca miec swoich ludzi rowniez w religjach. To diabelstwo ktore dziala poza kontrola i wiedza opini publicznej. Ma swoje wplywy, ludzi, mechanizmy... wraz z Katolicyzmem, Muzumanstwem, Satanistami, bankierami, to glowne sily szatana w swiecie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: magda » 01 kwie 2016, 23:19

I nie zdziwiłabym sie gdyby hierarchowie KRK yuż byli masonami wyższych stopni.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: Samolub » 01 kwie 2016, 23:39

Jezuici to przecież też Masoni, Papiez to jezuita

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moj komentarz, Babilon =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: magda » 02 kwie 2016, 08:13

Ale dziwna sprawa że zwykli ludzie jak nie zrobią wysiłku żeby sie o tych rzeczach dowiedzieć to sa niestety zwiedzeni, Jeśli chodzi o kościoły protestanckie to wiele znich juz ma odstępstwo w sobie , np ewangelie sukcesu, ducha kundelini to takie jawne działanie djabła a ile jest ukrytego działania , np ruchy ekumeniczne i popierające dialogi międzyreligijne tego nie widać bo dalej jak idziesz do koscioła to masz normalne nabożeństwa, normalne kazania , normalnych grzecznie ubranych ludzi i ze szczerymi chęciami naśladowania Jezusa , czasem tylko moze letnimi ale na pierwszy rzut oka wszystko w normie a co sam kosciół w jakim Aliansie Ewangelicznym bierze udział i z kim sie brata to nawet ludzie nie wiedzą dlatego ja uważam ż eto co Jezus powiedział do faryzeuszy:
Mt 23:3 bw "Wszystko więc, cokolwiek by wam powiedzieli, czyńcie i zachowujcie, ale według uczynków ich nie postępujcie; mówią bowiem, ale nie czynią."
Tak ze kazania sa fajne i modlić sie trzeba razem , wieczerza pańska tez ale juz to co zbory decydują iśc na kompromisy z papiestwem czy inne takie to inna bajka i nie naśladujmy ich , Można też chodzic do róznych zborów.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moja prośba o modlitwe

Postautor: magda » 02 kwie 2016, 15:14

Tak ale chcemy pomóc mu wybrac kościół i też ostrzec eby nie rozczarował sie , jak jechałeś po adwentystach to było dobrze i jak ja sie w to właczyłam a jak mowa o protestanckich kościołach to już be nikt tu nie gada bez celu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości