Prośba o modlitwę o zdrowie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Imperator » 18 mar 2016, 14:30

Zbyszekg4 pisze:Ufna, może spróbuj stosować siemię lniane (jest tanie). Poczytaj o nim...


Dodawalem do omleta z jajek, ale skonczylo mi sie pol kilowe opakowanie i juz nie kupilem wiecej.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Ufna
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016, 13:02
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Ufna » 19 mar 2016, 11:33

Może nie będę zakładać nowego tematu. Prosiłabym jeszcze o modlitwę w intencji moich studiów. Jestem na ostatnim roku, piszę teraz pracę magisterską i chciałabym, żeby Bóg mi w tym pobłogosławił. Miałam oddać pierwszy rozdział z miesiąc temu, ale coś nie mogłam się skupić na pisaniu. :/ Najgorsze jest to, że mam już wszystkie materiały, mam napisane całe dłuższe fragmenty (jeden na 8 stron, drugi na 9 stron i jeszcze półtorej strony wstępu), tylko nie potrafiłam tego połączyć w logiczną całość, a potem to już w ogóle się posypałam.
Jeszcze jedna kwestia - z początkiem kwietnia zaczynam praktyki i chciałabym tam się jak najlepiej sprawdzić. Idealnie byłoby, gdyby byli tak zadowoleni z mojej pracy, żeby potem chcieli mnie zatrudnić. :D Co prawda, mają w tej firmie studentów od groma i szanse są zapewne nikłe, że się jakoś wyróżnię, ale u Boga nie ma nic niemożliwego...

Bardzo się stresuję tymi wszystkimi sprawami, zwłaszcza, że w ostatnich tygodniach robiłam faktycznie wszystko, tylko nie wypełniałam moich obowiązków studenckich. A to spotkania kół naukowych, a to grupki biblijne, a to praca w domu (sprzątanie, gotowanie etc.), a to czytanie Biblii, które ostatnio zajmuje mi po 2-3 godziny dziennie (jeśli nie więcej), a to siłownia, na którą ostatnio zaczęłam chodzić, a to nawet siedzenie na tym forum ;-) . Troszkę za dużo tego wszystkiego, a nie potrafię wybrać co jest ważne, a co mniej istotne, no i przez ten stres też nasilają się problemy zdrowotne, już nie mówiąc, że szatan wykorzystuje moje nerwy, by mnie kusić do grzechu.

Właśnie wczoraj w nocy zaczęłam pisać jeszcze jedną pracę zaliczeniową, którą miałam oddać już dawno. Ciężko mi było ogarnąć ten temat, bo jest bardzo teoretyczny, ale widzę, że już robię postępy. Proszę o modlitwę, by udało mi się ją dzisiaj skończyć, bo to już 10 dni po terminie. :/
Tak, wiem, jestem okropna i leniwa... :( Niech mi Bóg wybaczy...


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Norbi » 20 mar 2016, 21:50

Troszkę zbyt emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzisz i później odbija się to na Twoim zdrowiu, bo te "drażliwe jelita" mają związek z układem nerwowym.
Pracuj spokojnie, w dzień nie w nocy, wysypiaj się, nie stresuj tak bardzo bo to tak naprawdę w niczym Tobie nie pomaga, a wręcz szkodzi.
Uda Ci się teraz zrealizować plany - to super. Jeśli nie- to trudno, przecież świat się nie zawali.
Jeśli nie teraz, to może następnym razem, spokojnie...


Ufna
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016, 13:02
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Ufna » 21 mar 2016, 20:44

To prawda, stres oddziałuje bardzo negatywnie na wiele sfer mojego życia... O czym się ostatnio przekonuję. :cry:

Norbi, a co dalej się dzieje z Twoją żoną? Czy jej zdrowie się chociaż trochę polepszyło? Modliłam się, żeby wyszła z tego bez antybiotyków...


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Norbi » 21 mar 2016, 21:16

Ufna pisze:To prawda, stres oddziałuje bardzo negatywnie na wiele sfer mojego życia... O czym się ostatnio przekonuję. :cry:


Więc jak pisałem, nie warto, nie takim kosztem...

Ufna pisze:Norbi, a co dalej się dzieje z Twoją żoną? Czy jej zdrowie się chociaż trochę polepszyło? Modliłam się, żeby wyszła z tego bez antybiotyków...


Bardzo Ci dziękuję :flower: Tak, polepszyło się znacznie i w zasadzie można powiedzieć, że wraca do zdrowia :D
Niestety, teraz głupie paciorkowce atakują mojego 8 miesięcznego synka :-/
W nocy z soboty na niedzielę było tak źle, że aż wezwaliśmy lekarza do domu...
Lekarz jako główny lek, przepisał oczywiście antybiotyk.
Faszerowanie antybiotykiem dziecka w tym wieku to zabójstwo dla dojrzewającego układu immunologicznego.
Sam lekarz "przyciśnięty do muru" przyznał, że młody ma się czym bronić, tylko trzeba uważnie obserwować czy stan się nie pogarsza.
Także puki co, nie dostaje tego antybiotyku, niech sam walczy :)

A co z Twoim nocnym pisaniem pracy? :) Wyszło coś z tego? ;)


Ufna
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016, 13:02
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Ufna » 21 mar 2016, 23:45

Tak, skończyłam pisać w sobotę. Cały dzień ślężałam... Za to w niedzielę miałam sporą dawkę odpoczynku i podbudowy duchowej. :)

Pozdrów ode mnie żonę. :) Co prawda nie wiem (jeszcze) jak to jest nosić dziecko pod sercem, ale na pewno musi to być niesamowite przeżycie dla kobiety. Pozostaje mi wierzyć, że Twoja żona nie jest tak nerwową osóbką jak ja. :) Im mniej stresu, tym lepiej dla dziecka, życzę Wam duuużo zdrowia dla malucha. ;D


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Norbi » 22 mar 2016, 08:41

Ufna pisze:Tak, skończyłam pisać w sobotę. Cały dzień ślężałam... Za to w niedzielę miałam sporą dawkę odpoczynku i podbudowy duchowej. :)


Pozdrów ode mnie żonę. :)


Ok, zaraz pozdrowię :)

Co prawda nie wiem (jeszcze) jak to jest nosić dziecko pod sercem, ale na pewno musi to być niesamowite przeżycie dla kobiety. Pozostaje mi wierzyć, że Twoja żona nie jest tak nerwową osóbką jak ja. :) Im mniej stresu, tym lepiej dla dziecka, życzę Wam duuużo zdrowia dla malucha. ;D


Prawdopodobnie jesteście w jednym wieku. Kiedyś była bardzo nerwowa, ale... poznała mnie ;P
Dziękuję za dobre życzenia :)


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Norbi » 22 mar 2016, 10:12

Po pierwszym czytacie było słowo "super" :-)


Ufna
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016, 13:02
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Ufna » 22 mar 2016, 12:29

Norbi pisze:Kiedyś była bardzo nerwowa, ale... poznała mnie ;P
Wiem, że to trochę nie w temacie, ale... jak się poznaliście? :D Z pewnością jest to ciekawa historia do posłuchania, a może i byłaby dla mnie celną wskazówką w szukaniu męża. :mrgreen:
Norbi pisze: Także puki co, nie dostaje tego antybiotyku, niech sam walczy :)
Wahałam się, czy Ciebie poprawić, ale "póki" piszemy przez "ó" – baaardzo częsty błąd, widzę, że mnóstwo ludzi go popełnia. :P


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Norbi » 22 mar 2016, 12:45

Ufna pisze:
Norbi pisze:Kiedyś była bardzo nerwowa, ale... poznała mnie ;P
Wiem, że to trochę nie w temacie, ale... jak się poznaliście? :D Z pewnością jest to ciekawa historia do posłuchania, a może i byłaby dla mnie celną wskazówką w szukaniu męża. :mrgreen:

Więc po pierwsze to musisz zgubić telefon :D
Znalazłem telefon na przejściu dla pieszych. Wysłałem sms pod numer z listy kontaktów. Okazało się, że telefon był jej koleżanki z liceum i tak właśnie się poznaliśmy :D

Norbi pisze: Także puki co, nie dostaje tego antybiotyku, niech sam walczy :)
Wahałam się, czy Ciebie poprawić, ale "póki" piszemy przez "ó" – baaardzo częsty błąd, widzę, że mnóstwo ludzi go popełnia. :P


Najgorsze w tym to, że ja o tym wiem, mimo tego wciąż popełniam ten sam błąd :oops:


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Samolub » 22 mar 2016, 13:26

To wkońcu komu ten telefon oddałeś? Kolezance, a nie właścicielce? A jak ona by ukradła...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Zbyszekg4 » 22 mar 2016, 18:05

Ciekawe to słowo PUKI/PÓKI bo mam włączony funkcję poprawiania pisowni i oba wyrazy są zaaprobowane przez automatyczną korektorkę...
Oba wyrazy są poprawnie pisane, ale znaczą co innego:
http://sjp.pl/puki

http://sjp.pl/p%C3%B3ki


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Ufna
Posty: 73
Rejestracja: 07 mar 2016, 13:02
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Ufna » 22 mar 2016, 18:52

O istnieniu tego drugiego słowa nie wiedziałam, ale Norbi raczej nie miał na myśli muszelek. :) Swoją drogą, są bardzo ładne. :)
http://www.takeourschoolsback.org/gemst ... l-jewelry/


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Zbyszekg4 » 22 mar 2016, 18:57

Jak to człowiek się może nauczyć nawet z błędu ortograficznego... :D aż bżóh może z radości rozboleć


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Prośba o modlitwę o zdrowie

Postautor: Norbi » 22 mar 2016, 19:21

Samolub pisze:To wkońcu komu ten telefon oddałeś?

Ostatecznie trafił do mojej młodszej siostry
:D



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości