Bracia i Siostry w Panu..

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
bez_nadziei
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:58
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Bracia i Siostry w Panu..

Postautor: bez_nadziei » 07 mar 2016, 18:29

Drodzy Bracia i Siostry w Panu.. przechodze trudne chwile w małżeństwie, oszczedze szczegółów, wiem że nasz Pan jest wiekszy niż ten, który mąci i pragnie rozbić to co zostało nadane przed wiekami przez naszego Stwórce... i chwale go już dziś za to że wleje na nowo miłość w nasze serca!

Prosze o wsparcie w tym boju ze złym, który wejdzie wszedzie, żeby tylko odebrać chwałe Naszemu Bogu!!


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Bracia i Siostry w Panu..

Postautor: Noemi » 07 mar 2016, 19:56

masz moje wsparcie


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Bracia i Siostry w Panu..

Postautor: Samolub » 07 mar 2016, 20:46

Możesz sprawe opisac czy nie warto.
Tez wspieram i popieram inicjatywe


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
bez_nadziei
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:58
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bracia i Siostry w Panu..

Postautor: bez_nadziei » 07 mar 2016, 22:25

nie bede opisywał, bo w tej sytuacji wole być anonimem..do tego raczej szkoda opisywać poprostu sam sobie nie poradze..bo spojrzenie zwrotne mam raczej wrogie..ot tyle,.


bez_nadziei
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2015, 10:58
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Bracia i Siostry w Panu..

Postautor: bez_nadziei » 21 mar 2016, 21:56

Podbijam temat, ponieważ sytuacja całkowicie wymyka mi sie z rąk.. chciałbym mieć chociaż grama wiary.. zły wchodzi każdym mozliwym wejsciem :-/


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Bracia i Siostry w Panu..

Postautor: Samolub » 21 mar 2016, 22:13

Staraj się może nie walczyc ze złym i poprosić Boga o pomoc. Broni swoich wpływów a Ty chcesz go osłabić więc naturalnie atakuje ^^"
I pewnie sprawa jest ważna skoro angazuje się tam w robocie swojej, a nie gdzie indziej. Źródłem problemu jest jakaś osoba/osoby o które toczy się walka, a również poprzez ludzi działa zły

Uważam, że sama kwestia duchowa nie wystarczy i raczej te różne sprawy organizacyjno-finansowe są ważne. Tyle domyślam się z tego co mówisz

Warto rozważyć inne rozwiązanie w ktorym Bóg Cię wesprze, nie wszystko co chcemy jest według Bożej woli i stąd czasami modlitwy nie są wysłuchane. Może przeanalizuj to sobie dokładnie, jak chcesz to PW


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości