czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
szajla11
Posty: 85
Rejestracja: 27 gru 2015, 22:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: szajla11 » 03 sty 2016, 08:50

Samolub pisze:U nich jest to ukryta inkwizycja dziś oraz ramie do korygowania Nowo Narodzonych w Katolickich rodzinach.

Szajla 11, co to za pytania ;P
Rece mi opadły :lmao:


Możesz polecic jakąś literature? ja dopiero ,,dojrzewam" w niektórych sprawach. :lmao:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: magda » 03 sty 2016, 09:23

Jeszcze ci powiem ze to co uważasz za demony moze wcale nimi nie są, mogą tez nie być w tobie a działać z zewnatrz, Ja myślę ze jeśli sie nowonarodziłas i należysz do Jezusa to masz Ducha Bożego i raczej nie jest możliwe zeby w kimś był Duch Boga i jednocześnie demon. Może natomiast być tak że demony działaja z zewnatrz w taki sposób żebys myslała że sa w tobie. Badź silna i powiedz sobie, ja jestem własnoscia Jezusa , nie wiem co sie dzieje ale niechcę tego i módl się a najlepiej ze starszymi kościoła i nie daj sie demonom robić w bambuko bo chcą cie niszczyć zebys myślała ze jestes do niczego i jeszcze opętana .Demony zawsze kłamią . Proś pastora o taka modlitwę ze starszymi , mnie taka modlitwa kiedyś uzdrowiła z guza płuc , wiec ma moc jak pisze Jakub
Jam 5:16 bw "Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego."
Jesteś sprawiedliwa i ludzie z koscioła też są sprawiedliwi sprawiedliwoscią Jezusa wiec nie miej żadnego strachu tylko bądź pewna że w dobrej sprawie, zgodnej z wolą kochającego Boga będziesz wysłuchana. Modlitwy sa wysłuchane jeśli wierzysz a nawet jeśli jesteś osobą wątpiaącą w tej sytuacji to po to sa starsi w zborach , pastorzy silni w wierze żeby sie za ciebie modlić . Bądź silna , niebój się ich i nie poddawaj to demony odejdą
Jam 4:7 bw "Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was."
Powiedz sobie należe do Boga jestem dzieckiem Bożym i nie chcę tego co złe . przeciwstaw sie temu.
Co do pracy to może przyczyna jet bardzo prozaiczna nie trafiłaś na pracę która by ci sie podobała i do której masz predyspozycje . Powiedz sobie czasy sa trudne , nie łatwo sobie dobrać pasujacą prace wiec "robę co mogę" i tyle , może kiedys trafisz na lepszą. Poza tym jeśli jedteś w dołku i nasz smutny nastrój to w takich okolicznościach zadna praca nie idzie dobrze , załatw njpierw sprawy duchowe a wszystko będzie lepiej. Dziekuj Bogu że tą prace w ogóle masz .Za wszystko dziękuj .My tu na forum modlimy się w środę o godz 20,03 po całodziennym poście lub po tak długim jak damy rade. możesz sie przyłączyć. Napisz do wuki ona zbiera intencje modlitewne.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2016, 09:33 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 09:24

szajla11 pisze:
Samolub pisze:U nich jest to ukryta inkwizycja dziś oraz ramie do korygowania Nowo Narodzonych w Katolickich rodzinach.

Szajla 11, co to za pytania ;P
Rece mi opadły :lmao:


Możesz polecic jakąś literature? ja dopiero ,,dojrzewam" w niektórych sprawach. :lmao:


Ja jestem z literatury słaby, popytaj Kruszynki czy Maddie
Własnie to jest ogromny problem dziś, że wiele osób przyzwyczaja się do schematów czy propagandy medialnej jaką sieje KRK zwracając uwagę na swoje szczególne osiągnięcia w tych sprawach.

Szajla 11, to bezcelowe tłumaczyć Ci to wszystko, niektórzy ludzie i tak nie chcą słuchać bo bazują na swoim widzi mi się...
ale nawet to co kto pisze i jak nastawia daną osobę może nieść ogromne bariery lub je zdejmować. Bo potem ta osoba nie ma w sobie wiary i nadziei
Takie podpowiadanie jak to użytkownik hmmmhmm robi szkodzi, nagle zlatuje się mnóstwo ludzi z radami nie popartymi niczym i nikim tylko po to by rzucić jakiś slogan bądź poprzeć swoją ideologie :lol-above: to miałoby wypędzić demony ? =D przede wszystkim modlitwa, wsparcie i zainteresowanie losami tej biednej siostry może cuda zdziałać, bo to działa i Bóg przez nas ma działać

Co do pomocy to powinien zorganizować ją Pastor, albo znać ludzi którzy pomogą. Jeśli nie to powinien zgromadzić jakaś grupkę modlitewną i wsparcia.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
szajla11
Posty: 85
Rejestracja: 27 gru 2015, 22:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: szajla11 » 03 sty 2016, 09:56

ok popytam :)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 10:07

Tu masz wiele osób na forum którzy mają Dary, bo całe życie to jeden wielki Dar i wszystko jest Bożym Darem, nawet życie... człowiek bez Boga może tylko dysponować tym co wcześniej otrzymał od Boga i to marnotrawić. Im więcej chwały oddasz Panu tym więcej tchnie w Ciebie swej energii, On jest źródłem wszelkiego życia.

Na literaturze się nie znam, ale w sprawach związanych z innymi religiami to akurat mogę pomóc. Pytanie tylko czy chcesz jasną odpowiedź, czy tłumaczenie dlaczego taka odpowiedź jest właściwa. Jeśli czegoś nie wiesz to uważaj bo wiele hien krąży w innych religiach na pół prawdach by odwieść od Prawdy. A jeśli będziesz opierać się na Piśmie i chrześcijańskim życiu to będziesz szła w dobrym kierunku.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: magda » 03 sty 2016, 11:55

Że niby jak Goktorski da sie tu za plecami obrabiać jak tu ne ma zapleców, przecież każdy z nas siedzi w innym miescie i nawet innym kraju więc jak sie możemy spotkac do obrabiania kogoś,wszystko jest na widoku i kawa a ławę


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 12:32

Dar bycia hakerem :hihi:


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: kruszynka » 03 sty 2016, 14:29

Niebieska Rybka.
Chodzę koło tego wątku jak pies koło jeża :P i czekam aż napiszesz coś więcej.
Na razie napisałaś jedynie to że jesteś nic nie warta i że od lat masz demony.

W poczucie bycia nic nie wartym bardzo łatwo wpaść z wielu powodów. A to ma się do tego predyspozycje poprzez porównywanie się do jakichś ludzi - wzorów, a to przez wybiórczą koncentrację na wersetach o potępieniu i uważanie, że się jest adresatem. Pomagają w tym też ludzie.

Dlatego pytam: skąd wiesz, że masz demony?
Ja w parę miesięcy po nowym narodzeniu wpadłam w ciężką i długą depresję. Towarzyszyły mi podobne do Twoich myśli z powodów które wyżej wymieniłam. Najgorsze, że tkwiłam w kościele, które nie naucza biblijnie, ale charyzmatycznie i postawa i działania ludzi koncentowały się na jakichś "sozo" i odklinaniach przeszłości.

To były lata temi i dzięki Bogu mam za sobą to środowisko i omijam je szerokim łukiem.

Czy Tobie radzę to samo? Przede wszystkim polecę Ci artykuł z "gotquestions", który odpowiada na pytanie, czy wierzący (w biblijnym sensie wierzący) może mieć demona:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... yBqIU29FDg

Oczywiście ta strona przedstawia jakiś tam pogląd i napisana została przez ludzi, ale wskazuje wersety, które, po prostu polecam Ci do prześledzenia i przemyślenia.

Mnie depresja zniknęła w jeden dzień i skakałam radośnie dziękując Bogu. Dowiedziałam się, że ten bolesny korzeń miał wyleczyć mnie z mniemania o sobie więcej niż powinnam.

Bardzo dobrze jest analizować siebie i Słowo.

Jeśli zaniedbasz ciało, np nie będziesz pić wody trzy dni, albo spać trzy dni to....trafisz w ciężkim stanie do szpitala.

Podobnie jest z brakiem pokarmu dla ducha. Serio, serio. Rozmowa z Bogiem, karmienie się jego słowem to nie jakiś "symboliczny" aspekt życia.

No, ale radzę Ci co Ci radzę na podstawie tego co przyszło mi do głowy, zakładając hipotetycznie, że takiej wskazówki potrzebujesz.
Może sprawy mają się inaczej.......ale nic o tym nie piszesz.

Mam nadzieję, że to jakoś Tobie pomoże.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czuję się jak totalne zero :( prosze o modlitwę

Postautor: Samolub » 03 sty 2016, 16:00

Mnie też kiedyś uleczył, ulecza codziennie i daje mnóstwo energii.

Wiesz On uleczy też choroby duszy, zobacz jak wielu ludzi zainteresowało się tym wątkiem.
Nie potrzebujesz żadnych psychologów, mamy najlepszego lekarza który siedzi w gabinecie oczekując pacjenta ;D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości